We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

הממלכה המאוחדת

לימוד לִשְׁלוֹט ב הממלכה המאוחדת 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  628
 • נתח של שירותים

  83
 • מנוי לאינטרנט

  35
 • תחבורה מקומית

  79

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך הממלכה המאוחדת

השכלה גבוהה בבריטניה

בגלל האוניברסיטאות שלה מעולות, השכלה גבוהה בבריטניה היא מבוקש, לא רק על ידי תושבי בריטניה, אך אנשים ברחבי העולם. בדרך כלל, תלמידים להיכנס לאוניברסיטה החל מגיל 18. רוב התושבים יהיו ללמוד בבית ספר במימון המדינה לתואר הראשון שלהם, כדי לעזור לשלוט בעלויות.

בבריטניה, התואר הראשון הוא התואר ראשון 's. רוב התלמידים מבלים כשלוש שנים לומדות לתואר הזה, ובמשך הזמן הזה הם ידועים כסטודנטים לתואר ראשון. על בוגר תכנית לתואר ראשון לתואר ראשון או שני, סטודנטים זכאים רשאיים לבחור לרכוש השכלה לתואר שני. תואר השני , אשר בדרך כלל לוקח שנה אחת, הוא האפשרות הראשונה. תוכניות דוקטורט ייקחו בערך שלוש שנים. קבלה לתוכניות לתואר שני הן תחרותית מאוד, ואלה אינם המדינה מימנו.

בנוסף לשלוש דרגות בסיסיות אלה, סטודנטים בבריטניה יכולים להמשיך כישורי מומחה ובאמצעות לוחות גילדות השונים. כישורי הייחודים האלה עשויים לכלול פסיכולוגיה, משפטים, רפואה, חינוך או עסקים.

הלימוד בבריטניה מספק לך את היתרון של תואר מאחד מבתי ספר היוקרתיים ביותר בעולם . המדינה מעריכה את החינוך, ולך יהיו חיים בעיצומו של הוגים וחוקרים מעולים. אם התואר של בחירה שלך כולל מיקוד מחקר חזק, אתה תגלה כי לימודים בבריטניה נותן לך את ההזדמנות להצטרף לתוכניות מחקר מעולות.

שכר לימוד

כפי שאתם רואים לומדים בבריטניה, הבנת העלות תעזור. ב2012-2013 שנת הלימודים, תואר ראשון באנגליה במיוחד נקבעו במקסימום של £ 9000 לשנה, עם עלות של 6,000 ליש"ט להיות יותר נפוצה.היו לי מעלות לתארים מתקדמים עלויות גבוהות יותר מתוכניות לתואר ראשון, אבל זה מגוון מאוד בין בתי ספר. תלמידים שלמדו מחוץ לאנגליה שילם טווח של 5,000 ליש"ט - £ 20,000 לשנה לתואר.

סיים את לימודיו עם תואר קיבל בבריטניה פותח את הדלת לאפשרויות תעסוקה רבות. כי האוניברסיטאות אלה הן כל כך מוערכת בעולם, יהיה לך את האפשרות להמשיך את ההעסקה במקומות בינלאומיים, וגם בתוך בריטניה אתה צריך לבחור להתיישב שם.

ביטוח בריאות

בריטניה מציעה מערכת בריאות לאומית בשם שירות הבריאות הלאומי. סטודנטים שלוקחים לפחות שישה חודשים של קורסים בארץ עשויים להעפיל לטיפול חינם או מסובסד בבריטניה. מי הם תושבי האזור הכלכלי האירופי או שכבר גרים בבריטניה זכאי באופן אוטומטי לשירותי בריאות לאומיים, לא משנה כמה זמן הם מתכוונים ללמוד בבריטניה.

קבלת ויזה לבריטניה

את סוגי ויזות סטודנט בבריטניה כוללים:

 • Tier 4 כללי - אשרה זו חלה על מבוגרים מעל גיל 17 המגיעים לבריטניה כדי ללמוד.
 • מבקרים סטודנטים - אשרה זו חלה על סטודנטים לקחת קורס קצר ולא מתכננים לעבוד במהלך שהותם.
 • סטודנט פוטנציאלי - אשרה זו חלה על סטודנטים שצריכים לעשות סידורים אחרונים לפני תחילת מחקר ראשוני 4 <./ P>

טיפים

כפי שאתה להתכונן ללימודים בבריטניה, זכור כי כמה האוניברסיטאות ותוכניות ספציפיות הן תחרותיים מאוד. קבל את הבקשה שלך במוקדם כדי להבטיח שתוכל לקבל מקום, ותחול על בית ספר אחד או יותר כדי לשפר את הסיכויים שלך להיות מאושר. מצא דיור בר השגה בסמוך לאוניברסיטה או בקמפוס, ולשקול שיתוף לופט או דירה עם דייר נוסף כדי למקסם את ההשקעה הכספית שלך. בעזרת הטיפים הבאים, תוכל ללמוד בבריטניה עם טרחה מינימאלית, תוך ניצול של מדינה עם מורשת חינוכית עשירה ומוניטין בינלאומי לייצור בוגרים איכותיים.

דרישות אשרה

ויזת סטודנט שכבה 4 (כללית) הוחלפה במה שנקרא "מסלול הסטודנטים". מסלול הסטודנטים הוא ויזת הסטודנטים החדשה של בריטניה, שתהיה זמינה גם לאזרחי EEA, שלפני הברקזיט לא נזקקו לויזה כדי ללמוד בבריטניה.

מסלול סטודנט (גילאי 18+)

מסלול סטודנט לילד (גילאי 4 - 17, שהחליף את ויזת הסטודנטים לילד מדרגה 4)

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

מסלול סטודנטים

מחיר ומטבע

GBP 348

דמי ויזת סטודנט לבריטניה הנוכחיים הם:

 • 348 פאונד אם מגישים בקשה מחוץ לבריטניה.
 • 475 ליש"ט אם תגיש בקשה להארכה או לעבור לויזת סטודנט מתוך בריטניה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל מי שנכנס למדינה ללימודים חייב להגיש בקשה לוויזת סטודנט אם נכנס לאחר 1 בינואר 2021. זה כולל אזרחי האיחוד האירופי/EEA שלא נזקקו בעבר לויזה כדי להיכנס לבריטניה לצורך לימודיהם. תצטרך להגיע ל-70 נקודות במערכת מבוססת נקודות, המודדת אם אתה עומד בדרישות ללמוד בבריטניה. זה כולל:

 • התקבלת למוסד מאושר?
 • האם יש לך את המשאבים הכספיים לממן את שהותך בבריטניה?
 • האם אתה שולט באנגלית?
 • האם הקורס שלך עומד בדרישות הקורס?

המסיימים את לימודיהם במוסד חינוכי בריטי עד קיץ 2021 ואחריו יוכלו להגיש בקשה לויזה שלאחר התואר, המאפשרת להם לעבוד/לחפש עבודה בבריטניה עד שנתיים.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מרכז בקשת ויזה לבריטניה / מקוון

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה במרכז להגשת ויזה לבריטניה במדינתך. תוכל למצוא רשימה של מרכזי בקשת ויזה לבריטניה ברחבי העולם כאן: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

אתה יכול גם להגיש בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של משרד הפנים של בריטניה ושירות ההגירה. אתה יכול להתחיל כאן: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

אתר אינטרנט:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

איך עושים את הבקשה?

כדי לקבל ויזת סטודנט בבריטניה, תחילה יהיה עליך להתקבל לקורס. עבור רוב הקורסים, תצטרך גם להוכיח שאתה מבין אנגלית ברמה הנדרשת.

תהליך הגשת בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה שונה מעט בהתאם לסוג ויזת סטודנט לבריטניה שאתה מבקש.

עבור בקשת אשרת סטודנט לבריטניה, תצטרך לספק את הדברים הבאים:

 • דרכון או תעודת נסיעות
 • הוכחה שאתה יכול לכסות את עלויות המחייה והקורס שלך
 • הוכחה של הסכמת הורה או אפוטרופוס אם אתה מתחת לגיל 18
 • הוכחת קבלה לקורס שלך
 • הוכחה לתשלום תוספת שירותי בריאות

בהתאם לארץ המוצא שלך, ייתכן שיהיה עליך גם לעבור בדיקת שחפת.

כאשר אתה מגיע לבריטניה, ייתכן שתצטרך לרשום את ויזת הסטודנט שלך בבריטניה במשטרה. אתה אמור לקבל מידע אם עליך להירשם במדבקת אשרת סטודנט בבריטניה או במכתב ממשרד הפנים של בריטניה. תצטרך גם להגיש בקשה לאישור שהייה ביומטרי אם אתה שוהה בבריטניה יותר מ-6 חודשים.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט עד 6 חודשים לפני תחילת הקורסים שלך. זמני הטיפול בוויזת סטודנט לבריטניה משתנים בהתאם למקום ממנו אתה מגיש בקשה, אך בדרך כלל תקבל החלטה בתוך 3 שבועות אם אתה מגיש בקשה מחוץ לבריטניה, ותוך 8 שבועות אם אתה מגיש בקשה בתוך בריטניה.

משך ויזת הסטודנט הכללי תלוי במשך הקורס שלך ותוכל להגיש בקשה להארכתו אם ברצונך להישאר בבריטניה כדי לעבוד או להמשיך בלימודים. אשרת סטודנט לילד תקפה למשך הקורס, עד 6 שנים לכל היותר, וניתנת להארכה. משך אשרת הסטודנט לטווח קצר אינו יכול לחרוג מאורך הקורס ולא ניתן להאריך אותו.

זמן עיבוד

3 Weeks

הזדמנויות עבודה

סטודנטים בינלאומיים רשאים לעבוד עם לימודים בבריטניה, בתנאים מסוימים. סוג העבודה שאתה יכול לעשות יהיה תלוי במה שאתה לומד ואם תעבוד במהלך תקופת הלימודים, או בהפסקות.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הסיבות העיקריות לסירוב ויזת סטודנט הן:

 1. מסמכים חסרים או שגויים;
 2. אי עמידה בדרישות הכספיות;
 3. פורמט מסמך שגוי.