MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך במנהל עסקים כאן!

תואר שני בתקשורת אופנה הוא תכנית לתואר שני באוניברסיטה, המבקש לאפשר לתלמידים הלומדים בתכנית כדי להיות מסוגלים ליצור ולנהל אסטרטגיות תקשורת משולבות המיועדות להגשמת מטרות שיווק אופנה. בוגרי התכנית מלמדים על איך לנהל את היחסים עם התקשורת ואת מפעילי האחראים לעבודת שטח, תכנון של אירועים ותצוגות אופנה, כמו גם את העיצוב של תוכניות להשקת מוצרים. תקשורת היא מושג מפתח מאחורי התכנית לתואר השני הזה. התלמידים צפויים לשלוט ולהיות תמונה ומומחים בסגנון. קריירה בתקשורת אופנה כרוכה להיות יצירתי, והיכולת להבין את רעיונות במגמת ועיניים להכרה של סגנונות ודימויים מתואמים היטב. חשוב לי רקע אופנה חזק כדי לעשות את זה בתעשיית תקשורת האופנה. לכן, להירשם באוניברסיטה הוקמה בשנת אופנה חשוב במקרה זה.האופנה היא דינמית, מומחה תקשורת אופנה צריך להיות תכליתי מדי. היכולת לשנות את המגמות צריכה אחד כדי לשמור על עין חדה על המגמות ולהבין את השינויים ויש לי את היכולת לתקשר זה מדויק ומפורט. אנשי מקצוע ואנשי אופנה אופנה מנוסים ללמד את התכנית לתואר שני זה ברוב האוניברסיטאות. צילומים, כיתות ייצור הם גם חלק מהתכנית עבור התלמידים. ישנן הזדמנויות עבודה עצומות עבור בוגרי תכנית לתואר שני בתקשורת אופנה.

15 תוצאות ב תקשורת אופנה Filter

מאסטר באוניברסיטה "תוצרת איטליה", אופנה וניהול יוקרה (MIFL)

Università LUM Jean Monnet School of Management
קמפוס תכנית מלאה בקשת מידע איטליה Milan

תכנית האב "תוצרת איטליה, אופנה וניהול יוקרה" (MIFL), המוצגת כולה באנגלית, היא מאסטר האוניברסיטה ברמה הראשונה.

שני באסטרטגיות קידום ותקשורת אופנה

Haute Future Fashion Academy
קמפוס תכנית מלאה אוקטובר 2019 איטליה Milan

האופנה יזם הוא האדם שהוא בעיקר אחראי על אסטרטגיות וקידום תקשורת מותג האופנה. מטרת קורס מאסטר היא להכשיר אנשי מקצוע ברמה גבוהה, שמסוגלים לבצע בהצלחה את פעילות תקשורת וקידום בתוך מערכת האופנה.

סטיילינג מאסטר ותקשורת אופנה

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

אופנה היא תופעה חברתית שבאה לידי ביטוי בתמונה. אבל התמונה שמזהה מגזין אופנת מותג או לא רק תלוי במעצבים, זה גם האחריות של מעצבים, ארט דירקטורים והמנהלים של פרויקט תקשורת מתמחה הודעה כדי ליצור השפעה חזותית.

שיווק אופנת מאסטר ותקשורת

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

שינויים חברתיים באים לידי ביטוי בהתפתחות של אופנה, הבינה כשפה שבאמצעותו סט של ערכים ושבץ זהות מועבר.

מאסטר של סטיילינג אופנה ותקשורת

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים אוקטובר 2019 ספרד Madrid

יצירה ופיתוח של 360 תמונות אופנה לצד אסטרטגיות תקשורת עכשווית.

מגיסטר בתקשורת ואופנה

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
קמפוס 9 חודשים אוקטובר 2019 ספרד Madrid

לשלב את שתי התשוקות שלך ולהיות מקצועי בתעשיית האופנה לפתח אסטרטגיות תקשורת עבור מותגי אופנה בצורה יצירתית וחדשנית.

יחידת תקשורת אופנה

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
קמפוס תכנית מלאה 9 חודשים אוקטובר 2019 ספרד Madrid

המאסטר של אופנה תקשורת רכבות אנשים מסוגלים לנהל את התקשורת בתעשיית האופנה, כדי להבין את החשיבות של הפונקציה שלה כדי ליצור תמונה של מותג עקבי, להשתמש במיומנות הכלים לפתח את האסטרטגיות הדרושות כדי לתקשר דינמי, יצירתיים מונחים חדשניים המגדירים את אופי האופנה.

לתואר ראשון בשיווק אופנה ותקשורת

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
קמפוס תכנית מלאה 18 חודשים ספטמבר 2019 ברזיל São Paulo

סטודנט לתואר ראשון בשיווק אופנה ותקשורת של איסטטוטו Europeo di עיצוב - IED סאו פאולו מציעה הכשרה בשיווק וניהול תקשורת ספציפיים לעסקי האופנה.

יחידת עסקים אופנה

IED – Istituto Europeo di Design Florence
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים פברואר 2020 איטליה Florence

מהדורה 8 - מאסטר בעסקי אופנה נועד עבור אנשי מקצוע ובוגרים המבקשים לרכוש מיומנויות ברמה גבוהה בטכנולוגיות חדשות להחיל תקשורת אופנה. ערש של אופנה תודה על אירועים Pitti, פירנצה מוכרת ברחבי העולם כמרכז של תעשיית האופנה האיטלקית ואת תהליך הייצור שלה כולה, מחומר גלם לאובייקט המוצג של אופנה. הקורס משלב טכנולוגיות מתקדמות, טכניקות מסורתיות ומלאכות לטובת מוצרים חדשניים ושירותי תקשורת. יתר על כן, שרה מינו (ווג איטליה עורך בכיר) הוא רכז המדעי של בית הספר. הזדמנויות קריירה - בסוף מאסטר, מנהל עסקים אופנה יכול לעבוד עבור אירועי אופנה, יחסי ציבור, עסקים אופנה, פרסומת, ומשרדי העיתונות. סטודנטים יכולים למצוא עבודה כמו מומחה מותג, אופנה מקדם, מומחה שיווק אופנה, יצירתי בפרסום יועץ עבור מדיה חדשה.

מאסטר אופנה תקשורת סטיילינג

IED – Istituto Europeo di Design Milan
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ינואר 2020 איטליה Milan

מהדורה 17 - סטיילינג אופנה הוא גם הזדמנות גדולה וגם אתגר מורכב. אופנה סטייליסטים Communicators יש את הזכות והאחריות לקרוא ולפרש מותג או מוצר המכבד את הזהות שלה עדיין דוחף את הגבולות, כך לעצב עולם סביבו לספר את הסיפור מרתק ביותר אי פעם. המאסטר אופנה תקשורת וסגנון מאמן דמויות מפתח העוסקים באבולוציה של התקשורת החדשה ואת התפקיד המכריע של תקשורת חזותית היום. הם מסוגלים לאמץ יותר אסתטיקה בעת ובעונה אחת, לקרוא כיצד האופנה חשובה היום לחברה, להרוס את הכללים ולכתוב אותם מחדש. עם רקע תרבותי חזק, התלמידים להשלים את האימון שלהם על ידי רכישת מיומנויות ניהול הפרויקט, כדי להיות מוכן להביא ערך מוצרי אופנה באמצעות כל ההיבטים של התקשורת. הם מתאמנים על שלושה פרויקטים נושאים שנועדו לשמש על מדיה דיגיטלית, יצירת תוכן כגון תמונות, קטעי וידאו, העריכה פרויקטים ומלחין את התלבושות.

מגיסטר בתקשורת ושיווק לאופנה

IED – Istituto Europeo di Design Rome
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה מארס 2020 איטליה Rome

מהדורה 17 - קורס מאסטר ב Comunicazione e שיווק לכל לה מודה רכבות מקצוע, בחברה או סוכנות, מסוגלים לנהל את פעילות התקשורת והשיווק, מול האתגרים של שינויים מתמשכים בשוק, שכן הם רכשו ידע עמוק של כלים ויצירתיות גבוהה ארגונית גבוהה. "המאסטר ב Comunicazione e שיווק לכל לה מודה נועד כקורס הכשרה שמטרתה את התרבות של" לדעת איך לעשות "לעומת" לתת לדעת ", דגש מיוחד ניתן על המגמות העדכניות ביותר: מ דיגיטלית כדי- -מכירות, מאופנה מהירה לקיימות, מ"תוצרת איטליה לאבולוציה של קבוצות אופנה בינלאומיות גדולות ", אנה נרי ואלסנדרה, רכזי הקורסים שותפים של קורס מאסטר: אלברטו גארדיאני, אנה ואלכס, סוויטה 19.

מאסטר ב אופנה כיוון: מותג

Milano Fashion Institute
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ינואר 2020 איטליה Milan

מותגים יש זהות תרבותית ושורשים, אשר לעתים קרובות לצאת מן המוצרים ואת המומחיות הטכנית של החברה ואת אומנות, ואילו במקרים אחרים היא תוצאה של אסטרטגיית המותג זהיר וארכיטקטורת התקשורת. ניהול וניצול של אזור זה הם חשובים יותר ויותר התחרותיות הגלובלית בתחום זה, אנשי מקצוע נדרשים להחזיק מיומנויות כדי ליצור ערך עבור הלקוח הסופי ואת מטרות שונות אחרות של אסטרטגיות תקשורת ושיווק, כמו גם להיות מסוגל אינטראקציה עם כל הקטעים של צינור מ עיצוב וניהול מוצר לשיווק וקמעונאות.

יחידת ניהול תקשורת אופנה

Accademia del Lusso
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 איטליה Milan

קורס מאסטר באופנה תקשורת תקשורת נועד לפתח מקצועי מסוגל לכסות תפקידים הקשורים תקשורת בעסקים בתוך תעשיית האופנה שמנהל מותגים, או סוכנויות מיקור חוץ. התלמידים לומדים את הפעילויות החיוניות של חברות אלו, כגון ניסוח הודעות לעיתונות וחומר פרסומי, פיתוח ושמירה על קשר עם שירותי העיתונות, קיום יחסי ציבור ועוד.

מאסטר ב סגנון, תמונה ותקשורת ייעוץ

ESDi - Design School
קמפוס תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 ספרד Sabadell Barcelona + 1 more

הדמות של יועץ התמונה והן של הסטייליסטית נהיית יותר ויותר נחוצה כמכשיר אסטרטגי כדי להשיג ניהול תמונות אופטימלי. הדימוי האישי והמוסדי

מאסטר בתקשורת אופנה דיגיטלית

USI Università della Svizzera italiana
קמפוס תכנית מלאה 4 סמסטרים ספטמבר 2020 שווייץ Lugano

היה חלק מהתואר הראשון הבינלאומי למדעים בתקשורת אופנה דיגיטלית אשר מפותח USI כפול על ידי USI - Università della Svizzera italiana בשיתוף עם Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne (פריז, צרפת).