להיות מעצב מוצר במילאנו היום הוא ערך מוכר על מקצוענות. להיות הורים של עיצוב המוצר!

הפוליטכניקו, יחד עם מערכת ההפקה המתקדמת שלה ותרבות היסטורית מהמעלה הראשונה, יוצרת עבור תלמידי המאסטר גישה לערך זה.

התרבות הטכנית והתרבותית של Politecnico, הממוקמת במקום השישי בעולם , ומופעלת על ידי מאסטרים של עיצוב איטלקי כגון Marco Zanuso ו- Achille Castiglioni, משולבת בטכנולוגיה גבוהה ובהתמחות בהנדסה בתחום הייצור וחומרים חדשניים, המאכילה את מסורת מצוינות של פרס נובל לכימיה ג'וליו נאטה עד היום.

זה מקצועיות גבוהה המטרה המתמחה הורים, הצבת מעצב ועיצוב מוצר מומחה בקנה אחד עם הטכנולוגיה והחדשנות העכשווית, החל ממסורת מוצקה על יצירתיות ושיטה .

סקירה כללית

המאסטר המתמחה בהנדסת עיצוב תעשייתי וחדשנות , בבימויו של פרופ 'מטאו או. אינגרמו, נוצר כדי לעצב מעצבים המסוגלים לנהל את כל הפיתוח של מוצר חדש מהמושג הראשוני ועד לשלב הייצור.

המאסטר המתמחה הזה מצטרף למיומנויות האמנותיות וההומניסטיות המשתייכות לתרבות העיצוב עם הידע הטכני המתייחס לטכנולוגיות הייצור, החומרים ועלויות הייצור. היא חותרת לענות על הצורך לפעול בנוף עולמי של תחרות מוגברת, כאשר המעצב יכול להגדיל את ערכו של מוצר על ידי יצירת חידושים - הן באסתטיקה והן בשימושיות - המנצלים את הטכנולוגיות הזמינות. המטרה היא להכשיר אנשי מקצוע אשר יכולת היצירה שלהם מותאמת על ידי מומחיות טכנית ומודעות בכדאיות התעשייתית של המוצר.

מכיוון שהפקולטה שלו מורכבת ממורים ממגוון תחומים, הן מתוך הפוליטכניקו די מילנו והן מחוצה לה, המאסטר המתמחה יוצר מערך של מיומנויות רב-תחומיות הנקראות במהלך כל מהלך ההכשרה. ביקורים תרבותיים בקרנות ובמוזיאונים, יחד עם טיולים טכניים לחברות ייצור, סיבוב ההדרכה וטיפוח השגת מטרות חינוכיות. בוגרים רבים מהמהדורות הקודמות משחקים תפקידים מובילים בענייני ייצור עיקריים או אולפני עיצוב נודעים, כולל: מערבולת אירופה, צ'יקו ארצ'אנה, 3M, פולטי, סיני

מטרות

 • לנהל את תהליכי התכנון והייצור הן עבור פריטים קטנים והן בקנה מידה גדול
 • לפתח עין מומחה בנושאים של טכנולוגיה, ייצור, ועלות

תוכנית זו נועדה להכשיר אנשי מקצוע לנהל את תהליכי התכנון והייצור עבור פריטים קטנים ובינוניים המיוצרים בקנה מידה גדול, עם עין מומחה בנושאים של טכנולוגיה, ייצור ועלות, אך מבלי להקריב תכונות או איכות ביטוי.

בחינה סופית

הבחינה הסופית מחייבת את התלמידים להציג פרויקטים שפותחו במהלך ההתמחות. הציון הסופי מביא בחשבון הערכות במהלך סדנאות הלמידה.

תואר מוענק

עם השלמת המאסטר המתמחה, התלמידים מרוויחים דרגה ראשונה ברמת הפוליטניקו די מילאנו המתמחה בלימודי תואר שני , בתנאי שהם עמדו בדרישות המינימום של נוכחות של 75%.

בנוסף לתואר, התוכנית גם בעיות:

 • תעודת סיום קורס הקרנף עם הסמכה-יצרנית תוכנה מן McNeel;
 • אישור להשלמת קורס CREO עם הסמכה ליצרן תוכנה מ PTC.

תוצאות מקצועיות

 • המיקום עשוי להיות באולפני עיצוב המסייעים בשלבים שונים של פיתוח מוצרים, ממושג להנדסה.
 • מיקום בחברות מפלחי שוק האופייניים לתעשייה האיטלקית, כגון מכשירי חשמל לבית, ציוד עסקי, תאורה, ריהוט, צעצועים ומוצרי טיפול בילדים.
 • בוגרי תוכנית אשר בוחרים ייעוץ ימצאו שהם יש יכולת משופרת כדי אינטראקציה עם הסביבה היזמית.

תיאור התפקיד שלהם יהיה מעצב מוצר מומחה ומנהל פרויקטים עם רקע תיאורטי כדי להתאים את ההישגים המשמעותיים ביישום אותם תהליכי הייצור. לאחר השגת ניסיון שדה חובה, בוגרי יכול לשאוף לתפקידים כמנהל מוצר אחראי על פיתוח מוצרים חדשים.

הוֹדָאָה

מורשת Laurea או תואר דיפלומה או הנוכחי Lurea או התמחות תואר הנדסה, אדריכלות, או עיצוב תעשייתי. סטודנטים זרים עשויים להציג תארים מקבילים בחו"ל.

לכל היותר 25 תלמידים יכולים להתקבל.

הליך הקבלה

כדי לקחת חלק בתהליך הבחירה, טופס הבקשה חייב להסתיים באופן מקוון בתוך התאריכים הבאים:

 • עבור אזרחים איטלקים / זרים עם הסמכה שהתקבל באיטליה בתוך אוקטובר 2019
 • עבור אזרחי UE נוספים בתוך ספטמבר 2019

שכר לימוד ועמלות

 • המאסטר המתמחה עולה 11,800 € (כולל דמי הרשמה Politecnico di Milano של 500 €).
 • פטור ממע"מ לפי סעיף 10 של DPR 633/72.
 • עלות ההרשמה של המאסטר המתמחה זכאית לנכות מס של 19% כמו נופל תחת "התמחות האוניברסיטה קורסים".
שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 8 תוכניות שמוצעות על ידי POLI.design »

עדכון אחרון: June 11, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
נוב 2019
Duration
15 חודשים
תכנית מלאה
Price
11,800 EUR
סך החיובים עבור המאסטר המתמחה (כולל דמי ההרשמה של Politecnico di Milano בסך 500 יורו)
Deadline
בקשת מידע
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
נוב 2019
End Date
ינו 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019

נוב 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019
End Date
ינו 2021