חיפוש ללקוסמטיקה

מצא את התואר השני שלך במנהל עסקים כאן!

לקוסמטיקה

תואר שני הוא תואר שני בתחום מסוים של תרגול כי התוצאה היא רמה גבוהה של מיומנות או ידע. לאחר תואר השני נותן לך יתרון מקצועי, נותן לך רמה נחשקת של מומחיות בתחום שלך, כולל מיומנויות ניהול ומחקר שבדרך כלל מלווה בדרג חינוך זה.

מהו שני תמרוקים? תמרוקים הוא תחום המסייע לאנשים לשפר את המראה שלהם; זו יכולה להיות מושגת באמצעות טכניקות בשימוש על גוף או העור. קוסמטיקאים ללמוד על טיפולי יופי, קוסמטיקה, ושיער ובציפורני טיפול. יש הורים קוסמטיקאים הכשרה וניסיון נוספים מ קוסמטיקאי רגיל, כולל ידע שלוקט קורסים באנטומיה, פיזיולוגיה וניהול עסקים. תכנית ההכשרה קוסמטיקאית הורים בדרך כלל מכינה את תלמידים לקחת בדיקת רישוי מדינה.בבית של ברמה מאסטר, תלמידים יהיו בדרך כלל בעלי ניסיון בעבודה בתחום וחייבים להמשיך בלימודים ללמוד על מוצרים חדשים וטכניקות בתוך לקוסמטיקה.

צמיחה איוב עבור קוסמטיקאיות צפוי לעלות, ולאחר מתקדמים החינוך בתחום זה יכול להכניס אותך בחלק העליון של הרשימה על העמדות הטובות ביותר במלונות ספא. הזדמנויות תהיינה רחבות יותר עבור אלה שיש להם את המיומנות הנוספת בקטריולוגיה ועסקים ומי יכול להציע מגוון רחב של שירותים.

הקורסים הנוספים והרישוי עבור החינוך ברמה של מאסטר בדרך כלל דורשים חמישה סמסטרים של כיתות ו שנת ניסיון בעבודה. יש בתי ספר תמחור עמלות שונות, כדי להיות בטוח כדי לעשות קצת מחקר לפני שאתה שולח את היישומים למוסדות אתה רוצה את הטוב ביותר.

הבוגרים להיות בקיאים כימי מנופפים, מיישר, תספורת, שיער צביעה, טיפולי שיער, שעווה, איפור, טיפולי פנים ומניקור.מספרות ו קוסמטיקאי עשויות להיות עצמאים, שטח להשכרת סלון, או עבודה בתעשיות המראה-מודע כמו דוגמנות ומשחק. אמני אסתטיקת איפור תיאטרליים גם משרות פנויות לבעלי מעלות.

אם לקוסמטיקה נשמעת כמו קריירה מרגשת אותך, השקול אשר תחומי עיסוק אתה מעוניין ביותר. החיפוש עבור תכנית שלך למטה יש לפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס הפנייה.

קרא יותר

שני בניהול תעשיית היופי (מילאן) - נתיב איטלקי

Il Sole 24 ORE Business School
בקמפוס תכנית מלאה 11 חודשים October 2018 איטליה מילאן

מאסטר מאופיינת גישה המעשית הביצועית של הוראה על ידי הנוכחות של המלצות יוקרתיות ממנהלים ויזמים מוצלחים, כמו גם סיורים ומפגשים חיצוניים מותגים מרכזיים בתעשייה. בין הנושאים שנדונו, דגש מיוחד יוקדש ערוצים קמעונאיים חדשים, e-commerce, לכלים דיגיטליים חדשים של שיווק במדיה חברתית. [+]

תוכנית חדשנית שמטרתה לרכוש כישורים טכניים וניהוליים להשתלב במגזר, זו של יופי ובריאות, גדל וגדל הצורך מיומנויות ספציפיות.

השיעורים של מאסטר, לחלוטין בשפה איטלקית, מאופיין הרצאות לחתוך מעשיות ותפעוליות בנוכחות עדויות יוקרתיות של מנהלי יזמים מצליחין, כמו גם סיורים ומפגשים חיצוניים מותגים מרכזיים בתעשייה.

בין הנושאים שנדונו, דגש מיוחד יוקדש ערוצים קמעונאיים חדשים, e-commerce, לכלים דיגיטליים חדשים של שיווק במדיה חברתית. מרחב בשפע גם יוקדש את חוויית הלקוח וכדי הקנייה של הצרכן החדש מעבד 3.0, ו לבינאום האסטרטגיות בתעשייה.... [-]


שתי קוסמטיקה ושיווק ניחוח

Fashion Institute of Technology
בקמפוס תכנית מלאה September 2018 ארצות הברית New York

המאסטר של בלימודי מקצועיים, קוסמטיקה ושיווק Fragrance וניהול, הוא התכנית היחידה מסוגה. צוות חשיבה של מנהיגות חדשנית, התכנית מספקת מתקדמת [+]

שני קוסמטיקה ושיווק Fragrance

המאסטר של בלימודי מקצועיים, קוסמטיקה ושיווק Fragrance וניהול, הוא התכנית היחידה מסוגה. צוות חשיבה של מנהיגות חדשנית, התכנית מספקת השתלמות למנהלים מתעוררים, טיפוח הוא מיומנויות עסקיות יצירתי וביקורתיות. סטודנטים לקבל פרספקטיבה גלובלית באמצעות מחקרי שדה בשוקי חו"ל מרובים. באמצעות למידה אקדמית חווייתית תכנית מנטור מנהלים, הלימודים מקלים על הפיתוח של מנהיגים אמפתי במטרת צאן מותגים כי הם אזרחים ארגוניים גלובליים עם מוצרים לענג ולעורר את הצרכן. שנתי תכנית זו פשוט הגיעה ציון דרך חשוב: יום שנת ה -10 שלה. עם 200 בוגרים מוצלחים, התכנית מיועדת לאנשי עובדי קוסמטיקה, בשמים, ותחומי יופי אשר הומלצו על ידי מעסיקיהם בשל הפוטנציאל הניהולי החזק שלהם. פרויקט אבן הראשה (תזה) משקף את השותפות בין התעשייה בכיתה. עבודה בצוותים, סטודנטים לימודיו לפתח חדשני, מעמיק, בגישה רב-תחומית לנושא אסטרטגי שקבע סגל. הם מציגים את התוצאות שלהם בפני פנל של מומחי סגל והתעשייה באירוע תעשייה בחסות. בנוסף, התלמידים מציגים את מחקריהם לעמותות בתעשייה כגון קרן Fragrance, קמעונאים כגון מייסיס, ומנהלים בחברות כמו לוריאל וג'ונסון אנד ג'ונסון.... [-]


יופי ייעוץ

Uptodate Fashion Academy
בקמפוס תכנית מלאה 6 חודשים April 2018 איטליה מילאן

הקורס יספק סקירה רחבה של הנוף ביחס, קוסמטיקה אופנה את כל השדה של רווחה (אמבטיה תרמית, חוות יופי, חדר כושר וכו '). [+]

התואר שני לקוסמטיקה .

יופי ייעוץ

השיעורים ילמדו גם איטלקית ואנגלית

הקורס יספק סקירה רחבה של הנוף ביחס, קוסמטיקה אופנה את כל השדה של רווחה (אמבטיה תרמית, חוות יופי, חדר כושר וכו ').

סינרגיות במקום בין עולם היופי האופנה הם כבר מציאות.

היופי ורווחה השוק חווה צמיחה רציפה תמיד להסתכל על הדמויות יותר התמחה יותר.

תוכנית הקורס ... [-]