Masteril בעיצוב יאכטות

כללי

תיאור התכנית

המאסטר המתמחה בעיצוב יאכטות של הפוליטכניקו מילאנו אוסף ומאגד הזדמנויות ומשאבים שפותחו על ידי האוניברסיטה, תוך התייחסות מיוחדת לכישורים בתחומי העיצוב התעשייתי, דינמיקה של נוזלים, מכניקה, מדע החומרים; מצד שני היא משתמשת משאבים, ניסיון, ומומחיות שנרכשו במספר אוניברסיטאות אחרות, כולל אוניברסיטת "Federico II" של נאפולי, אוניברסיטת קטאניה ואוניברסיטת Chieti. Politecnico di Milano Design School מציע את זה מאסטר המתמחה בשיתוף עם POLI.design , שנוסדה על ידי Politecnico di Milano. התוכנית הוקמה כדי לענות על הביקוש החזק לאימונים בקטע מלאכה. השוק של היאכטה דורש אנשי מקצוע עם הכשרה מומחה שלאחר האוניברסיטה.

מטרות

המאסטר המתמחה מספק את הכלים לניהול התכנון והבנייה של סירות מפרש וסירות מנוע, מקיצור הפרויקט להגדרת תוכניות כלליות, חישובים הידרוסטטיים והידרודינמיים, התאמת פנים, ציוד סיפון וציוד, מערכות סירות, ייצור בחצר ושליטה על שלבי ההנהלה. ההשתתפות במורה המתמחה מאפשרת לתלמידים להשיג את מטרות האימון הבאות:

  • פיתוח מיומנויות תכנון, בפרט, הגדרת בעיות ומיומנויות לפתרון בעיות בשוק הסירות הפנאי;
  • פיתוח מיומנויות טכניות מיוחדות; רכישת עקרונות ונהלים של שיטות וטכניקות בנייה;
  • פיתוח מיומנויות הקשורות לארגון ההפקה וניהול מספנות;
  • פיתוח היכולת לעבוד בקבוצה ולהצטייד בסמכות בעולם המקצועי;
  • היכולת לנהל קונפליקטים בצוות ולעודד יצירתיות.

תיאור התפקיד והערכה סופית

סטודנטים הלומדים בתכנית ימצאו תעסוקה בפרקטיקות עיצוב יאכטות או בחצרות ובתעשיות נלוות. תחומי העיסוק המקצועיים הפוטנציאליים הם משרדים טכניים; הנדסה; ניהול פרוייקט; בקרת הייצור; בקרת איכות; הולם; סגנון; התאמה אישית; אחרי הקניות.

שוק

הצורך להכשיר אנשים לעבודה במגזר היאכטות מבוסס על הצמיחה המהירה והמעריכית שנרשמה בענף זה בשנים האחרונות. צמיחה זו עודדה עוד יותר על ידי הנפקת הוראות לעידוד הפיתוח של שוק זה (החל מפשט נהלים לבניית הנמל כדי להפחית את נטל המס על סירות נופש מעל 10 מ 'וכו'). מסיבה זו, מגזר זה מציג כיום מקצוע מקצועי חזק, הן מבחינת הכישורים הדרושים לעיצוב סירות הפנאי, מרכיביו ואביזריו והן לניהול השלבים השונים של תהליך הייצור.

בפרט, הענף עובר שלב של צמיחה חזקה ופיתוח במונחים כמותיים וכלכליים, אם כי עדיין לא הגיע לפדיון מלא. פיגור זה מוסבר בחלקו על ידי חוסר הנוכחי של מנהלים מסוגל לנהל ולכוון את השלב הזה של שינוי.

תואר מוענק

עם סיום המאסטר המתמחה, התלמידים מרוויחים תואר ראשון במכללת פוליטניקו.

הוֹדָאָה

המאסטר המתמחה יתחיל בפברואר 2020.

דרישות קבלה

המורה המתמחה הוא באנגלית לחלוטין: עדיפות תינתן למועמדים בעלי ידע טוב באנגלית.

המאסטר המתמחה בעיצוב יאכטות פתוח למועמדים בעלי תואר אקדמי (לוריא, שווה ערך לבוגר למדעים), לפי מערכת החינוך הישנה או החדשה או מגיסטרלת לוריא (המקבילה לתואר שני במדעים) במסגרת מערכת החינוך החדשה בארכיטקטורה, בהנדסה ובתעשייה, ובדיסציפלינות כלכליות קשורות, ולמועמדים בעלי כשירות שווה.

מועצת המנהלים תתקבל מועמדים בעלי כשירות בדיסציפלינות אחרות מאלה המפורטות לעיל, אם המורה רשאי להשלים את ההכשרה של המבקש או את הכישורים והניסיון המקצועי המוצגים על ידי אותו אדם.

הליך הקבלה

כדי לקחת חלק בתהליך הבחירה, טופס הבקשה חייב להסתיים באופן מקוון בתוך התאריכים הבאים:

  • עבור אזרחים איטלקים / זרים עם הסמכה שהתקבל באיטליה בתוך ינואר 2020
  • עבור אזרחי UE נוספים בתוך דצמבר 2019

שכר לימוד ועמלות

המאסטר המתמחה עולה € 13.000 (€ 12.500 המתמחה שכר הלימוד ו 500.00 € דמי רישום Politecnico di Milano) פטורה מע"מ לפי סעיף 10 של DPR 633/72.

עלות ההרשמה למורה המתמחה זכאית לנכות מס של כ 19% - תחת "קורסי התמחות באוניברסיטה".

עדכון אחרון: מאי 2019

אודות בית הספר

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. קרא פחות