We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

דרום אפריקה

לימוד לִשְׁלוֹט ב דרום אפריקה 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  229
 • נתח של שירותים

  30
 • מנוי לאינטרנט

  39
 • תחבורה מקומית

  36

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  4
 • כרטיס קולנוע

  5
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך דרום אפריקה

השכלה גבוהה בדרום אפריקה

חינוך גבוה והכשרה מקיפה מעלות גם לתואר ראשון, השנייה ושלישי, כולל תואר הדוקטור ראשון, תואר שני ו. מוסדות השכלה גבוהים ציבוריים ופרטיים קיימים, כולל האוניברסיטאות, אוניברסיטאות של טכנולוגיה, ומוסדות מקיפים. האוניברסיטאות מציעות תארים תיאורטי ומחקריים מסורתיים; המוסדות האחרים להתמקד בחינוך ובהכשרה מקצועיים ותעסוקתי.

למה ללמוד בדרום אפריקה?

בנוסף להזדמנות ללמוד באנגלית בסביבה רב תרבותית, בדרום אפריקה יש בתי ספר ברמה עולמית רבים להשכלה גבוהה הכוללים מחקר המדינה-of-the-art, יחד עם תוכניות לתואר שני באיכות גבוהה. בדרום אפריקה יש שלוש האוניברסיטאות ב400 האוניברסיטאות המובילות ברחבי העולם, כפי שדורג על ידי 2012-2013 "דירוג בריטניה / אוניברסיטה בעולם בדירוג-/> טיימס השכלה גבוה אוניברסיטות עולמית.

אוניברסיטאות בדרום אפריקה

דרום אפריקה 23 מדינה במימון מוסדות להשכלה גבוה המציעים תואר שני, הכולל 11 האוניברסיטאות, 6 אוניברסיטאות של טכנולוגיה, ו6 מוסדות מקיפים. מוסדות פרטיים קיימים, כמו גם, בסך של 115. תוכניות מוצעות ברוב התחומים אקדמיים, ותואר שני במנהל עסקים, כלכלה ופיננסים פופולריים במיוחד. הסטודנטים בינלאומיים מתקבלים בברכה ולהשתמש באותם הליכי יישום כאזרחים בדרום אפריקה.

שכר לימוד ומשך תכנית

שכר הלימוד שנתי ללימודי התואר שני משתנה מאוד ובית ספר על ידי תכנית, אך הוא בדרך כלל נמוך בבתי ספר ממלכתיים, מתוך כ 1500 $ עד $ 5,000 (ארה"ב); בתי ספר פרטיים הם קצת יותר גבוהים. התוכניות לתואר שני לנוע גם בתקופה, אך הן בדרך כלל 1-2 שנים.

שנה אקדמית

שנת הלימודים האקדמית יוצאת מפברואר עד דצמבר וכוללת שני סמסטרים. כל סמסטר מורכב בדרך כלל משישה שבועות של שיעורים, הפסקה של שבוע, ולאחר מכן שבעה שבועות של שיעורים, ולבסוף אחד בשבוע ללימוד (שנקרא בשבוע שSWOT) ולאחר מכן בחינות.

הזדמנויות לתארים מתקדמים

תאגידים בינלאומיים רבים פועלים בדרום אפריקה, והבוגרים בעלי תואר שני למצוא הזדמנויות רבות לתעסוקה, בין אם הם אזרחים או דרום אפריקה גולים. מגזרי התעשייה שצומחים כיום כוללים טכנולוגיית רכב, מידע, תקשורת, כרייה, בנקאות ושירותים. הרוב המכריע של מקומות עבודה מרוכז בקייפטאון, פורט אליזבת, דרבן, פרטוריה, ויוהנסבורג. כדי להשיג אישור עבודה, סטודנט בינלאומי חייב בדרך כלל יש לי ראשון הצעת עבודה לתפקיד שלא יכול להיות מלא באופן מקומי.עם זאת, תלמידים בעלי כישורים בתחומי התמחות או מומחים מוכשרים בתחומים מסוימים עשויים להיות מסוגלים להשיג היתרי עבודה גם ללא הצעת עבודה ספציפית.

דרישות ויזה

סטודנטים בינלאומיים הלומדים בדרום אפריקה נדרשים להיות היתר מחקר לפני שהם נכנסים לארץ כדי ללמוד בבית הספר. ההיתר של מבקר לא ניתן להחליף להיתר מחקר אחרי הגעה. ברגע שתלמיד התקבל באוניברסיטה, הם יכולים להגיש בקשה להיתר עבודה במשרד דרום אפריקה בארץ מוצאם.

ביטוח בריאות

סטודנטים בינלאומיים נדרשים לקבל ביטוח בריאות בדרום אפריקה, גם אם הם מכוסים על ידי ביטוח בריאות בארץ מוצאם. הוכחה לכיסוי זה נדרש בעת הגשת בקשה לאשרת העבודה. תלמידים חייבים לשלם עבור שנת הלימודים כולה מראש, חודשיים או תשלומים אחרים אינם מותרים.

טיפים

אמנם באנגלית השפה השלטת לחילופים ציבוריים ועסקיים בדרום אפריקה, במדינה יש 11 שפות רשמיות, ובכלל זה אפריקאנס (נגזרת של הולנדים), Ndebele, צפון Sotho, Sotho, Swazi, Tswana, טסונגה, וונדה, קוזה וזולו . תלמידים עלולים להיתקל בשפות ילידים בכל רחבי הארץ, עם זאת, רוב הדרום אפריקאים יכול לדבר יותר משפה אחת ובאנגלית הוא הבין באופן נרחב.

ספורט הוא מאוד פופולריים בדרום אפריקה, עם ענפי הספורט העיקריים הוא כדורגל, רוגבי וקריקט. ענפי ספורט אחרים עם הדברים הבאים משמעותיים ונוכחות בינלאומית כוללים שחייה, גולף, אגרוף וטניס.

דרישות אשרה

 1. ויזת סטודנט לדרום אפריקה (נקראה בעבר אישור לימודים דרום אפריקאי)
 2. ויזת חליפין לדרום אפריקה - אם אתם מעל גיל 25 וברצונכם להגיע לדרום אפריקה בתכנית חליפין תרבותית, כלכלית או חברתית, המאורגנת בין מוסד חינוכי או גוף ממשלתי בדרום אפריקה לבין מוסד במדינה זרה.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט לדרום אפריקה; ויזת חליפין לדרום אפריקה

מחיר ומטבע

USD 47

דמי הבקשה לאשרת סטודנט לדרום אפריקה תלויים במדינת המוצא שלך, אך הם בסביבות 47 דולר ארה"ב.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

סטודנט בינלאומי שרוצה להישאר וללמוד בדרום אפריקה לקורס הנמשך 3 חודשים (90 ימים) יצטרך להגיש בקשה לוויזת סטודנט. אשרה זו ניתנת לאותם סטודנטים שכבר התקבלו להתקבל על ידי מוסד חינוכי מוכר בדרום אפריקה.

על מנת להיות זכאי לאשרת לימודים לדרום אפריקה, בית הספר או המכללה עצמם חייבים תחילה להעפיל כ'מוסד למידה'. המשמעות היא שהוא חייב להיות רשום במחלקת החינוך הבסיסי או במחלקת ההשכלה הגבוהה. אז אם אתה רוצה ללמוד בבית ספר פרטי לשפות או בבית ספר המציע רק קורסים טכניים קצרי מועד, ייתכן שלא תהיה זכאי לאשרת לימודים בדרום אפריקה.

שימו לב: אינכם יכולים להגיע לדרום אפריקה עם אשרת ביקור ולאחר מכן להמשיך להגיש בקשה לוויזת סטודנט לדרום אפריקה. אתה לא יכול להגיע לדרום אפריקה עם אשרת ביקור ולאחר מכן להמשיך להגיש בקשה לוויזת סטודנט לדרום אפריקה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

הנציבות העליונה, הקונסוליה או השגרירות של דרום אפריקה

כדי לקבל ויזה לדרום אפריקה, על הסטודנטים ליצור קשר עם הנציבות העליונה של דרום אפריקה, הקונסוליה או השגרירות במדינת מגוריהם.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

ראשית, עליך להתקבל כסטודנט על ידי בית ספר, מכללה או אוניברסיטה רשום בדרום אפריקה ולקבל מכתב קבלה על נייר המכתבים של המוסד וחתום על ידי או מטעם המנהל או הרשם.

לאחר מכן עליך למלא את טופס הבקשה לאישור שהייה זמני B1-1738 ולקחת אותו באופן אישי לשגרירות דרום אפריקה, הקונסוליה או הנציבות הגבוהה במדינתך.

יש להגיש את המסמכים הבאים עם טופס הבקשה BI-1738:

 • דרכון בתוקף ללא פחות מ-30 יום לאחר תום הביקור המיועד
 • תשלום האגרה שנקבעה
 • תעודת חיסון, אם נדרש על פי החוק
 • הוכחה של אמצעים כספיים לכיסוי הוצאות מחיה צפויות במהלך השהות ברפובליקה ולשלם גם עבור שכר הלימוד. זה צריך להיות בצורה של דפי בנק / מזומן זמין / המחאות נוסעים
 • הוכחת כיסוי רפואי
 • פיקדון במזומן שווה ערך לערך כרטיס הלוך ושוב.
 • במקרה של סטודנטים אפריקאים, התחייבות מהממשלה הרלוונטית לקחת אחריות מלאה על הסטודנט ולשלם את כל העלויות, אם יהיה צורך לגרש את הסטודנט
 • דוחות רפואיים ורדיולוגיה
 • תעודת לידה בלתי מקוצרת במקרה של קטינים.
 • במקרה של קטין, הפרטים של האדם ברפובליקה של דרום אפריקה אשר ישמש כאפוטרופוס של הלומד ומכתב מאדם זה המאשר את האפוטרופסות
 • הסכמה משני ההורים לשהותכם בדרום אפריקה, או מההורה שיש לו משמורת בלעדית, יחד עם הוכחה למשמורת בלעדית
 • מכתב רשמי מהמוסד החינוכי בו אתה מתכוון ללמוד, המאשר קבלה זמנית ומשך הקורס.
 • הוכחת כיסוי רפואי המתחדש מדי שנה לתקופת הלימודים בתכנית רפואית הרשומה לפי חוק התוכניות הרפואיות.
 • אם אתה בן 18 ומעלה, נדרשת תעודת אישור משטרה מכל מדינה בה התגוררת 12 חודשים או יותר מגיל 18 שנים.

אתה מגיש בקשה להיתר חליפין (ויזת חליפין בדרום אפריקה) באמצעות אותו טופס בקשה B1-1738.

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני תהליך הגשת הבקשה משתנים ממדינה למדינה אך מאפשרים כשישה שבועות.

אשרת הסטודנט תקפה לכל משך הקורס של הסטודנט, לחילופין 36 חודשים לבתי ספר ו-24 חודשים למוסדות אחרים.

אשרת חליפין לדרום אפריקה – אשרה זו ניתנת למשך ההחלפה, לרוב לא יותר מ-12 חודשים. לא ניתן לחדש או להאריך את אשרת החליפין לדרום אפריקה. לאחר שהיה לך אישור מסוג זה, תוכל להגיש בקשה לאישור שהייה זמני או קבוע רק לאחר שהתגוררת לפחות שנה מחוץ לדרום אפריקה.

זמן עיבוד

6 Weeks

הזדמנויות עבודה

אם אתה מחזיק ויזת סטודנט לדרום אפריקה ולומד ברמה שלישונית, אתה רשאי לעבוד במשרה חלקית לא יותר מ-20 שעות שבועיות במהלך משרה, ומשרה מלאה במהלך חופשות.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

ישנן סיבות רבות מדוע בקשת ויזת הסטודנט שלך לדרום אפריקה עשויה להידחות, כגון:

 • השארת ריקים בטפסים שלך
 • משקר לגבי כל דבר באפליקציה שלך
 • בעל דרכון לא מעודכן ללא דפים ריקים
 • איות שגוי של שמך במסמכים
 • לא מספק ראיות למספיק כספים