MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך במנהל עסקים כאן!

ביקור אלקטרוני, המכונה גם עסקים e-Business או באינטרנט, יכולה להיות מוגדרת כ יישום טכנולוגיות מידע ותקשורת לתמיכה בפעילויות עסקיות שונות. אם אתה יכול לדמיין את השימוש באינטרנט כחלק הקריירה שלך, תואר שני e-Business עשוי להיות מאיץ מאוד את הקריירה שאתה צריך. בעל תואר שני ב e-Business ניתן לשלב מושגי מפתח של עסקים עם דגש מיוחד על דואר שווקים וטכנולוגיה מסחר אלקטרוני.

הסביבה העסקית עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, הוא הצורך הגדול של אנשים עם יכולת הדרוש כדי להסתגל לשינויים אלה. בעל תואר שני ב e-Business תהיו חופשיים לעבור בין רמות רבים, מן הציבור אל המגזר הפרטי, למכירות או אפילו לשנות את מערכת החינוך בעזרת הטכנולוגיה.

דף זה כולל קישורים למספר תוכניות e-Business, כולל עיצוב ניהול, חדשנות דיגיטלי. התחל את החיפוש אחר תואר העתיד שלך e-Business מיד על ידי לחיצה על תיאורי התוכניות שמעניינים אותך ביותר!

22 תוצאות ב e-Business Filter

מאסטר בעסקים דיגיטליים

EU Business School
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 שווייץ Switzerland Online

הטרנספורמציה הדיגיטלית אינה עוד פרדיגמה עתידית, אלא מציאות מרכזית. עולם העסקים הופך לדיגיטלי בקצב מדהים וחברות מחפשים באופן פעיל חזון דיגיטלי, מוסמך למנף את המומחיות שלהם תובנה כל תאגיד המבקש להישאר תחרותי. תוכנית זו בוחנת את היסודות התיאורטיים והמעשיים, יישום מודלים עסקיים המרכיבים את העסק הדיגיטלי ומספק את כל הכישורים מפתח הנדרש בעולם העסקי היום.

מאסטר בעסקי המדיה הדיגיטלית

Macromedia University of Applied Sciences
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 3 - 4 סמסטרים בקשת מידע גרמניה Munich Berlin Cologne + 3 more

באמצעות תוכנית זו, התלמידים לרכוש מומחיות עסקית מדיה דיגיטלית באמצעות מודולים מיוחדים ופרויקטים בפועל בסביבה בין תחומית ובינלאומית.

מאסטר בפיתוח פתרונות דיגיטליים

BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL
קמפוס תכנית מלאה 9 חודשים בקשת מידע ספרד Barcelona

המאסטר בפיתוח פתרונות דיגיטליים הוא ניסיון בינלאומי עבור אלה שרוצים להיכנס לתעשייה דיגיטלית עם בסיס מוצק עבור אלה שרוצים להתחיל קריירה חדשה בענף הדיגיטלי. זה מאסטר מיושר עם הטכנולוגיה ואת המיומנויות העסקיות כי חברות דיגיטליות צריך לפתח פתרונות דיגיטליים יצירתיים וחדשניים.

תואר שני בניהול יזמות השפעה אחראית וחדשנות

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 - 12 חודשים אוקטובר 2019 גרמניה Berlin

תואר שני בניהול אחראי - התמחות בהשפעת יזמות וחדשנות (יזמות חברתית וחדשנות חברתית)

מאסטר דיגיטלי חדשנות עסקית ושינוי

IMC University of Applied Sciences Krems
קמפוס תכנית חלקית 4 סמסטרים בקשת מידע אוסטריה Krems an der Donau

עם דיגיטלי חדשנות עסקית ו שינוי תואר שני, אתה תהיה מוסמך לנהל טרנספורמציה דיגיטלית על פני תעשיות מרובות.

מאסטר ביזמות דיגיטלית

ESEI International Business School Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

מורו של ESEI ביזמות דיגיטלית הוא קורס מעמיק לפרויקט, לתלמידים המעוניינים להיות מובילים בתחום התקשורת הדיגיטלית וחברות הסטארט-אפ. תוכלו ללמוד על האתגרים והיתרונות של טכנולוגיות דיגיטליות מבוססות ומתהוות ולהיות חדשן, מוכן ליישם את הידע והמיומנויות שלך הן לחברות הזנק והן לחברות מבוססות.

מאסטר של העסק הדיגיטלי

The University of Waikato
קמפוס תכנית מלאה 1 - 2 שנים מארס 2020 ניו זילנד Hamilton Tauranga + 1 more

מאסטר Waikato של עסקים דיגיטליים הוא ייחודי בניו זילנד, שכן הוא מספק להתמקד חזק על הטכנולוגיה הדיגיטלית מנקודת מבט וניהול. אם אתה להוט להמשיך בקריירה כמו מנהל ידע טק, תוכנית חלוצית זו תביא לך המפץ עדכני עם התיאוריה והנוהג של מסחר אלקטרוני ועסקים דיגיטליים.

מאסטר במנהל עסקים דיגיטליים

ESIC Business & Marketing School
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 9 חודשים בקשת מידע ספרד Madrid

העסק שלך ואת הקריירה שלך מבקשים לזמן: צורך digitalizarte. אם המטרה שלך היא להניח עמדות של אחריות ומנהיגות בסביבה דיגיטלית חדשה, השינוי מתחיל עם השני דיגיטלי עסקי בחברת ICEMD. הכשרה מקיפה שתאפשר לכם להגביר את התהליך של הפיכת הקובץ לדיגיטלי חברה, או להתחיל עסק מקוון משלך.

מאסטר בעסקים דיגיטליים במדריד

GBSB Global Business School
קמפוס תכנית מלאה 9 - 12 חודשים הרשמה פתוחה ספרד Barcelona

המאסטר בעסקים דיגיטליים במדריד הוא אחד מתוכניות האב החדשניות ביותר. מקרי מבחן, ביקורים בתעשייה, דיוני פאנל, משחקי תפקידים, סדנאות ושיטות הוראה אינטראקטיביות וחדשניות אחרות מלמדים את התלמידים להפוך לסוכני שינוי בזירה הדיגיטלית עם חזון עולמי הניתן להעברה לשווקים ברחבי העולם.

יחידת ניהול עסקים אלקטרוניים

Mykolas Romeris University
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים בקשת מידע ליטא Vilnius

התוכנית מיועדת להכשיר מנהלים ומנהלים מוכשרים ומיומנים בעלי תואר שני במינהל עסקים וניהול, אשר יוכלו לעצב, לפתח ולנהל חברות עסקיות אלקטרוניות ופרויקטים ולהחיל ידע שהושג בהשגת יתרון תחרותי במרחב הקיברנטי.

MBA / Master International בניהול שרשרת אספקה אלקטרונית

Barcelona Executive Business School (BEBS)
קמפוס מקוון תכנית מלאה 10 - 12 חודשים הרשמה פתוחה ספרד Barcelona + 1 more

באמצעות תואר שני במנהל עסקים (MBA) בניהול שרשרת שרשרת אספקה בינלאומית (IMSCM) תוכלו לרכוש רמת ידע מעולה על תחומי ניהול שרשרת האספקה (SCM): רכישה, ייצור, אחסון, מערכות הובלה ותקצוב, ניהול והבנת התפקיד הבסיסי ש- משחק מסחרי בחדשנות שרשרת האספקה ופרויקטים של פיתוח לוגיסטי.

הורים מקוונים בעסקים דיגיטליים - -

GBSB Global Business School - Online programs
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 9 - 12 חודשים הרשמה פתוחה ספרד Spain Online Barcelona Madrid + 3 more

המאסטר המקוון בעסקים דיגיטליים הוא ללא ספק הרלוונטי ביותר וחדשני Online תוכנית אב האתגרים הניצבים בפני אנשי מקצוע היום. באמצעות שימוש בשיטות הוראה רבות - כל דבר החל ממקרים לדוגמה ועד ביקורים בתעשייה, סדנאות ועוד - התלמידים ילמדו להפוך סוכני שינוי בזירה הדיגיטלית עם חזון עולמי הניתן להעברה לשווקים ברחבי העולם.

תוכנית Executive ב עסקים באינטרנט

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה 8 חודשים בקשת מידע ספרד Barcelona Madrid + 2 more

עם תוכנית המבצעת זו תרכוש את הידע והכישורים הדרושים כדי לשפר את העסק שלך בסביבה הדיגיטלית.

מאסטר בינלאומי בעסקים דיגיטליים (MIDB)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
קמפוס תכנית מלאה 600 שעות אוקטובר 2020 ספרד Madrid Community of Madrid + 1 more

המאסטר הבינלאומי בעסקים דיגיטליים (MDIB) הוא תואר שני חלוצי המתמחה הדיסציפלינות העיקריות של הסביבה הדיגיטלית, אשר תלמידיו תהיה הזדמנות לחוות התמחות דיגיטלי בחברות הממוקמות בוושינגטון הבירה.

מאסטר במנהל עסקים דיגיטליים

Spain Business School
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 12 חודשים

לכל אנשי המקצוע שצריכים לנהל חברות, בין אם שלהם או של מישהו אחר, דיגיטלי או שיהפכו את שלהם לדיגיטל. המאסטר בעסקים דיגיטליים מאפשר לך להיות מורה בכל תחומי העיסוק העסקי, הטכנולוגי והמשפטי החדש המיושמים באינטרנט, מוצרים, צרכנים דיגיטליים ומסחר אלקטרוני, שיווק על כל היבטיו (דיגיטל, נייד, רשתות חברתיות, נאמנות של לקוחות), ניהול תוכן מקוון, ניתוח אתרים, פרסום, כישורי ניהול דיגיטלי ועוד ועוד ...