MASTERSTUDIES.CO.IL

Molecular Bioscience - חפש Molecular Bioscience ממש כאן!

מאסטר למדעים הוא בעל תואר ראשון הדורש שנתיים של לימוד מסור לתלמידים. כדי להתחיל תוכנית MSc, התלמידים חייבים הראשון קיבל תואר ראשון בתחום קשור. בעוד מרוויח MSC היא מחויבות, היא אחת כי ניתן לשלם במונחים של הזדמנויות קריירה בעתיד.

מהו תואר שני בביולוגיה מולקולרית? תוכנית חינוכית מתקדמת זו מעניקה לתלמידים חינוך מעמיק בביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה, ביולוגיה של התא, גנטיקה, מיקרוביולוגיה ופיזיולוגיה. התלמידים לומדים כיצד להשתמש בשיטות מחשוב מדעיות כדי להבין טוב יותר את ההתפתחויות התא ואת המוטציות, וכיצד ניתן להשתמש במוטציות אלו ללימוד מחלות ברמה המולקולרית. התלמידים גם ללמוד כיצד להפוך את התרופות ליעילות יותר באמצעות אותן שיטות.

חוקרים אשר מרוויחים תואר שני בביולוגיה מולקולרית מסוגלים לרכוש את הידע הדרוש כדי לבצע חידושים חדשים בתחום שלהם.תלמידים אלה גם בוגר עם הכישורים הנדרשים לעבוד כמו מדענים וחוקרים, אשר יכול לעזור להפוך אותם רצוי למדי עבור המעסיקים.

עלות להרוויח תואר שני לעתים קרובות תלוי במכללה או באוניברסיטה, כמו גם את היכולת של התלמיד להשלים את התואר שלו בזמן. התלמידים צריכים לדבר עם בתי ספר המעניינים אותם לקבל מידע נוסף על ציפיות העלות.

עם רמת ההשכלה הגבוהה שלהם, בוגרי תואר שני בביולוגיה מולקולארית הם לעתים קרובות מוכשר ביותר עבור קריירה במחקר מדעי, חיות הבר ושימור הטבע, ארגוני צדקה, ייעוץ סביבתי, פרמקולוגיה, תיירות אקולוגית, יוזמות אנרגיה חלופית. הבוגרים יכולים לבחור לעבוד כפרופסורים במכללות, חוקרי סביבה, פתולוגים, חוקרי זיהוי פלילי ומפתחי תרופות. חלק מהתלמידים יכולים גם לבחור ללמוד מדעי החיים ולהמשיך את השכלתם במרדף אחר דוקטורט.

בתי ספר מסוימים מציעים שיעורים מקוונים למידה מרחוק כך המשתתפים בתוכנית יכולים להרוויח את התואר בצורה עובדת עם החיים שלהם עסוק. אם אתה רוצה להתחיל להרוויח את תואר שני בביולוגיה מולקולרית היום, לחפש את התוכנית שלך למטה לפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

8 תוצאות ב Molecular Bioscience Filter

ביוטכנולוגיה יישומית

Vytautas Magnus University
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים September 2019 ליטא Kaunas

מטרת תכנית לימודי ביוטכנולוגיה יישומית היא - להכין מומחים עם איכות גבוהה עַדכָּנִי הכשרה בתחום בינתחומי מאוד הביוטכנולוגיה יישומית עם דגש (התמחויות) על צמח (גננות, חקלאות יער) ביוטכנולוגיה ו Bioelectrotechnologies החדשן , אשר יהיה מסוגל לפתח מוצרים וטכנולוגיות חדשים, עבודה בתפקידים עם רמות גבוהות של אחריות במחקר מוסדות ותעשיית חינוך, הקשורים ביוטכנולוגיה, ביו-רפואה, תעשיית מזון, כמו גם לצאת ללימודיהם ברמת הדוקטורט.

MPhil ב הנדסה כימית Biomolecular (ריכוז ננוטכנולוגיה)

The Hong Kong University of Science and Technology
בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 4 שנים September 2019 הונג קונג Hong Kong + 1 more

תוכנית משותפת לתואר שני במדעי הננו וטכנולוגיה, ביוזמת בתי הספר למדעים והנדסה, יכולה להציע תמיכה ארוכת טווח למחקר השוטף ולהדרכה שלנו, כמו גם לפיתוח הטכנולוגיה ולמאמצי המסחור. תוכנית MPhil שואפת לחזק את הידע הבסיסי של התלמידים בהנדסה כימית, עם התמחות בתחומים של עיבוד כימי, חומרים, סביבה, אנרגיה, הנדסה ביולוגית.

MPhil ב הנדסה כימית Biomolecular (ריכוז טכנולוגיה אנרגיה)

The Hong Kong University of Science and Technology
בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 4 שנים September 2019 הונג קונג Hong Kong + 1 more

אנרגיה טכנולוגיה מחקר מכסה תחומים רבים, כולל טכנולוגיה בת קיימא, טכנולוגיה קונבנציונאלי, יעילות אנרגיה ושימור. תוכנית MPhil שואפת לחזק את הידע הבסיסי של התלמידים בהנדסה כימית, עם התמחות בתחומים של עיבוד כימי, חומרים, סביבה, אנרגיה, הנדסה ביולוגית.

MPhil ב הנדסה כימית Biomolecular

The Hong Kong University of Science and Technology
בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 4 שנים September 2019 הונג קונג Hong Kong + 1 more

תוכנית MPhil שואפת לחזק את הידע הבסיסי של התלמידים בהנדסה כימית, עם התמחות בתחומים של עיבוד כימי, חומרים, סביבה, אנרגיה, הנדסה ביולוגית. הסטודנטים ייחשפו לנושאים הרלוונטיים למחקר המדעי, לפיתוח הטכנולוגיה וליישומים המסחריים בשטח.

תואר שני בביוטכנולוגיה מולקולרית

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים October 2019 איטליה Santa Maria Capua Vetere

הקורס "קורס שני" בביוטכנולוגיה מולקולרית נועד לספק את הרקע התרבותי של ביוטכנולוגיות רב תחומיות לייצור מוצרים ושירותים באמצעות מערכות ביולוגיות.

תואר שני בביוטכנולוגיה מולקולרית וביוטכנולוגית

University of Verona
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים October 2019 איטליה Verona

תכנית הלימודים לתואר שני בביוטכנולוגיה מולקולרית וביו-רפואית מכשירה ביוטכנולוגים מומחים שיכולים לבצע פעילויות ניתוח, מחקר ופיתוח, תוך התייחסות מיוחדת למגזר הביו-רפואי, באמצעות גישות ניסיוניות וחישוביות.

מגיסטר בכימיה - ניתוח, מולקולות, חומרים, רפואה

Université de Nantes
בקמפוס תכנית מלאה 6 שבועות April 2019 צרפת Nantes

האופציה הבינלאומית Biomeasurement, Biomonitoring, Biosensors (3B) נמצאת בממשק של מספר דיסציפלינות (ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, חומרים, הנדסה, סטטיסטיקה, אלקטרוניקה) ומיועדת לתלמידים בעלי רקע ראשוני שונה.

תואר שני בביולוגיה מולקולרית (מחקר)

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
בקמפוס תכנית מלאה 18 חודשים September 2019 הרפובליקה העממית של סין Suzhou

תוכנית זו של מחקר מטפח הבנה מקיפה של שיטות חשובות ללימוד תהליכים מולקולריים ברמה המולקולרית. 西交利物浦大学 יש יתרונות באנגלית מתקדמים, תכונות בינלאומיות ייחודיות של המדינה- of-the-art מתקני המחקר. תוכנית הלימודים לתואר שני עוסקת בנושאים הקשורים לביוטכנולוגיה, כגון ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה של חלבונים, פיתוח תרופות חדשות, ביולוגיה פוסט-גנומית (גנומיקה, תעתיק, פרוטאומיקה, ביו-מיפוי), ביואינפורמטיקה (ביולוגיה בקנה מידה גדול) רכישת נתונים וניתוח סטטיסטי).