מצא את התואר השני שלך במנהל עסקים כאן!

תואר שני מסייע לתלמידים לבנות על כישוריהם על ידי לצייד אותם עם טכניקות ידע נוסף. תוכניות בדרך כלל האחרון 1-2 שנים. חינוך זה יכול להפוך את בוגרי יותר רב פנים, הסתגלות ו סחירים בעולם המקצועי. מהו מאסטר במיומנויות החיים? תואר… קרא יותר

תואר שני מסייע לתלמידים לבנות על כישוריהם על ידי לצייד אותם עם טכניקות ידע נוסף. תוכניות בדרך כלל האחרון 1-2 שנים. חינוך זה יכול להפוך את בוגרי יותר רב פנים, הסתגלות ו סחירים בעולם המקצועי.

מהו מאסטר במיומנויות החיים? תואר זה מספק חינוך מיוחד למורים, כך שיוכלו לשרת טוב יותר תלמידים צעירים. הוא כולל את היסודות של התפתחות הילדות עם הכשרה בזיהוי, אבחון והתערבות של תלמיד הזקוק לעזרה. משתתפי התוכנית יכולים לקבל הבנה נוספת מעבר ליכולת ההוראה שלהם בכיתה. סטודנטים המבקשים תואר זה יכולים להתמחות בהיבטים שונים של כישורי חיים עבור אלה הסובלים מליקויים פיזיים או מנטליים ויכולים ללמוד כיצד לספק לאנשים שונים.

מאסטר במיומנויות החיים מסייע לתלמידים ללמוד כיצד ללמד את הילדים לפתח מיומנויות של פתרון בעיות, אנליזה ותקשורת. זה יכול לכלול איך לעשות שגרה, איך לתקשר בצורה יעילה או איך להתאמן סבלנות, כל אשר ניתן להחיל על חיי היומיום. התלמידים גם לומדים לזהות אתגרים ביחידים ולפתח אסטרטגיות לטיפול בהם.

עלות תואר שני משתנה. זה תלוי שיעורי שכר הלימוד ושאר עמלות במוסד של בחירה. סטודנטים פוטנציאליים צריכים לחקור אוניברסיטאות שונות כדי למצוא תוכנית שמתאימה לצרכים שלהם.

תואר זה מסייע לבוגרים לפתח את המיומנויות כדי לעזור לאחרים אשר נאבקים עם חיי היומיום. זה גם מאפשר המורים הנוכחי מחנכים אחרים כדי לשפר את הטכניקות שלהם בסביבות העבודה הנוכחי שלהם או לקחת על עצמו תפקידים נוספים בחינוך המיוחד. בוגר יכול גם להיות מאמן כישורי חיים או מקצועי המתמקד בסוגיות הכללה בארגונים ללא כוונת רווח או ארגונים ממשלתיים.

הורים במיומנויות החיים מוצע במכללות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם. אבל עבור אלה שרוצים גמישות רבה יותר מעדיפים ללמוד מרחוק, יש אפשרויות מקוונות גם כן. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
HDK - Academy of Design and Crafts - University of Gothenburg
Gothenburg, Sweden

עיצוב תרבות הילד (CCD) הוא תחום שצומח בידע, צורך וביקוש הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית. על ידי התמקדות במשחק ילדים, פרספקטיבות לילדים ובתנאים הספציפיים שלהם, יצרנו תוכנית ... קרא יותר

עיצוב תרבות הילד (CCD) הוא תחום שצומח בידע, צורך וביקוש הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית. על ידי התמקדות במשחק ילדים, פרספקטיבות לילדים ובתנאים הספציפיים שלהם, יצרנו תוכנית אב שאין לה מקבילה בעולם. קרא פחות
קורסים למנהלים
01 Sep 2020
תכנית מלאה
2 שנים
אנגלית
בקמפוס