MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך באינטרנט במדעי החברה כאן!

אדונים הוא הרוויח אחרי התלמידים להשלים תכנית תואר ראשון. כדי להשיג את תואר שני, אתה בדרך כלל צריך להשלים 12 עד 18 קורסים במכללה שלעתים קרובות כרוך בהשלמת בדיקות מקיפות ו / או תזה.

מדעי החברה מסייעים לתלמידים להבין טוב יותר את האינטראקציות והמערכות בחברה האנושית. נושאים מכוסים עשויים לכלול כיצד קהילות ואוכלוסיות יוצרות ממשלות, קובעות חוקים, מפתחות מערכות כלכליות או כיצד אנשים מקבלים החלטות.

מדעי החברה באינטרנט. קבל את כל המידע על האמן באינטרנט ב-מדעי החברה ולפנות לבית הספר באופן ישיר כאן!

95 תוצאות ב מדעי החברה Filter

מגיסטר לפסיכולוגיה

Adler
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 5 שנים ספטמבר 2019 קנדה Toronto + 1 more

תואר שני בפסיכולוגיה של Adler * מכין את הסטודנטים לרישום כחבר פסיכולוגי במכללה לפסיכולוגים באונטריו, בתחומי תרגול קליני וייעוץ.

מגיסטר ללימודים מתקדמים בעניינים בינלאומיים (MAS-IA)

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 9 - 18 חודשים ספטמבר 2019 ארצות הברית San Diego + 1 more

תואר שני במנהל עסקים מתקדמים (MAAS-IA) הוא מנהל בכיר לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי. סטודנטים נכנסים הם אנשי מקצוע מנוסים עם חמש או יותר שנות ניסיון בעבודה ותוכנית הלימודים שלנו מאתגרת אותם על ידי לחפור עמוק לתוך המחקר של היחסים הבינלאומיים, הכלכלה הפוליטית הבינלאומית, מדיניות ציבורית, קיימות סביבתית ואבטחת אסיה פסיפיק. בין אם אתם מחפשים לקדם את הקריירה הגלובלית שלך או להשיק אחד חדש, MAS-IA מספק את כל הכלים תצטרך להצטיין.

תואר שני בהסדר שלום וביטחון בינלאומי

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 3 - 6 סמסטרים הרשמה פתוחה ארצות הברית Glenside + 1 more

להיות חלק מהפתרון.

מאסטר ביחסים בינלאומיים (באינטרנט)

Queen Mary Online
מקוון תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הממלכה המאוחדת London

תוכנית זו מתמקדת באזורים גיאוגרפיים מסורתיים של יחסים בינלאומיים כמו גם תחומי עניין חדשים בעולם המתפתח. הוא דן במשמעות ההיסטורית של הגלובליזציה וכיצד היא מתייחסת למספר נושאים מרכזיים ביחסים הבינלאומיים כיום.

תואר שני בייעוץ שיקום

University of Puerto Rico - Río Piedras
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 5 - 7 סמסטרים בקשת מידע פוארטו ריקו San Juan + 1 more

בית הספר למוסמכים של שיקום ייעוץ היא תוכנית הלימודים הראשונה בפורטו ריקו והקאריביים, עם המשימה של הכשרה אנשי מקצוע מוסמכים בתחום ייעוץ שיקום עם הידע, הכישורים, הרגישות וההתנהגות האתית הדרושים כדי להקל על אנשים עם מכשולים לפיתוח יכולותיהם ואת השתלבותם בחברה. בית הספר אחראי גם להנחיית ולייעוץ בעניינים בעלי עניין ציבורי עם אנשים עם מוגבלות ואנשי מקצוע בתחום השיקום.

מאסטר באמנויות בפסיכולוגיה קלינית (MA)

Michigan School of Professional Psychology
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 11 חודשים בקשת מידע ארצות הברית Farmington Hills + 1 more

המאסטר של לאמנויות בפסיכולוגיה קלינית (MA) היא תוכנית אינטנסיבית שנועדה להקנות לתלמידים את הידע והכישורים להיות פסיכולוגים מורשים מוגבל.

מגיסטר בעבודה סוציאלית

Adelphi University
קמפוס מקוון תכנית חלקית ספטמבר 2019 ארצות הברית Garden City

עבודה חלקית במשרה חלקית של עבודה סוציאלית (MSW), המוצעת על ידי בית הספר לעבודה סוציאלית של Adelphi University משלב מחקר תיאורטי מרתק והכשרה עולמית להכשרת תלמידים להזדמנויות מגוונות וקריירה מתגמלת בתחום חיוני ומתרחב.

MSW בעבודה סוציאלית

Northeastern Illinois University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 4 שנים בקשת מידע ארצות הברית Avondale + 1 more

המורה לעבודה סוציאלית (MSW) נועד להכשיר את התלמידים לעבודה מקצועית מקצועית עם יחידים, משפחות וקהילות. יש שני מישורים לתואר שני - יסוד ומתקדמים. תוכנית הלימודים מציעה לתלמידים את הידע, הערכים והמיומנויות של עובד סוציאליסטי כללי, הדומה לזה של התואר הראשון בעבודה סוציאלית, ומיועד למי שנכנס לתכנית ללא התואר הראשון בעבודה סוציאלית.

מגיסטר בעבודה סוציאלית

Our Lady of the Lake University Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 3 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית San Antonio + 1 more

בית הספר ללימודי וורדן של אוניברסיטת ליידי, מציע את תוכניתו לתואר מוסמך בעבודה סוציאלית באינטרנט באופן מלא, ומספק למבוגרים עובדים את ההזדמנות לעבוד לקראת הקריירה הזאת, ואת שירות מוכווני הסמכה לא משנה היכן הם מתגוררים. CSWE- מוסמכת MSW הוא אחד רק שלוש תוכניות עבודה לתואר שני בעבודה סוציאלית בארה"ב, אשר מדגישים את השירות לילדים היספני ומשפחות, הקהילה הדמוגרפית המהירה ביותר במדינה.

עבודה סוציאלית, MSW

Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 4 - 7 שנים בקשת מידע ארצות הברית Syracuse + 1 more

בית הספר לעבודה סוציאלית מציע תכנית מקבילה של לימודי כיתה ושדה לתואר שני. התוכנית הבסיסית של 60 אשראי, שנמשכה במשך שתי שנות לימודים, מורכבת מתוכנית לימודים בת 24 קרנות ומרכז מתקדם של ריכוז מעשי. תוכנית הלימודים מסייעת לתלמידים לפתח את הידע הבסיסי, הערכים והכישורים הדרושים לתרגול כללי כללי בכל תחומי העבודה הסוציאלית.

הורים לעבודה סוציאלית (MSW)

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Al Ain + 1 more

מגיסטר לעבודה סוציאלית (MSW) מכין את הבוגרים לתרגול מקצועי מתקדם בתחום ריכוז. תוכנית ה - MSW תכין את בוגרי האוניברסיטאות להיכנס לכוח העבודה כמתרגלים מיוחדים, לקבל תפקידים מובילים בתחומי הבריאות / בריאות הנפש, משפט פלילי, מחקר יישומי, ניתוח מדיניות, חינוך קהילתי, בתי ספר ובתכנון ואספקת שירותים חברתיים בתחומים אחרים.

מגיסטר למנהיגות במימון פיתוח - Online

Frankfurt School of Finance & Management
מקוון תכנית חלקית 18 - 24 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Frankfurt

שפר את הקריירה שלך עם תואר בינלאומי במנהיגות. הורים של מנהיגות בפיתוח תוכנית האוצר באינטרנט מיועד מנהיגים המתעוררים אשר נלהבים האוצר ואת תפקיד האוצר משחק כזרז לפיתוח כלכלי וצמיחה במדינות מתפתחות ברחבי העולם.

מגיסטר למדעים מתקדמים בתחום הלוגיסטיקה ההומניטרית וניהול (MASHLM)

USI Università della Svizzera italiana
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע שווייץ Lugano

תואר שני במנהל עסקים מתקדמים בתחום הלוגיסטיקה ההומניטרית וניהול (MASHLM) היא תוכנית ניהולית במשרה חלקית המיועדת לאנשי מקצוע הומניטריים המעוניינים לבנות את יכולתם ולשפר את הקריירות שלהם.

מגיסטר לייעוץ (אוניברסיטת מונש)

Kaplan Singapore
קמפוס תכנית חלקית 12 - 18 חודשים אוקטובר 2019 סינגפור Singapore

מנהל הייעוץ בפקולטה לחינוך הוא קורס מבוסס מיומנות המתאים לאלו המעוניינים בייעוץ. הוא נלמד על ידי אנשי אקדמיה עם ניסיון רב בעבודה כמו יועצים מקצועיים / פסיכולוגים. זה יכול להסתיים ב 12 חודשים, 18 חודשים או 24 חודשים כמשרה חלקית תלוי ברמת הכניסה.

מאסטר מקוון בשיווק פוליטי

Rome Business School
מקוון תכנית חלקית 12 חודשים אוקטובר 2019 איטליה Rome Italy Online + 1 more

עבודה בפוליטיקה מעולם לא נדרשה ככישורים מקצועיים רבים כמו בתקופה היסטורית זו. מאסטר מקוון בשיווק פוליטי מלמד אותך איך לשחק תפקיד פעיל בקמפיין הבחירות או בחיי המפלגה, אלא גם כותב על פוליטיקה על בסיס יומי.