Computer Architecture - חפש Computer Architecture כאן!

Computer Architecture - חפש Computer Architecture ממש כאן!

סטודנטים המבקשים תואר שני בדרך כלל יש מטרות גבוהות שיכולות להוביל לאפשרויות קריירה טובה יותר. לאחר תואר ראשון בחינוך, תואר שני הוא נרדף בדרך כלל על ידי תלמידים רציני או מוטיבציה והוא יכול לקחת שנה עד שנתיים כדי להשלים.

מהו מאסטר בארכיטקטורה ממוחשבת? עם גישה מאוזנת ידע תיאורטי וכישורים מוחשיים, תואר זה מופנה בדרך כלל על סטודנטים עם הנדסת מחשבים ואינטרסים מדעי המחשב. התלמידים בדרך כלל לעקוב אחר תוכנית קפדנית של לימוד חומרת המחשב, ארכיטקטורת המחשב ותכנות. הם עוקבים אחר תוכנית מחקר שיכולה לעזור להם לפתח מיומנויות בעיצוב רשת, תיאוריה חישובית ותכנות מערכות מחשב.

תלמידים אלה הם לעתים קרובות מיומנים מבחינה טכנולוגית ומאורגנים היטב. הרקע שלהם בארכיטקטורה ובטכנולוגיה יכול גם ללמד אותם באופן יצירתי לפתור בעיות ולחשוב בצורה ביקורתית בתחומים רבים, כל הכישורים המוערכים בתחום המקצועי.

זכור כי העלות של רודף תואר שני בארכיטקטורה המחשב אינו זהה בכל מקום. מוסדות בדרך כלל להגדיר את דמי משלהם יכולים להשתנות בפראות אחד מהשני. עדיף לחקור את בתי הספר בנפרד עבור המחירים.

תעשיית ה- IT היא בדרך כלל פתוחה לרווחה לאלו עם רקע בארכיטקטורת המחשבים. אחד העיסוקים העיקריים שהסטודנטים נמשכים אליהם הוא מהנדס מערכות מחשבים. הכישורים הנלמדים עם התואר מסייעים לבוגרים לתכנן תוכנות משולבות ולפתור בעיות טכניות שיש למהנדסי מערכות המחשב להתמודד עימם. בנוסף, הם עשויים למצוא עבודה כאדריכל רשת או מנהל תקשורת רשת. עבור בעלי תואר בוגר, עיסוקים בכירים כגון מנהל מערכות פיקוח על סביבות הרשת עבור חברות הם לעתים קרובות להשגה מטרות להשיג.

כיום, מספר תוכניות לימוד ניתן להשלים באינטרנט בנוסף פיזית בקמפוס. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר

עיצוב ופיתוח ארכיטקטורה "מאסטרים של יישומים ארגוניים" (עם Haulmont)

Samara National Research University
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים September 2018 רוסיה כנפית

התכנית לתואר השני "עיצוב של ארכיטקטורות ופיתוח יישומים ארגוניים" מתממשת בשיתוף Haulmont - IT-החברה גדולה באנגלית, עוסקת בייצור המקצועי של תוכנה מותאמת אישית וייעוץ בתחום טכנולוגיית מידע. [+]

התכנית לתואר השני "עיצוב ופיתוח ארכיטקטורה של יישומים ארגוניים"מיושם בשיתוף עם Haulmont - IT-חברה גדולה באנגלית, עוסק בייצור המקצועי של תוכנה מותאמת אישית וייעוץ בתחום טכנולוגיית מידע.

תכנית אימוני תכנית משלבת פיתוח מאוזן של ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות בפיתוח מערכות מידע ארגוני, ניתוח נתונים ותוכנה לניהול.

תשומת הלב הגדולה ביותר משולמת לימוד טכניקות תכנות מודרנית וניתוח נתונים, כמו גם פיתוח של שיטות ארגון וניהול של פרויקטים לפיתוח תוכנה. קורס מיוחד מתמקד כריית נתונים, ונתונים גדולים (כריית נתוני Big Data) באמצעות יכולות מחשוב.... [-]


מאסטר באדריכל ענן

Edureka
מקוונים תכנית חלקית July 2018 הודו הודו מקוונת

תוכנית המאסטרים של אדוורקה מציעה ידע מעמיק כיצד לתכנן, לתכנן ולהרחיב את יישום הענן שלך עם שיטות מומלצות מומלצות. במסגרת תוכנית זו אתה מקבל גישה 10 קורסים התמחות 10 + פרויקטים. התוכנית כולה היא נתיב למידה מובנה המומלץ על ידי מומחים מובילים בתעשייה ו מבטיח לך להפוך מומחה ענן אדריכל. [+]

תוכנית המאסטרים של אדוורקה מציעה ידע מעמיק כיצד לתכנן, לתכנן ולהרחיב את יישום הענן שלך עם שיטות מומלצות מומלצות. במסגרת תוכנית זו אתה מקבל גישה 10 קורסים התמחות 10 + פרויקטים. התוכנית כולה היא נתיב למידה מובנה המומלץ על ידי מומחים מובילים בתעשייה ו מבטיח לך להפוך מומחה ענן אדריכל.

05 קורסים 12-18 שעות לכל קורסים -30 מיומנויות

התוכנית ענן מאסטרס ענן נועד להבטיח כי אתה הופך מומחה ארכיטקטורת ענן. הוא מאפשר לך לשלוט במיומנות הדרושה לתכנון ופריסה של יישומים ניתנים להרחבה ואמינות בפלטפורמת ענן. משמעות הדבר היא לחפור לתוך שורה של טכנולוגיות חשובות הכוללות וירטואליזציה, רשתות מוגדרות-תוכנה, תשתיות רשת, אחסון פיזי ווירטואלי, מחשוב מרכזי נתונים, טכנולוגיות גיבוי ושחזור, התאוששות מאסון והטכנולוגיות להמשכיות עסקית ועוד.... [-]


מאסטר בארכיטקט נתונים גדול

Edureka
מקוונים תכנית חלקית July 2018 הודו הודו מקוונת

התוכנית של אדוארקה מאסטרים מציעה ידע מעמיק של המערכת האקולוגית Hadoop, AI & Deep Learning באמצעות זרימת Tensor ועיבוד בזמן אמת באמצעות טכנולוגיית Spark ו- NoSQL. במסגרת תוכנית זו אתה מקבל גישה 11 קורסים התמחות 10 + פרויקטים. התוכנית כולה היא נתיב למידה מובנה המומלץ על ידי מומחים מובילים בתעשייה ו מבטיח לך להפוך מומחה מומחה נתונים גדולים. [+]

התוכנית של אדוארקה מאסטרים מציעה ידע מעמיק של המערכת האקולוגית Hadoop, AI & Deep Learning באמצעות זרימת Tensor ועיבוד בזמן אמת באמצעות טכנולוגיית Spark ו- NoSQL. במסגרת תוכנית זו אתה מקבל גישה 11 קורסים התמחות 10 + פרויקטים. התוכנית כולה היא נתיב למידה מובנה המומלץ על ידי מומחים מובילים בתעשייה ו מבטיח לך להפוך מומחה מומחה נתונים גדולים.

05 קורסים 12-18 שעות לכל קורסים 31 מיומנויות

ה ביג מאסטרס נועד לעזור לך להבין את התובנה מה נתונים גדולים יכולים לספק דרך הידיים על ניסיון עם כלים ומערכות המשמשים נתונים גדולים מדענים ומהנדסים. זה מגיע עם הכשרה מעמיקה בטכנולוגיות נתונים גדולות כמו Hadoop, Spark & ​​Scala, AI & Deep Learning עם TensorFlow, MongoDB ו- Cassandra.... [-]


רשתות אדריכל מאסטר באינטרנט מערכת אבטחה מקוונת (Etna)

IONISx
מקוונים תכנית חלקית הרשמה פתוחה צרפת צרפת באינטרנט בראוניון (צר.) Reunion Online ניז'ר ניז'ר ​​מקוונת מאוריציוס מאוריציוס מקוון במרטיניק (צר.) מרטיניק מקוונת מדגסקר מדגסקר באינטרנט ליכטנשטיין Liechtenstein Online לבנון לבנון מקוונת לוקסמבורג לוקסמבורג באינטרנט גבון Gabon Online פולינזיה הצרפתית פולינזיה צרפתית באינטרנט בגינאה הצרפתית גויאנה צרפתית באינטרנט חוף השנהב Cote d'Ivoire Online הרפובליקה של קונגו קונגו ROC (ברזוויל) באינטרנט קנדה קנדה באינטרנט אלג'יריה אלג'יריה באינטרנט בלגיה בלגיה באינטרנט שווייץ שווייץ באינטרנט + 33 more

רשת הגנה וניצול הנתונים מרכזית בהתפתחות של חברה: אמן כל האתגרים של אבטחת מחשב. [+]

רשת הגנה וניצול הנתונים מרכזית בהתפתחות של חברה: אמן כל האתגרים של אבטחת מחשב.

למה זה COMPUTER MASTERS ONLINE אטנה?

אתה רוצה למצוא עבודה במחשב לאחר שדרוג היכולות שלך, ארגון מחדש קריירה, או כחלק הכשרה ראשונית? תכנית ETNA מאפשרת לך לגשת לתוכניות מבית ספר מחשב זיהה גמישות מוחלטת.

מלא באינטרנט, קורס זה הוא עבור המועמד (ים) שיש להם מקצועי ואישי החיים מנהל ומי רוצה להאיץ את הלמידה שלהם.

מקצועות ... [-]