MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך באינטרנט בחינוך כאן!

תואר שני הוא תואר אקדמי שהוענק לאנשים שמציינים רמה גבוהה יותר של מומחיות בהצלחה. ישנם שני סוגים עיקריים של תואר שני - לימד ומחקר.

חינוך מוגדר כתהליך של רכישת ידע בכל צורה שהיא, בין אם זה יהיה אמונות, רגלים, מיומנויות או ערכים. ישנן דרכים רבות עבור אנשים כדי להמשיך ולקבל חינוך. חלק מהשיטות עלולות להיות כרוכות הוראה, סיפורים, דיונים פתוחים, הכשרה ומחקר.

 

חינוך באינטרנט. קבל את כל המידע על האמן באינטרנט ב-חינוך ולפנות לבית הספר באופן ישיר כאן!

76 תוצאות ב חינוך Filter

מגיסטר לחינוך

Carthage College
קמפוס תכנית חלקית בקשת מידע ארצות הברית קנושה

קרתגו מציעה תוכנית של 38 שנות אשראי לחינוך עם שלושה תחומי ריכוז, כמו גם מסלולי רישוי בקריאה, במינהל, בחינוך מיוחד ובלמידה בשפה האנגלית. באמצעות לימודי ערב, אתה יכול להרוויח את תואר M., להוסיף רשיונות הוראה נוספים, או להשלים קורסים להעשרה אישית.

מגיסטר בחינוך ובחינוך מיוחד

Touro College
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית ניו יורק + 1 more

תוכניות המורה שלנו בחינוך

מגיסטר לחינוך בהוראה ובהוראה

Susquehanna University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים אוגוסט 2020 ארצות הברית סלינסגרוב + 1 more

Susquehanna University מציעה מאסטר של חינוך אשר ניתן להשלים 1 או יותר שנים על ידי סטודנטים בינלאומיים. מחנכים ברחבי העולם מוזמנים להרחיב את הלמידה שלהם ולהכין כדי להגביר את האפקטיביות שלהם בכיתה בגבעות מתגלגל של מרכז פנסילבניה, ארה"ב

מגיסטר לחינוך

Concordia University Portland
מקוון תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2020 ארצות הברית פורטלנד

לכל אחד יש מורה מיוחד אחד ששינה את חייו. אתה תהיה המורה שלך לתלמידים שלך. ללא שם: אנחנו נהיה המורה עבורך. אוניברסיטת קונקורדיה, פורטלנד, מחנכת מחנכים כבר יותר מ -110 שנים ומכירה עד כמה חשובה המורים לתלמידים, למשפחותיהם ולחברה כולה. העתיד של העולם שלנו יושב בכיתה שלך כל יום - זו אחריות גדולה. זה לא פלא שאתה רוצה להרוויח את התואר השני בחינוך. האחריות שלנו? כדי לספק לך תוכנית שמתאימה את לוח הזמנים שלך, הקריירה שלך, ואת הלב שלך.

מגיסטר בחינוך יסודי

Hibernia College
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 18 - 24 חפש תואר דוקטור במשפטים אפריל 2020 אירלנד דבלין

המאסטר בחינוך היסודי - מאסטר מקצועי של החינוך בחינוך העל-יסודי הראשון הוקם כדי לעודד מגוון רחב יותר של אנשים לשקול את ההוראה בבית הספר היסודי כמקצוע על ידי מתן מסלול גמיש יותר להפוך למורה בעל הכשרה מלאה, והוא אינו חובה יש ניסיון קודם בהוראה כדי להיות זכאים להגיש בקשה לקורס זה.

מגיסטר לחינוך מבוגרים ופיתוח משאבי אנוש

James Madison University
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים הרשמה פתוחה ארצות הברית הריסוןנבורג + 3 more

שילוב תוכנית הלימודים למבוגרים, תורת ההדרכה ופיתוח כישרונות, תוכנית הלימודים למורים למבוגרים ולחינוך (AHRD) יוצרת סביבת למידה מרתקת וחדשנית לסטודנטים המעוניינים לסייע לעובדים לבצע במיטבו.

מגיסטר לחינוך (M.Ed)

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 24 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת UK Online

למד ללמד בדרכים חדשות, מעבר להשכלה הגבוהה בבריטניה, תוך שיתוף שיטות עבודה מומלצות ופיתוח הידע שלך לצד עמיתים ואנשי מקצוע בתחום החינוך. נוצר עם הפיתוח המקצועי המתמשך שלך בחשבון, התוכן של התוכנית קשורה גם בריטניה Professional תקנים מסגרת (UKPSF).

מגיסטר לחינוך (אוניברסיטת מונש)

Kaplan Singapore
קמפוס תכנית חלקית 12 חודשים אפריל 2020 סינגפור

קורס זה עוסק בלמידה בבתי ספר, במקומות עבודה ובקהילה. זה מקשר בין מחקר לתרגול כדי להפוך אותך לחושב חזק יותר, מתרגלת העוסקת ומומחה מתקדם בתחום החינוך.

תואר שני בחינוך מנהיגות, ניהול וטכנולוגיות מתפתחות

Marconi International University - Miami
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 חודשים ספטמבר 2020 ארצות הברית מיאמי + 2 more

תכנית "מנהיגות בחינוך למנהיגות חינוכית" מיועדת לסטודנטים המחפשים תפקידים כמנהיגים בתחום החינוך, וחושפת אותם למחקר חדשני ולנוהג בהנהגתם, בהנהלתם ובניהולם של מוסדות חינוך.

מגיסטר לחינוך בחינוך גבוה

Georgia Southern University
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים ינואר 2020 ארצות הברית סטייטסבורו + 1 more

אתה יכול להתכונן לקריירה או צמיחה בתוך הקריירה שלך ב-תיכון הממשל באמצעות זה M. במינהל להשכלה גבוהה. תוכנית זו מציעה לך את ההזדמנות כדי לספק את דרישות הקורס בקמפוס דרך הדרכה מקוונת כמו גם במשרה חלקית או במשרה מלאה סטודנט. באמצעות פורמטים חינוכיים חדשניים, תוכלו לחקור נושאים היסטוריים ועכשוויים המשפיעים על 'מוצרים' ו'שירותים 'של ההשכלה הגבוהה.

ריבונו של החינוך (באינטרנט) (מיי-נ)

Tecnológico de Monterrey - ITESM
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 5 סמסטרים יולי 2020 קולומביה קולומביה און ליין אקוודור אקוודור אונליין פנמה פנמה און ליין פרו פרו מקוון + 7 more

המאסטר בתוכנית החינוך נועד לענות על הצרכים הנוכחיים של החברה ידע, להעשיר את הכשרת אנשי חינוך באמצעות גישה תיאוריות, מתודולוגיות ושיטות פדגוגיות החנית החלים רמות חינוכיות שונות.

מגיסטר לחינוך מתקדם (TESOL)

University of Wollongong
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים מארס 2020 אוסטרליה וולונגונג + 2 more

מאסטר החינוך מתקדם (TESOL) הוא תואר גבוה יותר עבור אנשי חינוך מקצועיים אלה המעוניינים להמשיך בקריירה בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL). תואר זה יכול להיות מותאם אישית כדי להתאים את מטרות הקריירה על ידי שילוב של מחקרים TESOL עם מחקר נוסף או מנהיגות חינוכית או מידע ותקשורת טכנולוגיה בחינוך והדרכה.

Master's in Educational Sciences

University of Latvia
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1.2 - 2.5 שנים בקשת מידע לטביה ריגה + 1 more

Master degree program in Education Sciences offers students possibilities to widen and deepen knowledge in philosophy of education, sociology, psychology, comparative research, research methodology, adult education, multicultural education, in human behavior and education.

Med בחינוך דו לשונית ורב תרבותית

Northern Arizona University
קמפוס מקוון תכנית חלקית בקשת מידע ארצות הברית Flagstaff

תכנית התואר שלנו מכינה מועמדי קריירה בתור אנגלית כשפה שנייה מורה בכיתה (ESL), מורה משאב ESL, או מורה אחראי על מתן הוראת ESL ותמיכה בכיתה הרגילה או הגדרות מיוחדות.

מגיסטר למנהיגות חינוכית

Dar Al-Hekma University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים ספטמבר 2020 ערב הסעודית ג'דה + 1 more

אוניברסיטת דאר אל-חכמה השיקה מספר מסלולי רווקים ותכניות אב המבוססים על תכנית חינוכית המבוססת על לימוד צורכי שוק העבודה של תוכניות אלו, כולל תכנית "מנהיגות חינוכית", האדון הראשון בערבית בדאר אל-חכמה.