Keystone logo
אוסטרליה

לימוד לִשְׁלוֹט ב אוסטרליה 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  769
 • נתח של שירותים

  67
 • מנוי לאינטרנט

  53
 • תחבורה מקומית

  103

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  13
 • חצי ליטר בירה מקומית

  6

בערך אוסטרליה

השכלה גבוהה

קורסים באוניברסיטה של ​​מחקר כוללים תואר הראשון ברמת התואר הראשון. ברמה לתואר שני, תעודות ודיפלומות לתארים מתקדמים המוצעים בתוספת לתואר השלישי והתואר שני. התוכניות לתואר שני זמינות בתחומים רבים, כולל מדעי חברה, הנדסה, מדעי בריאות, עסקים וכלכלה. התואר שני כולל בדרך כלל מחקר או קורסים, או שילוב של שניים.

למה ללמוד באוסטרליה?

בנוסף לאוסטרליה להיות מקום נהדר לגור בו, לתואר של האמן האוסטרלי הם בין האיכותי ביותר בעולם. הסביבה האקדמית האוסטרלית מטפחת חדשנות, יצירתיות וחשיבה עצמאית.

אוסטרליה מחויבת להבטיח לי סטודנטים בינלאומיים חוויה טובה באוסטרליה.מוסדות שמודים סטודנטים בינלאומיים חייבים לעמוד בדרישות קפדנית של קבוצה בנוגע לפעילויות שיווק, משלוח כמובן, מתקנים ושירותים לסטודנטים כגון שירותים משפטיים ובריאות.

אוניברסיטאות

ארבע מהאוניברסיטות באוסטרליה 39 מדורגים ב100 העליון על ידי 2012-2013 דירוג טיימס ההשכלה הגבוה האוניברסיטות העולמית. בתי ספר אלה כוללים את אוניברסיטת מלבורן (28), האוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה (37), מאוניברסיטת סידני (62), ואוניברסיטת קווינסלנד (65). כ 230,000 סטודנטים בינלאומיים ללמוד בתוכניות להשכלה גבוהות באוסטרליה, עם כ -90,000 בוגרים בכל שנה.

שכר לימוד ומשך תכנית

סטודנטים בינלאומיים חייבים לשלם שכר לימוד ודמי לפני תחילת הלימודים בתכנית לתואר שני.שכר לימוד אופייני לתואר שני הוא 15,000 $ ל36,000 $ לשנה בהתאם לאוניברסיטה.

תוכניות תואר שניים ייקחו 1-2 שנים כדי להשלים. מסלול לימודים הוא בדרך כלל שנתיים לאחר תואר ראשון, עם זאת, ניתן לקבל תואר שני בשנה אחת, אם התואר הראשון של התלמיד התקבל בהצטיינות.

שנה אקדמית

שנת הלימודים באוסטרליה מתחילה בתחילת מרץ ועוברת בסוף נובמבר. רוב בתי ספר מציעים שני סמסטרים בכל שנה, אבל כמה בתי ספר להשתמש במערכת שליש וקורסי קיץ מציעים לבתי ספר אחרים מדצמבר עד פברואר.

הזדמנויות לתארים מתקדמים

התואר שני בכל תחום ממוסד אוסטרלי עושה תואר שני יקר יותר למעסיקים ברחבי העולם.בנוסף, החקיקה האחרונה שעברה כי היתרי בוגרים בינלאומיים של מכונים אוסטרלי לקבל אשרת עבודה שלאחר מחקר שמאפשרת להם לעבוד באוסטרליה לתקופה של עד ארבע שנים לאחר סיום לימודים.

עם זאת, למרות שסטודנטים בינלאומיים עשויים להיות זכאים לעבוד באוסטרליה לאחר סיום לימודים, תלמידים לא צריכים לבצע מחקרים באוסטרליה למטרה הבלעדית של הגירה. אוסטרליה מספקת טיפול הגירה מועדף לאנשים ברשימת מקצועות מיומנים, אבל את תהליך ההגירה המיומן הוא נפרד מתהליך ויזת הסטודנט. אין ערובה לכך שסטודנט לומד לתואר שני באוסטרליה תוכל להגר לאוסטרליה.

לאחר שסיים את התואר שני, תלמידים יכולים גם להמשיך בלימודיהם אם הם התקבלו לתכנית דוקטורט ולקבל ויזת סטודנט נוספת.

דרישות ויזה

כדי להשיג ויזת סטודנט, סטודנטים חייבים להיות רשומים בקורס במשרה מלאה, כי הוא רשום במחלקת הגירה האוסטרלית ואזרחות (DIAC). סטודנטים שלמדו בקורס של פחות מ -3 חודשים קצר יכולים ללמוד באשרת מבקר. עם זאת, רק תלמידים עם ויזת סטודנט יהיו גישה לשירותי בריאות אוסטרלית ועבודה במשרה חלקית. תלמידים יכולים להגיש בקשה לויזת סטודנט ברגע שהם מקבלים מכתב או אישור של הצעה אלקטרונית של הרשמה.

ביטוח בריאות

באוסטרליה יש תכנית ביטוח בריאות מיוחדת לסטודנטים בינלאומיים בשם כיסוי בריאות תלמיד בחו"ל (OSHC). תלמידים צריכים לקנות OSHC לפני שהגיע באוסטרליה וכיסוי חייב להישמר למשך תקופת שהותו של התלמיד באשרת סטודנט. OSHC מכסה טיפול רפואי בבית חולים או באופן חלקי ומכסה תרופות ואמבולנסים מרשם.

טיפים

חלק גדול מאוסטרליה הוא מעורער ומבקרים צריכים להיות מודע לסיכונים הקשורים לנסיעות בערבה. גם כאשר אינו בערבה, אמורה לשמש הגנה מפני שמש בכל העת, ונוסעים צריכים לשתות הרבה מים.

שריפות בוש הן מפגע נפוץ, במיוחד מסוף האביב לקיץ. נוסעים צריכים לשמור על מודעות למיקום של שריפות בכל העת.

סיכונים נוספים כוללים נחשים ארסיים, עכבישים ועוקצים ימיים. ניתן להימנע מסיכונים אלה עם מודעות מצבית והלבשה ונעלה מתאימים.

דרישות אשרה

עבור כל תוכניות הלימודים, תצטרך להגיש בקשה לאשרת סטודנטים תת-מחלקה 500.

אשרת הקטגוריה המיוחדת (תת מחלקה 444) מיועדת לאזרחי ניו זילנד המעוניינים ללמוד באוסטרליה.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

AUD 560

העמלות הנוכחיות על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט נקבעות ל-$560 AUD (~400 €). המחיר תמיד זהה לא משנה משך הלימודים. שים לב שמחיר זה עשוי להשתנות בהתאם למיקום שבו אתה מגיש בקשה לוויזת הסטודנט שלך (אוסטרליה או על החוף).

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל מי שנרשם כסטודנט בינלאומי לקורס שנמשך ארבעה חודשים או יותר באוסטרליה יזדקק לאשרת סטודנט. על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט לאוסטרליה, עליך לקבל הצעה ללא תנאי למקום באוניברסיטה, לקבל את המקום בכתב ולשלם את הפיקדון הנדרש לשכר הלימוד. התוכנית שתבחר חייבת להיות בין 12 ל-52 שבועות על מנת להיות זכאי לאשרת סטודנט.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מערכת מקוונת

יש להגיש בקשה לויזה תת-סיווג 500 זו באמצעות המערכת המקוונת.

אתר אינטרנט:https://www.homeaffairs.gov.au/

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת בקשה לויזה, תצטרך לקבל אישור הרשמה (COE) או מכתב הצעה המאשר שהתקבלת לקורס הרשום ב-Commonwealth Register of Institution of Courses (CRICOS).

בעת מילוי טופס בקשת הוויזה המקוון שלך, תצטרך לספק הוכחות שאתה עומד ב:

 1. דרישות כספיות - הסכום שאתה צריך כדי להוכיח שיש לך עבור עלויות מחיה (בנפרד משכר לימוד ונסיעות) נקבע על 19,830 דולר אוסטרלי (~15,170 דולר ארה"ב) לשנה. לחלופין, תוכל להראות ראיות לכך שבן הזוג או ההורים שלך מוכנים לתמוך בך ושהם מרוויחים לפחות 60,000 דולר אוסטרלי (~45,850 דולר ארה"ב) בשנה.
 2. דרישת מיומנות אנגלית - אם אינך ממדינה דוברת אנגלית (ולא סיימת לפחות חמש שנות לימוד במדינה דוברת אנגלית) תצטרך להוכיח שאתה יכול לדבר אנגלית ברמה הנדרשת עם IELTS , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic, או Cambridge Advanced English (CAE).
 3. דרישת בריאות - ייתכן שחלק מהסטודנטים יתבקשו לעבור בדיקה רפואית ו/או רדיולוגית כדי להראות שהם במצב בריאותי תקין (זה חל, למשל, על מי שמתכוון להתאמן כרופא, רופא שיניים או אחות). מלבד אלה מבלגיה או נורבגיה, כל הסטודנטים מחויבים לרכוש כיסוי בריאות סטודנט בחו"ל (OSHC).
 4. דרישות אופי - דרישות אשרת סטודנט לאוסטרליה קובעות כי עליך להיות בעל אופי טוב כדי להיכנס לאוסטרליה. זה כולל בדיקת רישום פלילי.

בדרך כלל, על התלמידים להגיש את הדברים הבאים:

 • טופס בקשה לוויזת סטודנט לאוסטרליה מלא (157A)
 • עמלת בקשה לויזה בתשלום - כיום 550 דולר אוסטרלי (~420 דולר ארה"ב ברוב המקרים
 • עותק של דף הביולוגי של הדרכון (ייתכן שחלק מהסטודנטים יתבקשו לספק פיזית את הדרכון שלהם)
 • תעודת הרשמה או מכתב הצעה
 • עדות לכספים מספקים
 • עדות לכיסוי ביטוח בריאות
 • תוצאות מבחן שליטה באנגלית
 • תוצאות בדיקת רישום פלילי
 • ארבעה תמונות עדכניות בגודל דרכון

לאחר שהרכבת וסרקת את המסמכים התומכים שלך, תצטרך ליצור חשבון ולהגיש בקשה עם מערכת היישום המקוונת 'ImmiAccount': https://www.border.gov.au/immiaccount.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להגיש בקשה לאשרת סטודנט לאוסטרליה רק לאחר שקיבלת אישור הרשמה (CoE) מהאוניברסיטה שבחרת.

רוב בקשות הוויזה לוקחות ארבעה שבועות לטיפול. משך אשרת הסטודנט תלוי בתוכנית שתבחר. אם אתה לומד באוסטרליה לקורס ארוך מ-10 חודשים ומסתיים בתום שנת לימודים אוסטרלית (בדרך כלל אמצע דצמבר) האשרה שלך תהיה תקפה בדרך כלל עד ה-15 במרץ בשנה שלאחר מכן. אם הקורס שלך ארוך מ-10 חודשים ומסתיים בינואר עד אוקטובר, הויזה שלך תהיה בדרך כלל תקפה למשך חודשיים לאחר סיום הקורס.

אתה יכול לחדש את ויזת הסטודנט שלך כמה פעמים שתרצה, כל עוד אתה רשום לקורס שאושר על ידי CRICOS.

אתה יכול להיכנס לאוסטרליה עם אשרת הסטודנט שלך עד 90 יום לפני תחילת הקורס שלך. בתוך שבעה ימים מהגעה, עליך להודיע לספק החינוך שלך את כתובת המגורים שלך, וכן להודיע להם בתוך שבעה ימים אם אתה משנה כתובת.

זמן עיבוד

4 Weeks

הזדמנויות עבודה

בעודך על ויזת סטודנט, אתה יכול לעבוד עד 40 שעות בשבועיים במהלך תקופת התקופה, ובמשרה מלאה בחגים. עבודה שהיא חלק רשמי ורשום מהקורס שלך אינה כלולה במגבלה. אם אתה לומד תואר שני במחקר או דוקטורט. אין לך הגבלות עבודה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת אשרת הסטודנט שלך עלולה להידחות, בין היתר, אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים, או אם אינך עומד בדרישות הכספיות, האופי או הבריאותיות הנדרשות.