Read the Official Description

מטרת התוכנית

כאשר לומדים בתכנית המאסטר במפגשים בין-תרבותיים (ICE), תוכלו לרכוש ידע ומיומנויות קריטיות לבחינת תופעות חברתיות ותרבותיות מורכבות, כפי שהן מיושמות על ההתמחות שלכם. אתם תקבלו הבנה מעמיקה של האופן שבו תופעות מיקרו-מאקרו-אינטראקטיביות מקיימות אינטראקציות מקומיות, בינלאומיות, רב-תרבותיות וטרנס-לאומיות. תלמד לנתח מדוע וכיצד מתעוררים קונפליקטים מסיבות תרבותיות, פוליטיות ודתיות שונות, ואתה תשיג תובנות לגבי אפשרויות הדיאלוג בפתרון סכסוכים. בנוסף, תלמד לתקשר ולהעריך מידע על מפגשים בין-תרבותיים בהקשרים אקדמיים, מקצועיים וחברתיים שונים.

עם השלמת תוכנית המאסטר, תוכל להמשיך בקריירה הלאומית והבינלאומית. תוכל לפעול ולצמוח בקבוצות רב-תחומיות ורב-תרבותיות ולהתמודד עם סוגיות של אינטראקציה בין-תרבותית, גיוון, בינאום, ניהול תרבותי, תקשורת וכוח.

התוכנית מספקת:

  • ידע מעמיק של מפגשים בין-תרבותיים, כולל התמחות נושאית;
  • היכולת לערוך מחקר וליישם ידע מדעי ושיטות מדעיות;
  • זכאות לתואר שני;
  • מודעות לכישורים בין-תרבותיים.

60483_folklore-2763339_640.jpg

שכר לימוד

אזרחי מדינות שאינן באיחוד האירופי / EEA, שאין להם מעמד של תושב קבע באזור, חייבים בתשלום שכר לימוד. אתה יכול לבדוק מתוך שאלות נפוצות באתר Studyinfo בין אם אתה לא נדרש לשלם שכר לימוד.

מידע על שפות ההוראה

שפת התוכנית היא אנגלית. עם זאת, ניתן להשלים עד 25% (30 נ"ז) של הלימודים בשפה אחרת.

תוכן התוכנית

תכנית המאסטר במפגשים בין-תרבותיים מציעה גישה רב-תחומית לנושאים בין-תרבותיים ומטרתה לטפח בקרב התלמידים הערכה של היבטים רבים של מגע בין-תרבותי. ההוראה בתכנית תומכת בכך על ידי שימוש במגוון של גישות פדגוגיות לרב-תרבותיות.

תוכנית ICE מציעה קורסים המושתתים על המחקר האקדמי האחרון, המאפשר לתלמידים ליישם את תפיסתם התיאורטית למצבים מעשיים בחיי עבודה רב-תרבותיים ובינלאומיים.

המודול התיאורטי על דת, קונפליקט ודיאלוג מכין תלמידים לניתוח ביקורתי של תפקיד הדת בקונפליקטים בהקשרים מקומיים, לאומיים וגלובליים. הסטודנטים יפתחו גם מומחיות בפרויקטים של יישוב סכסוכים ופיוס בנושאים דתיים, ויבינו את הדרישות של עבודה כזו.

המודול התמטי על מסורת, ידע ושינוי מציע הזדמנות לקבל ידע על הבדלים אפיסטמולוגיים בפרספקטיבה של דקולוניזציה. ההתמחות של התלמיד תרחיב את הפילוסופיות והמושגים של העמים המקומיים, עם תובנות חדשות על יצירת ידע, יחסי כוח ואינטראקציות מגוונות בהפקת המסורת.

המודול התמאטי של תקשורת ומדיה מתמקד במצבים ומעשי תקשורת בין-תרבותיים מעשיים, וכן באמונות תרבותיות ובערכים המופיעים בתקשורת ובמערכות יחסים חברתיות. הסטודנטים ילמדו גם לנתח קשרים בין תרבות, תקשורת וכוח הן בתקשורת ההמונית המסורתית והן ברשת האינטרנט ובתקשורת החברתית.

המודול התמאטי על בחינות טרנס-לאומיות ובינלאומיות חיזק את הקישוריות ואת היחסים בין אנשים העולים מעבר לגבולות. תשומת לב מיוחדת ניתנת לשחקנים ולפעילויות הבינלאומיים המשפיעים על התרבות והפוליטיקה על הגבולות המסורתיים. אלה כוללים ארגונים לא ממשלתיים, תאגידים רב לאומיים, שחקנים דתיים, שחקנים אתניים, טרור, הגירה, זהויות היברידיות ותפוצות. כמו כן תלמד יותר על התרבות והפרקטיקה של היחסים הדיפלומטיים.

סטודנטים יכולים להתמחות בתרבויות מקומיות, לאומיות וחוץ-לאומיות שונות, כגון אסיה, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון או צפון אמריקה. כמו כן, הפרספקטיבות של לימוד הדתות, התיאולוגיה, התקשורת ומחקרי הילידים מעניקות לתלמידים את הידע האזורי, התרבותי והחברתי-פוליטי, שיסייע ליצור מסגרת תיאורטית להבנת הדינמיקה של המפגשים הבין-תרבותיים. יתר על כן, מגוון של דיסציפלינות University of Helsinki תומך במחקר של מודולים נושאיים ICE, כגון מדיה, פסיכולוגיה חברתית, וכן לימודי שטח ותרבות.

60484_dance-2466369_640.jpg

בחירת מסלול הלימודים

בהתאם לבחירתך, תוכנית ICE תוביל לתואר שני באמנויות (מדעי הרוח) או תואר שני בתיאולוגיה. סטודנטים הלומדים את התואר השני של התאולוגיה צריכים להתמחות במודול התמטי, דת, קונפליקט ודיאלוג. סטודנטים למדעי הרוח יכולים לבחור שני מודולים נושאיים.

מבנה התוכנית

תכנית המאסטר היא בהיקף של 120 נקודות זכות (ECTS), והתואר יבוצע בשני שנות לימוד. התואר כולל מחקרים משותפים במפגשים בין-תרבותיים (20 נ"ז) וסמינרים (10 ק"ג). יהיה גם מודול משותף של קונטקסט מקצועי לכל התלמידים (15 נ"ז). אתם תתמחו במחקרים נושאיים על פי בחירתכם (לפחות 60 נ"ז כולל תזה של המורה שלכם). בנוסף, אתה לוקח עד 15 נקודות זכות של מחקרים אופציונליים.

בתחילת הלימודים שלך, תוכלו להכין תוכנית לימוד אישית (PSP), אשר תומך בתכנון והתקדמות של הלימודים שלך. במהלך ואחרי השלמת התואר אנו מקדמים בברכה את המשוב שלך על הלימודים שלך.

במהלך הלימודים שלך, תהיה לך הזדמנות לפתח את הכישורים המקצועיים שלך, בדרך כלל במהלך התמחות או עבודה בפרויקט. ניתן גם להשתתף בתוכנית חילופי סטודנטים ולהשלים חלק מהלימודים בחו"ל.

תזה

הלימודים העיקריים מגיעים לשיא בכתיבת עבודת הגמר של המאסטר, מחקר מדעי עצמאי של 30 נ"ז. המחקר והכתיבה שלך יתמכו בסמינר לימודי מתקדם.

כתיבת התזה של המאסטר שלך מפתחת את היכולות שלך לביצוע מחקר. התהליך יגביר את יכולתך לחפש מידע באופן עצמאי, לנתח ולהעריך מידע קיים באופן ביקורתי, ולייצר וליישם מידע באופן עצמאי. בנוסף, כתיבת התזה של המאסטר שלך מפתחת את כישורי ניהול הפרויקט שלך ואת השליטה שלך על מגוון רחב של ידע בתחום המחקר שלך. אתה תכתוב את התזה באנגלית.

עם השלמת התזה של המורה שלך, אתה

  • יש את היכולת להגדיר ולדון בבעיית המחקר שבחרת.
  • יש להשתלט על תיאוריות ושיטות מחקר נדרש בעבודה שלך.
  • הוכיחו היכרות עם נושא התזה שלך ואת הספרות בתחום.
  • להיות מסוגל לנתח חומרים לתקשר באופן מדעי.
  • להיות מוכנים לעבוד באופן מתמיד ולהיות מסוגלים להבין מושגים גדולים.

60485_harvest-2460135_640.jpg

קריירה לקוחות פוטנציאליים

תוכנית ICE מדגישה מקצועיות והכנה לחיים בעבודה. ראשית, התוכן של התוכנית מבוסס על הצרכים של החיים המקצועיים. שנית, המטרה שלנו היא לעבוד כמה שיותר עם מצבים אמיתיים ומקרים לדוגמה. התרגילים משלבים ידע ותיאוריות אקדמיים, מתקדמים עוד יותר באמצעות ביקורים באתר ומרצים אורחים מהחיים המקצועיים. ושלישית, התוכנית של המאסטר מפתחת מיומנויות ושיטות עבודה כי תצטרך את הקריירה העתידית שלך.

הזדמנויות התעסוקה נעות בין ניהול תרבותי וציבורי לפרויקטים בינלאומיים בחברות פרטיות. העובדים הפוטנציאליים כוללים את האיחוד האירופי, האו"ם וארגונים לאומיים ובינלאומיים אחרים; משרדי ממשלה; An University המגזר העירוני; ארגונים לא - ממשלתיים; ואת התקשורת.

בִּנאוּם

במהלך הלימודים שלך, אתה יכול לעסוק במחקר אקדמי בינלאומי ופעילויות בהקשרים רבים ושונים. לדוגמה, התלמידים שלנו משמשים כמורים עמיתים לחילופי סטודנטים, ולפקולטה לאמנויות יש מספר רב של אנשי הוראה ומחקר, שהרקע הבינלאומי שלהם מביא מגוון של נקודות מבט ללימודים.

אתה יכול לקחת חלק חילופי או באמצעות תוכנית חילופי בינלאומי או באופן עצמאי. כל תוכניות החליפין כוללות מלגה או מענק; הסכום תלוי בתוכנית, משך הביקור החליפין ומדינת היעד. אם אתה מקבל מקום חליפין באופן עצמאי, אתה יכול לבקש מענק נסיעות. ניתן גם להשלים התמחות בחו"ל.

רשת

תכנית המאסטר במפגשים בין-תרבותיים משתפת פעולה בשיתוף פעולה הדוק עם תוכניות אחרות של מאסטר בפקולטה לאמנויות, הפקולטה לתיאולוגיה והפקולטה למדעי החברה. התוכנית יש גם שותפויות החליפין.

לימודים לתואר שני

לאחר השלמת תכנית המאסטר, אתה זכאי להגיש מועמדות לתואר דוקטור. תוכניות.

Program taught in:
אנגלית
University of Helsinki

See 27 more programs offered by University of Helsinki »

Last updated June 20, 2018
This course is Campus based
Start Date
Aug 2019
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
Price
13,000 EUR
Deadline
בקשת מידע
The next application period for the Master's Programmes opens on December 3rd, 2018, and ends on January 11th, 2019.
By locations
By date
Start Date
Aug 2019
Application deadline
בקשת מידע
The next application period for the Master's Programmes opens on December 3rd, 2018, and ends on January 11th, 2019.

Aug 2019

Location
Application deadline
בקשת מידע
The next application period for the Master's Programmes opens on December 3rd, 2018, and ends on January 11th, 2019.
End Date