MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך במנהל עסקים כאן!

תוכניות לתואר שני דורשים ממך להפגין ידע מתקדם בתחום הספציפי שלך של המחקר. בהתאם לתחום הלימוד, תוכניות יכולות להימשך בין שנה לארבע שנים.

מהו מאסטר במדעי בעלי חיים? תחום לימוד זה מתמקד בצמיחה, תזונה, הנקה ורבייה של בעלי חיים בעלי אינטרסים כלכליים וחיות. סביר להניח שתחקור דרכים לשפר את בריאותם ואת רווחתם של בעלי החיים ולשפר את הפרודוקטיביות שלהם. ברמה של המאסטר, אתה יכול לבחור להתמחות המחקר שלך בסוג מסוים של בעלי חיים, כגון עופות, בקר, כלבים, חתולים, כבשים, סוסים או חזירים.

תוכניות מדע רבות של בעלי חיים מדגישות את הניהול, אשר יכול להכין אותך לתפקידים של מנהיגות. בנוסף, היכולת דפוסי לתפוס ולארגן נתונים יכול לעזור בקריירה העתידית שלך בהיבטים אחרים של החיים שלך.

בין אם תבחר להמשיך את החינוך שלך בסביבה בכיתה מסורתית או דרך בכיתה וירטואלית באינטרנט, העלות היא חשובה. גורמים רבים משפיעים על שכר הלימוד, ולכן עדיף ליצור קשר עם בית הספר של בחירה ישירות.

בתור בוגר מדעי בעלי חיים, אתה עשוי למצוא עבודה במגוון של עבודות בתעשיות כמו חקלאות, הוראה וממשל. רמה גבוהה יותר מאפשרת גם הזדמנויות נוספות בהוראה ובמחקר. ייתכן שתוכל לפתח קריירה בתור עמית מחקר באוניברסיטה. הזדמנויות אחרות עשוי להיות זמין בתעשיית מוצרי בריאות בעלי חיים. אם אתה רוצה לעבוד יותר על הידיים עם בעלי חיים, אתה יכול להמשיך קריירות כגון טכנאי בעלי חיים או מנהל משק חי.

הורים בתוכנית מדע בעלי חיים ניתן למצוא במגוון של מוסדות ברחבי העולם. אתה יכול אפילו להרוויח תואר מן הנוחות של הבית שלך כמו אוניברסיטאות רבות מציעים תוכניות מקוונות.חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

7 תוצאות ב Animal Science Filter

מומחיות אינטר ב ייצור חי

Universidad Autonoma de Aguascalientes
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים July 2019 מקסיקו Aguascalientes

המאסטר אינטר של ייצור חי (MIPPE) מוצע כתכנית המכוונת כלפי מחקר, מסתכל תלמידיהם לפתח מיומנויות מחקר, בסיסי ויישומים, המוביל לפתרון בעיות של ייצור חי, בהתחשב בקר לבשר, מפיקי בקר לחלב, כבשים, עיזים, עופות (פטם ו תרנגולת נחת) וחזירים.

מגיסטר למדעי בעלי חיים

Charles Sturt University
בקמפוס מקוונים תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים January 2020 אוסטרליה Wagga Wagga + 2 more

המאסטר במדעי בעלי החיים של CSU שואף לקדם השתקפות ביקורתית מתקדמת על הנוהג המקצועי בתעשיות החייתיות, הכנת הבוגרים לתפקידי הנהגה.

תוכנית לתואר שני - חיים במדע

Swedish University of Agricultural Sciences
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 שבדיה Alsike Alnarp Umeå + 2 more

מטרת התוכנית לתואר שני - מדעי בעלי חיים היא לתת לך בסיס מדעי לזיהוי, ניתוח ופתרון של בעיות, לוקח בחשבון את הצרכים של בעל החיים והחברה.

MAN-IMAL מאסטר - "מחיה לאדם: ניתוח וניהול סיכונים בריאותיים וסיכונים תזונתיים"

Université de Nantes
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים September 2019 צרפת Nantes

בהנחיית צוות פדגוגי של למעלה מ -80 מומחים: פרופסורים למחקר במגוון תחומים (אגרונומיה, רפואה, מחקרים וטרינריים, ביולוגיה, בית מרקחת, משפטים, כלכלה) ואנשי מקצוע רבים מתחומים שונים, התוכנית נהנית מתמיכתם של כל אחד מהם יחידות המחקר של השותף.

אדון מקוון של חינוך (MED) בחינוך סוסים

William Woods University
מקוונים תכנית חלקית September 2019 ארצות הברית Fulton

להיכנס לשוק חינוך הרכיבה החדש וגדל במרוויח מאסטר המקוון של חינוך בתואר חינוך רכיבה על סוסים מהאוניברסיטה וודס ויליאם. תכנית זו תסייע לך להשיג את כישורי הפדגוגיה השדה אתה צריך לעשות את המעבר ממקצועי רכיבה למחנך סוסים. בעוד להרוויח תואר זה, תוכל לשפר את טכניקות ההוראה שלך וללמוד לבנות תכנית לימודים יעילות על ידי יישום הוראה ...

מגיסטר במדעי בעלי חיים

University of Turin
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים October 2019 איטליה Turin

מגיסטר במדעי בעלי חיים

מגיסטר לוויה

University of Copenhagen
בקמפוס תכנית חלקית 3 - 6 שנים October 2019 דנמרק Copenhagen

Master of Companion בעלי חיים מדע קליני הוא חינוך מבוסס אוניברסיטה המבוססת על מתודולוגיה וטרינרית שימושית ומתקדמת, מיומנויות פרקינליות וקבלת החלטות קליניות. אתה מקבל ידע מעמיק ומעודכן על קורסי חובה שלנו, כי אתה ממשיך לבנות על כאשר אתה מתמחה באחד מסלולי ההתמחות שלנו.