ללמוד בארצות הברית - הצג את אפשרויות הלימוד בארצות הברית

מחקר שנערך בארצות הברית

מחקר שנערך בארה"ב

השכלה גבוהה בארה"ב

השכלה גבוהה היא בארה"ב היא זמינה לכל מי שבוחר בו. יש הרבה תוכניות סיוע כספיים, כוללים הלוואות, מענקים, ומלגות הקיימות בבתי ספר בארה"ב. אנשים לעתים קרובות לנסוע לארצות הברית בחיפוש אחר אפשרויות שונות להשכלה גבוהה.

לימודים בארה"ב מספק חוויה תרבותית וחברתית עשירה, כמו גם גישה מלאה, בנויה לתלפיות לחינוך שאתה לא יכול למצוא בקלות במקום אחר. ארה"ב מציעה תפריט מלא להשכלה גבוהה, המכין את תלמידים לחיים אחרי הקולג' ולכן הם יכולים לבחור להישאר או בארה"ב או לחזור למדינת המוצא שלו לאחר שסיים.

כמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארצות הברית כוללים הרווארד, ייל, ופרדו. אבל יש הרבה האוניברסיטאות אחרות בכל מדינה ומדינה אשר מציעות curricululm מחקר רחב וכמובן שצוין בתחום שבחר.אוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס ידועה בתכנית הסרט המצוין שלהם, למשל, אבל סטיבן שפילברג וג'ורג' לוקאס למד באוניברסיטת מדינת קליפורניה, דוגמה טובה לאופן שאתה לא צריך ללמוד בבית ספר ליגת הקיסוס כדי לקבל חינוך טוב.

הצטברות של שנה אקדמית

השנה האקדמית בארה"ב בדרך כלל מתחילה בסתיו, בדרך כלל בסוף אוגוסט, אבל כמה מונחים עשויים להתחיל מוקדם יותר. חלק yearsw האקדמי מחולקים לשני סמסטרים, שחלק לארבעה רבעים, וחלק לשלושה רבעים. זה חשוב לסטודנטים המגיעים לארצות הברית יש הכל במקום לפני את תאריכי ההתחלה, ולכן הם צריכים לבדוק עם המכללה שהם מתכננים להשתתף בתאריכים המתוכננים שלהם ושעות התחלה.

שכר לימוד ואורכו של המחקר

שכר הלימוד משתנה מאוניברסיטאות שונות, כדי לבדוק עם בית הספר שאתה מתכנן להשתתף בעלויות מדויקות.משך התואר גם משתנה, תלוי במידה שאתה מתכנן להמשיך. לדוגמה, רישיון CNA לוקח רק כשנה וחצי, בעוד שטרום החוק לוקח בערך שלוש עד ארבע שנים ברוב המקרים.

אפשרויות לימוד לסטודנטים בינלאומיים

סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של קורסים ונתיבי קריירה כדי לשפר את הלמידה שלהם ולספק הזדמנויות כדי לקדם את הקריירה שלהם עם חזרה לארץ מולדתם. יש גם הרבה קבוצות הסטודנטים בינלאומיות זמינות בקמפוס בבתי ספר בארה"ב.

חינוך מארה"ב מאפשר לתלמידים להמשיך את לימודיהם מעבר ללימודיהם ומאפשר להם לחפש קריירה, עבודה מתקדמת במחקר ופיתוח, או יכולות אחרות מעבר לגילם בבית הספר.

ויזות סטודנט

ויזות סטודנט נדרשות ואלה חייבים להיות עד לתאריך בעת ההגעה.גלו אם אתה נדרש להיות F-1 או אשרת 1-M - זה תלוי בקורס הספציפי של מחקר. שגרירות ארצות הברית היא הנקודה הטובה ביותר של מגע כדי לגלות את המידע הזה. בדרך כלל יש גם מידע באתר האינטרנט של בית הספר והסביר את הפרטים על ויזות לבית ספר זה. ודא שאתה מבין את זה לפני השתתפות בבית הספר.

על ארה"ב

ארצות הברית של אמריקה נמצאת בחצי הכדור הצפוניים בצפון אמריקה, דרומית לקנדה ומצפון לגבול המקסיקני. הוא מורכב מ50 מדינות: 48 מדינות רצופות שמן וגם אלסקה ואיי הוואי.

ארה"ב ידועה בחירויות רבות שלה, ובכלל זה חופש הביטוי והדת, הזכות לרדוף אורח חיים שאינם תלויה בממשלה או באילוצים של החוק, כל עוד אחד גם מכבד את זכויותיהם של אחרים. היא נוסדה על חוקה של אמריקה ומגובית על ידי מגילת העצמאות שנחתמה בשנת 1776, שהכריז ארה"ב למדינה עצמאית מבריטניה. ארה"ב ידועה במגוון רחב של השכלה גבוהה, תרבות ואמנות העשירה, וחוקים המכבדים את האדם הפשוט. אנשים שבאים לארה"ב צפויים לכבד את החוקים אבל ימצאו פתוח מוזמן אנשים מכל הלאומים והעמים לחפש הזדמנויות בגבולותיה.

האקלים

האקלים הוא ארה"ב היא חמה במהלך הקיץ באופן כללי, אם כי יש ימים קרירים יותר בקולורדו ובמדינות הצפון. מרחף טמפרטורה הממוצעת של פלורידה סביב 65 F בחורף, אלא אם כן חזית קרה נושבת פנימה אמצע הדרום ידוע באביב ובקיץ הסופות, כמה שיכול להיות חמור, אבל אלה נמצאים בעיקר באצבע של טקסס ואוקלהומה , ומדינות המישורים. בארקנסו וטנסי, עונות הן מסורתיות יותר, חווים קר בחורף וחם בחודשי הקיץ.

חברה ויוקר המחיה

החברה של ארה"ב היא מגוונת כמו המדינה עצמה. אין שיטת קסטות למרות שחלקם עשוי לטעון שלב זה, בהתחשב בכלכלה הנוכחית. יש הרבה יזמים ואנשים עשירים שעשו את ההון שלהם, ויש עובדי מפעל להכנת שכר מינימום.

עלות חיים עלתה בארצות הברית בשנים האחרונות, אבל זה משתנה, בהתאם למצב בו אתה נמצא יוקר המחיה בקליפורניה הוא גבוה בהרבה מזו של ארקנסו, למשל. חלק גדול מזה תלוי גם באזור המסוים של מדינה שאתה חי בו כמו המדינה עצמה, יש אזורים אמידים, ואזורים שהם יותר עניים, ורבים ביניהם.

ארה"ב היא מדינה גדולה עם חירויות רבות עבור מי שבוחר לעשות את זה המקום שלהם ללמוד או לחיות. הלימודים בארה"ב מציע הזדמנויות יוצאות רבות. בעיות הנוכחיות בארץ כוללות במשק, אתגרים חינוכיים, וביטחון - אך ארה"ב שואפת להציע דרך החיים טובים יותר לכל מי שרוצה לגור שם.


ביטוח בריאות

סטודנטים עשויים להיות זכאים להצטרף לתכנית ביטוח בריאות קבוצתית או למצוא תכנית משלהם מחוץ למעסיק 's רשת.בעוד עלויות ביטוח בריאות כיום גבוהות, יש מגוון רחב של תוכניות בריאות לבחירה עם חברות ביטוח. ניתן למצוא הרבה של מידע זה בקלות באינטרנט ובחינם הערכות זמינות תמיד. לפעמים בתי ספר מציעים תוכניות ספציפיות שאתה יכול להיות בעת בבית הספר. בדקו עם בית הספר שלך, כדי לראות אם זה מוצע עם האוניברסיטה שלך לפני השתתפות.

אוניברסיטאות בארצות הברית

אוניברסיטאות בארצות הברית

Facts about ארצות הברית

ב3,790,000 קילומטרים רבועים (9,830,000 ק"מ 2) בסך הכל, ועם כ 315 מיליון אנשים, ארצות הברית היא המדינה השלישית בגודלה על ידי שטח ואוכלוסייה. זוהי אחת המדינות הכי מגוונות מבחינה אתנית ותרבותיות בעולם , התוצר של עלייה גדולה ממדינות רבות.   הגאוגרפיה והאקלים של ארה"ב הוא גם מאוד מגוון, עם מדבריות, מישורים, יערות, והרים שגם ביתם של מגוון רחב של חיות בר.


בירה: וושינגטון
שפות רשמיות: אנגלית
ממשלה: רפובליקה חוקתית הפדרלית לנשיאות
אוכלוסייה: 316,130,000
תוצר מקומי גולמי: 15 $.685 טריליון
מטבע: דולר ארה"ב ($) (דולר)
אזור זמן: (UTC -5 ל -10)

חפש תכנית לימודים בארצות הברית