Keystone logo
בולגריה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב בולגריה 2024

מספר מוסדות: 29
  • Sofia, בולגריה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, ספרד
  • Esch-sur-Alzette, לוקסמבורג
  • + 6 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, בולגריה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, בולגריה

  University of National and World Economy והעולמית / UNWE / היא בית הספר הכלכלי הגבוה והגדול ביותר בבולגריה ודרום מזרח אירופה. יש לו היסטוריה של 100 שנה. מקור האוניברסיטה באוניברסיטה החופשית למדעי המדינה וכלכלה שהוקמה בצו מס 2155 מיום 5 ביולי 1920 של שר ההשכלה הלאומית. בשנת 1940 /עיתון המדינה, iss. מס '126 ביוני, ה -7, 1940/ הוא הוסב למכון הגבוה לענייני כספים ומדעי הניהול של המדינה ובשנת 1947 הוא אורגן מחדש כפקולטה ללימודי כלכלה וחברה באוניברסיטת סופיה.

  • Sofia, בולגריה

  Sofia University St. Kliment Ohridski היא מוסד התיכון האקדמי הבולגרי הראשון. ההיסטוריה שלה היא התגלמות והמשך למסורת התרבותית והחינוכית בת המאה הבולגרית בת המאה שנים.

  • Sofia, בולגריה

  בהחלטת האסיפה הלאומית מיום 26.5.15, הפכה המכללה לתקשורת ולפוסטים לבית Висше училище по телекомуникации и пощи , עם תחום פעילות: הכשרת מומחים בעלי השכלה גבוהה בתחומי התמחות בתחומי מקצוע "תקשורת והנדסת מחשבים. "ו"ניהול וניהול".

  • Varna, בולגריה

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" היא האוניברסיטה הפרטית הגדולה ביותר בבולגריה. זהו מרכז אקדמי מבוסס המשלב הכשרה של סטודנטים בולגרים ובינלאומיים בתחומי עדיפות למדינה ויוצר מוצר מדעי ואקדמי הניתן להמרה בינלאומית ותחרותית. הוא מלמד מעל 10,000 סטודנטים בלמעלה מ -67 תוכניות לתואר ראשון ושני ו -29 דוקטורט. תוכניות.

  • Plovdiv, בולגריה

  האוניברסיטה החקלאית - פלובדיב הוקמה בשנת 1945. היא חיזקה את מעמדיה כמרכז לאומי של מדע וחינוך חקלאי בבולגריה. בשנת 2006 העניקה הסוכנות הלאומית להערכה וההסמכה את האוניברסיטה החקלאית - פלובדיב עם הסמכה מוסדית והציון הגבוה ביותר של "טוב מאוד".

  • Veliko Tarnovo, בולגריה

  בסתיו 1963, על הגבעה ההיסטורית והציורית "סבטה גורה" בווליקו טרנובו, האוניברסיטה הראשונה מחוץ לבירה פתחה את שעריה, ובו פטרונות הקדושים סיריל ומתודיוס. בירושה של המסורות החינוכיות והתרבותיות של בית הספר הספרותי המפורסם בטרנובו מהמאה ה -14, הוא ביסס את עצמו כבית ספר גבוה סמכותי למדעי הרוח והאמנות, כמרכז חינוכי ומדעי יוקרתי.

  • Pleven Center, בולגריה

  האוניברסיטה לרפואה - פלבן היא אחת מחמש האוניברסיטאות הרפואיות בבולגריה. הוא הוקם בשנת 1974 והרחיב את האופקים, גודלו והמוניטין של בית החולים העירוני, שנוסד בשנת 1865. כיום, המשלב בין מסורות העבר לאפשרויות ההווה, הוא משלב מתקני חינוך וטיפול, בסיס פרה-קליני עכשווי, בית חולים אוניברסיטאי עם יותר מ -1000 מיטות ומרפאות בכל התחומים הרפואיים הגדולים, כמו גם מספר רב של מרפאות ויחידות מחקר מיוחדות עם ציוד אבחון וטיפול מודרני.

  • Burgas, בולגריה

  Burgas Free University / BFU / הוקמה עם חוק האסיפה הלאומית הגדולה ב -18 בספטמבר 1991 והיא אחת האוניברסיטאות הראשונות שאינן מדינה במדינה. האוניברסיטה מוסמכת על ידי סוכנות ההערכה וההסמכה הלאומית ומוסמכת על פי תקן האיכות הבינלאומי ISO 9001: 2008: BFU היא אוניברסיטה מודרנית וחדשנית, המטפלת בתלמידיה ובמימושם המקצועי, ואשר לה הישגים אקדמיים משמעותיים ובינלאומיים. מעמד מוכר.

  • Sofia, בולגריה

  Химикотехнологичен и металургичен университет היא מוסד אקדמי המתמקד בצרכי זמננו ואומתנו. הקהילה שלנו חורגת מהאוניברסיטה והמדינה וכוללת שותפים אקדמיים מיבשות שונות.

  • Varna, בולגריה

  ברוכים הבאים לאוניברסיטה הרפואית-ורנה-אחת האוניברסיטאות המודרניות וההייטק ביותר בארץ! סביבה רב לאומית אטרקטיבית, שיטות ומתקני אימון חדישים, אימון בעולם האמיתי והסימולציה, תנאי ספורט ופנאי נפלאים בבירת הים של בולגריה-אלה רק חלק מהסיבות מדוע סטודנטים מכ -50 מדינות ככולם ברחבי העולם בחרו ללמוד באוניברסיטה הרפואית-ורנה!

  • Sofia, בולגריה

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) היא אוניברסיטה ממלכתית, ששמה נקבע על ידי צו הפרלמנט ב -29 בנובמבר 2010 לאחר שבית הספר המתמחה ללימודי ספריות וטכנולוגיות מידע הצביע בשנת 2004. לאורך כל השנים, זה היה בהתאמה: הוקם - 18 ספטמבר 1950 על ידי צו ממשלתי כמכון הספרייה הממלכתית ולאחר מכן שונה שמו למכללת לימודי הספרייה על פי צו הפרלמנט;

  • Sofia, בולגריה

  ההקמה המתמחה של לה פרנקופוני למינהל וניהול (ESFAM) היא מכון של הסוכנות האוניברסיטאית של לה פרנקופוני, שבסיסה בסופיה, בולגריה. המשימה שלנו היא להכשיר מומחים ברמה גבוהה במינהל וניהול עסקי בצרפתית כדי לתרום לפיתוח מדינות באזור מרכז ומזרח אירופה.