ארצות הברית

מחקר שנערך בארה"ב

השכלה גבוהה בארה"ב

השכלה גבוהה היא בארה"ב היא זמינה לכל מי שבוחר בו. יש הרבה תוכניות סיוע כספיים, כוללים הלוואות, מענקים, ומלגות הקיימות בבתי ספר בארה"ב. אנשים לעתים קרובות לנסוע לארצות הברית בחיפוש אחר אפשרויות שונות להשכלה גבוהה.

לימודים בארה"ב מספק חוויה תרבותית וחברתית עשירה, כמו גם גישה מלאה, בנויה לתלפיות לחינוך שאתה לא יכול למצוא בקלות במקום אחר. ארה"ב מציעה תפריט מלא להשכלה גבוהה, המכין את תלמידים לחיים אחרי הקולג' ולכן הם יכולים לבחור להישאר או בארה"ב או לחזור למדינת המוצא שלו לאחר שסיים.

כמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארצות הברית כוללים הרווארד, ייל, ופרדו. אבל יש הרבה האוניברסיטאות אחרות בכל מדינה ומדינה אשר מציעות curricululm מחקר רחב וכמובן שצוין בתחום שבחר.אוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס ידועה בתכנית הסרט המצוין שלהם, למשל, אבל סטיבן שפילברג וג'ורג' לוקאס למד באוניברסיטת מדינת קליפורניה, דוגמה טובה לאופן שאתה לא צריך ללמוד בבית ספר ליגת הקיסוס כדי לקבל חינוך טוב.

הצטברות של שנה אקדמית

השנה האקדמית בארה"ב בדרך כלל מתחילה בסתיו, בדרך כלל בסוף אוגוסט, אבל כמה מונחים עשויים להתחיל מוקדם יותר. חלק yearsw האקדמי מחולקים לשני סמסטרים, שחלק לארבעה רבעים, וחלק לשלושה רבעים. זה חשוב לסטודנטים המגיעים לארצות הברית יש הכל במקום לפני את תאריכי ההתחלה, ולכן הם צריכים לבדוק עם המכללה שהם מתכננים להשתתף בתאריכים המתוכננים שלהם ושעות התחלה.

שכר לימוד ואורכו של המחקר

שכר הלימוד משתנה מאוניברסיטאות שונות, כדי לבדוק עם בית הספר שאתה מתכנן להשתתף בעלויות מדויקות.משך התואר גם משתנה, תלוי במידה שאתה מתכנן להמשיך. לדוגמה, רישיון CNA לוקח רק כשנה וחצי, בעוד שטרום החוק לוקח בערך שלוש עד ארבע שנים ברוב המקרים.

אפשרויות לימוד לסטודנטים בינלאומיים

סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של קורסים ונתיבי קריירה כדי לשפר את הלמידה שלהם ולספק הזדמנויות כדי לקדם את הקריירה שלהם עם חזרה לארץ מולדתם. יש גם הרבה קבוצות הסטודנטים בינלאומיות זמינות בקמפוס בבתי ספר בארה"ב.

חינוך מארה"ב מאפשר לתלמידים להמשיך את לימודיהם מעבר ללימודיהם ומאפשר להם לחפש קריירה, עבודה מתקדמת במחקר ופיתוח, או יכולות אחרות מעבר לגילם בבית הספר.

ויזות סטודנט

ויזות סטודנט נדרשות ואלה חייבים להיות עד לתאריך בעת ההגעה.גלו אם אתה נדרש להיות F-1 או אשרת 1-M - זה תלוי בקורס הספציפי של מחקר. שגרירות ארצות הברית היא הנקודה הטובה ביותר של מגע כדי לגלות את המידע הזה. בדרך כלל יש גם מידע באתר האינטרנט של בית הספר והסביר את הפרטים על ויזות לבית ספר זה. ודא שאתה מבין את זה לפני השתתפות בבית הספר.