מומחה לתואר שני בעיצוב תעשייתי לאדריכלות

כללי

תיאור התכנית

מעצבים, אדריכלים ומהנדסים עתידיים יתמודדו עם האתגרים הגדולים של תחום העיצוב והבנייה המשתנה ללא הרף ברמה המקומית והעולמית, מבחינת תחרות, פיתוח ומודרניזציה.

הם יוכלו לפתח רעיונות חדשים בתחום הנדל"ן, על ידי תכנון פתרונות המטמיעים רכיבי בניין מתקדמים ומציגים עיצובים חדשים לפריסה. בפרט, תחום העניין נוגע לבניינים ואירועים זמניים, שיחזור מבנים ועיצוב רכיבי בניין.

בפרספקטיבה זו, המאסטר המתמחה בעיצוב תעשייתי לאדריכלות מכוון:

  • שלב מיומנויות רב תחומיות ליצירת תכניות לימודים מתקדמות.
  • כלול חברות ואנשי מקצוע להפוך את החוויה החינוכית למעשית ככל האפשר.
  • עיין בנכסי תרבות וכלכלה איטלקיים כדי להעשיר את יכולות העיצוב.
  • למד כיצד לפתח מושגים חדשניים ביותר על בסיס תקצירי עיצוב שניתנו על ידי חברות אמיתיות.
  • מציעים סביבה רב תרבותית בכדי לשפר את ההבנה של סוגיות גלובליות.

מטרות

התוכנית מיועדת להכשיר אנשי מקצוע בעלי כישורי תכנון המיושמים על עיצוב מוצרים תעשייתיים שיכולים ליצור אינטראקציה או לשילוב עם הסביבה הבנויה, או רכיבים של מערכות מקרוזיות המתועשות יותר ויותר, כמו מבנים.

מטרת התוכנית היא לשלב את הידע המגיע משני תחומי מצוינות באיטליה: תכנון וייצור רכיבים לתעשיית הבניין, אזורים שכבר מוכרים בינלאומיים ברמה הטובה ביותר, אך יכולים למצוא אפשרויות פיתוח נוספות, שניהם באיטליה ומחוצה לה.

ההיבט שלמדינתנו מסורת איכותית בייצור אלמנטים מוגמרים לבנייה מעניין במיוחד, למשל בתחום חומרי הבנייה (לבנים, אגרגטים וכו ') וציפויים (פריטי חרס, פסיפסים וכו'), כמו כן, יש חברות מצוינות בייצור מבנים ומערכות. לכן התוכנית מציעה כישורי עיצוב תעשייתי המבוססים על איכות עיצוב / ייצור איטלקיים הניתנים ליישום לשוק הבינלאומי. אנשי המקצוע המיומנים בתוכנית זו יוכלו לנהל את המורכבות העיצובית של המוצר התעשייתי לסביבה בנויה, ביחס לשילובו בבניין, בחברות ממגזרי ייצור שונים הכוללים ייצור מגוון רחב של רכיבי בנייה, אור וייצור טרומי כבד, מוצרי בנייה למעטפת בנייה, מערכות התקנה וציוד פונקציונלי של הסביבה הבנויה. סטודנטים יכולים לעבוד בחברות, או בחברות עיצוב והנדסה שמבקשים את האינטראקציה שלהם עם עולם העסקים. החינוך הניתן על ידי מאסטר זה כולל ביצוע הרצאות, ימי עיון, תרגילים וסדנאות.

תיאור התפקיד והערכה סופית

הסטודנטים יהפכו למעצבים מומחים, בעלי ידע תיאורטי בשילוב חוויות משמעותיות המיושמות בענף הבנייה, ומנהל מוצר, עם גישה רב תחומית חזקה, המעורבים בפיתוח מוצרים חדשים והכללתם בסביבה הבנויה.

תנאי קבלה

המאסטר המתמחה ID4A מיועד לבוגרי עיצוב תעשייתי, הנדסה ואדריכלות המעוניינים להרחיב את השכלתם ולהשיג מיומנויות בתחום פרויקטים מתמחים.

המאסטר המתמחה שמור למועמדים בעלי תעודת אוניברסיטה או תואר אוניברסיטאי (תואר מערכת ישן באיטלקית) או תואר ראשון או תואר שני במדעים (תואר מערכת איטלקית חדש) בתחומים פוליטכניים. באשר למועמדים שסיימו את לימודיהם בחו"ל, ישקול כותרות לימודים שוות ערך במוסדות החינוך המתאימים.

דרושה רמה טובה של אנגלית.

הליך הקבלה

כדי לקחת חלק בתהליך הבחירה, טופס הבקשה חייב להסתיים באופן מקוון בתוך התאריכים הבאים:

  • לאזרחים איטלקים / זרים עם הסמכה שהושגה באיטליה תוך 8 באוגוסט 2020.
  • לאזרחים נוספים של UE בתוך 8 ביולי 2020 .

שכר לימוד ועמלות

העלות הכוללת של המאסטר הינה 12,000 אירו ללא מע"מ על פי סעיף. 10 ד '633/72.

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. קרא פחות