MASTERSTUDIES.CO.IL

עיצוב תכשיטים - חפש עיצוב תכשיטים ממש כאן!

תלמידים רבים להמשיך לתואר שני לאחר שיסיימו את הלימודים עם התואר הראשון שלהם. תואר מתקדם זוהי אפשרות מצוינת לצבור ידע מקצועי שיכולה להאיץ את היכולות שלך למקום העבודה. ישנן תוכניות לתואר שני זמינות בכל רחבי העולם.

מה הוא שני בתכשיטים? תכנית לתואר מתקדם זה מכסה כל מה שאתה צריך לדעת כדי לחוות הצלחה בעסק של תכשיטים. תוכל ללמוד על עבודה חרוז, הצמיד וזיוף טכניקות, טיפים סגנון, כיצד לעצב הקו שלך, ועוד. יש אוניברסיטאות שונות ברחבי העולם ומציעות החינוך הזה, ורובם מבוססים על קמפוס. חלק מהתוכניות גם ללמד עיצוב אבזר, שהוא ידע בעל ערך עבור הקריירה שלך בעתיד. אולי יש דרישות ספציפיות ליישום, כמו תיק. עם זאת, רוב היישומים הם פשוט ומהירים.

ישנם מספר יתרונות לקבלת תואר שני בתכשיטים.תואר מתקדם הוא דרך מצוינת לשפר את הכישורים האישיים ומקצועיים שלך. זה עוזר לאנשים רבים חווים יותר הצלחה בקריירה שלהם בעתיד. בנוסף, סוג זה של תכנית הוא מאוד מוכווני פרט.

העלות של קבלת התואר שני משתנה בהתאם לבית הספר שתבחר להשתתף. יש אוניברסיטאות ברחבי העולם, המציעות סוג זה של תכנית, וכל אחד מהם לגבות מחירים שונים. אתה יכול לחקור את העלות המדויקת עם משרדו של הודאתם.

בוגרים שיש להם תואר שני במהלך תכשיטים בעבודה במגוון רחב של מקומות עבודה שונים. אנשים רבים מתחילים קווים שלהם. אחרים עובדים עבור קמעונאים או מעצבים. יש גם אנשים שעובדים עבור יצרנים. יש אנשים שמעדיפים לעבוד עם תכשיטי יוקרה, בעוד שאחרים מעדיפים לעבוד עם חתיכות תחפושת.

אתה יכול לפנות ללימודי תואר שני באינטרנט. כאשר אתה מסתכל על קורסים, הקפד למצוא את האדם הנכון שעונה על הצרכים שלך.חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

4 תוצאות ב עיצוב תכשיטים Filter

MFA התכשיטים בת זמננו וקישוט הגוף

ALCHIMIA Contemporary Jewellery School
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים ספטמבר 2019 איטליה Florence

תוכנית MFA של Alchimia מתפתחת על פני תקופה של שנתיים, במטרה להרחיב ולהעמיק את הידע והמיומנויות של התלמידים בתכשיטים מבוססי אולפן. התוכנית מיועדת ליצור הבנה קריטית נוספת בתחומי המשמעת, לחזק גישות ומיקומים אמנותיים בודדים, ולחקור אפשרויות חדשות לשיווק וקידום.

מאסטר בעיצוב תכשיטים

IED – Istituto Europeo di Design Rome
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ינואר 2020 איטליה Rome

מהדורה 4 - מטרתו של המאסטר בעיצוב תכשיטים היא להכשיר אנשי מקצוע להיכנס ולהצליח בעולם התכשיטים המורכב, תחום המשתנה ללא הפסקה במהלך שני העשורים האחרונים, ודורש הבנה מעמיקה של כל היבטיו. מעצב התכשיטים חייב להיות מסוגל לפעול בתחומים שונים של התכשיטים, כלומר שעונים, תכשיטי יוקרה, אבנים יקרות, אביזרי אופנה ומתכת, עם נכס פתוח בראש עבור היבטים יצירתיים ואופרטיביים. המאסטר מציע גם ראייה רחבה ואסטרטגית על מגמות והתפתחויות בשוק, על מנת לפרש ולתת אישיות מקורית לאוספים, בהתאם לתרחישים עתידיים. הזדמנויות מקצועיות - מעצב התכשיטים יכול לעבוד כסטנדרט עצמאי, או עצמאי, בחברות קטנות, בינוניות וגדולות בתחום, או במוסדות ציבוריים ופרטיים. מקצוען זה מסוגל לפתח ולנהל פרויקט - בהתאם לדרישות הלקוח השונות - ולתמוך בשלבי המחקר והפקה.

תואר שני באמנויות במתמטיקה

Rochester Institute of Technology (RIT)
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים אוגוסט 2019 ארצות הברית Rochester

לאתגר את הדרכים המסורתיות של החשיבה כפי שאתה יוצר יצירות להשאיר רושם מתמשך.

מאסטר אקדמי בתכשיטי אופנה

Accademia Costume & Moda
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה נובמבר 2019 איטליה Rome

מעצב תכשיטי האופנה עובד עבור ענף היוקרה, עבור עולם הצורפות, ומערכת האופנה, ויוצר ועיצוב אביזרים בלעדיים. המעצב ממיר את הרעיון היצירתי למציאות הייצור באמצעות היכרות מעמיקה עם כל ההליכים הנדרשים ועזרת יכולות הנעות ממסורת לחדשנות.