Filter
תארים שניים
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

עיצוב נעליים - חפש עיצוב נעליים ממש כאן!

התואר שני הוא הזדמנות ייחודית לימוד בו תלמידים יכולים לצבור ידע בתחום נושא ספציפי. רוב התלמידים להירשם בסוג זה של תכנית לאחר שסיים את החינוך לתואר ראשון. יש כמה קורסים שונים המוצעים ברחבי העולם.

מה הוא מאסטר בעיצוב נעליים? זוהי תכנית מיוחדת עבור תלמידי אופנת אופקים המעוניינים בצובר ידע נוסף על נעליים. חלק מהתוכניות גם ללמד על תיק ועיצוב אבזר. מוצרים אלה לעתים קרובות הולכים יד ביד בעולם אופנה, כך שיש רקע בשני תחומים הוא לעתים קרובות מועיל. רוב התוכניות לספק חינוך תלמידים על ההיסטוריה של נעליים, הטכנולוגיה מעורבת עם עיצוב נעליים, והשלבים השונים של התפתחות. סטודנטים המעוניינים בחינוך מסוג זה בדרך כלל לוקחים שיעורים בקמפוס.

ישנם מספר יתרונות ללימוד נעליים ברמה מתקדמת.אנשים יכולים להשיג מיומנויות מיוחדות כדי לעזור להם יותר הצלחה בתעשיית האופנה. בנוסף, נעליים הן מאוד פופולריות. לכן, אנשים עם סוג זה של רקע לעתים קרובות יש יותר הזדמנויות לעבודה.

יש אוניברסיטאות ברחבי העולם שבו תלמידים יכולים לקבל תואר שני. עלות תואר מתקדם, זה תלויה בתכנית הספציפית ובית הספר. פרטים נוספים זמינים בדרך כלל עם משרדו של ההודאה.

אנשים שסיימו את הלימודים עם תואר שני בעיצוב נעליים יש הזדמנויות מרובות בתעשיית האופנה. כמה אנשים הולכים על להיות מעצבים. הם יוצרים קו של נעליים ותיקים שלהם. אחרים עובדים בעיצוב או פיתוח מוצר עבור מותגים או יצרנים. בהתאם לskillset וריבית, יש שמעדיף לעבוד על השיווק והיבטים חזותיים של נעליים. אחרים עשויים להתמקד אך ורק בפיתוח והלוגיסטיקה של המוצר.

אתה יכול להסתכל באינטרנט כדי למצוא תכנית שני שתעזור לך לקדם את הכישורים שלך. חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

4 תוצאות ב עיצוב נעליים

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

יש תואר שני והנעלה עיצוב משלו של UCAM מעשית חזקה. הרעיון הוא להביא תלמידים לתוך סנדלר העולם עובד ואבזרים. כדי לעשות זאת ב- מורים בבית ספר קוקו יש בשירים של לולים ובכן, המ ... [+]

יש תואר שני והנעלה עיצוב משלו של UCAM מעשית חזקה. הרעיון הוא להביא תלמידים לתוך סנדלר העולם עובד ואבזרים. כדי לעשות זאת ב- מורים בבית ספר קוקו יש בשירים של לולים ובכן, המעלה קוגאט פטרישיה רוסאלס בין יתר.

הדינמיקה של כיתות ותקשורת שוטפת עם מורים מאפשרת לתלמידים להטמיע אג'נדה כולו בהדרגה. בנוסף, תרגילים מתמשכים לנהל לצייד תלמידים עם האמון הנחוץ לביצוע המקצוע העתידי שלהם.

עם כל זה התלמיד רוכש את הכישורים הדרושים פעם סיים מאסטר, להיכנס לכל הסניפים הרבים של עיצוב הנעל ואביזרים.... [-]

ספרד Alicante
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Footwearists - Footwear Innovation & Training

SLEM מציע תכנית מאסטר ייחודית, המשלב חיזוי, תכנון, טכנולוגיה ועסקים, חינוך נעלי יזמים, חזאים ויועצים. ... [+]

ריבונו של חדשנות והנעלה

מאסטר של חדשנות וההנעלה של SLEM מתמקד בבניית חזון עתידי בינלאומי, חשיבה עיצובית, מומחיות נעלה, מיומנויות יזמיות יחס מקצועי שכל חלים באופן מיידי על תעשיית ההנעלה בשיעורים ופרויקטים. השיעורים מתקיימים בהולנד ובסין, לתת לתלמידים השקפת עולם רחבה בכל ההיבטים של העסק הנעלה ומעבר.

כסטודנט SLEM תוכל להתחבר ללא הרף עם מגוון רחב של אנשי מקצוע, בניית הרשת מההתחלה של התכנית. גישה זו מבטיחה כי עם סיום תכנית האב, תוכל להתחיל עצמאי העסקים, עבודה משלך ו / או לנחות עבודה בכל מקום בעולם.... [-]

הולנד Tilburg הרפובליקה העממית של סין Florence איטליה Guangzhou  + 2 יותר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
9 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
IFDA Italian Fashion & Design Academy

תוכנית עיצוב הנעליים השנתית נועדה להכשיר אנשי מקצוע צעירים שיכולים לייצר כל סוג של נעליים, לפתח בסיסים שונים למימוש מושלם. ... [+]

תוכנית הנעליים השנתית נועדה להכשיר אנשי מקצוע צעירים שיכולים לייצר כל סוג של נעליים, לפתח בסיסים שונים למימוש מושלם.

מעצב נעליים לומד כיצד לעצב וליצור כל סוג של הנעלה ביחס למגמות, לדעת לעומק את החומרים שיש להשתמש בהם ואת הרכיבים שלהם, להיות מסוגל לעבוד כיוצר של קו מקורי, כמשתף פעולה של מעצב אופנה, או בתחום העסקי כיועץ יצירתי או ישירות באב טיפוס המעבדה.

מערכת היחסים הישירה עם IFDA עם חברות איכות מובילות בתחום (ממשרדי סגנונות ועד מותגים גדולים, ממעבדות לחברות המספקות חומרים ורכיבים) מבטיחה הכנה מוחשית ומוחשית.... [-]

איטליה Milan
ינואר 2020
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
8 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Accademia Costume & Moda

מעצב האביזרים נדרש לחקור, לנתח ולפרש את מגמות האופנה, להכניס נכון אוסף אביזרים לנוף סגנוני עכשווי. אימון זה מדמה את מסלול התעשייה, מחקר חומרים ומגמות, חקר מגמות חדשות, תכ ... [+]

מתווה

תואר שני בעיצוב אביזרים מתואם על ידי לואיג'י Mulas Debois ונתמך על ידי השתתפות של חברות מובילות בתחום וחלק מחברות הייצור החשובות ביותר של תוצרת עור איטליה, כגון בורסקיה, מפעל העקב, הפקות, מעבדות.

זהו תואר שני מקצועי מאוד, תיאורטי-פרקטי, המשלב תורות טכניות, סגנוניות ופיתוח מוצרים עם ההיבטים האמנותיים-תרבותיים של מחקר וניסוי של אוסף אביזרים. הקורס לא רק מעביר חוויות הקשורות לחדשנות טכנולוגית בעיצוב, חומרים ובעלי מלאכה, אלא גם מעניק ידע ארגוני ותפעולי, שימושי כדי לפתור את הבעיות הנפוצות שמתעוררות בעבודה עם מעבדות וחברות ייצור. זה חיוני כי אנשי המקצוע יבינו ויידעו את הגבולות והפוטנציאלים שבין התהליך "היצירתי" וה"פרודוקטיבי "בכדי לשפר את עבודות היד הגבוהות של התעשייה המאפיינות את התוצרת באיטליה, תוך יצירת ועיצוב מוצרים חדשים וחדשניים.... [-]

איטליה Rome
נובמבר 2019
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית