MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך בנורווגיה כאן!.

איטליה ידועה לרבים הדברים הנפלאים ביותר בחיים: יין, אוכל אופנה גדולה, אדריכלות, אמנות, קולנוע, ספרות, וכמובן, את השפה האיטלקית מענג. אם ביקרת אי פעם באיטליה, אז אתה יודע ממקור ראשון את קסמיה כי מדינה אירופית ים תיכונית יש להציע. מלבד תכונות אלו, איטליה יש מוסדות אקדמיים מצוינים וסטודנטים מכל רחבי העולם בחרו מאסטר באיטליה כדי לקדם את החינוך שלהם.

ישנם הורים רבים מרגש במעלות איטליה, עם יותר ויותר מהם מלמדים באנגלית.אם אתה רוצה ללמוד עיצוב אופנה, ניהול, מדע, כלכלה, פסיכולוגיה, שיווק, הנדסה, או נושא אחר לגמרי, תמצא משהו שמעניין אותך עבור הורים בתוכנית איטליה. סטודנטים רודף מאסטר באיטליה נהנים לא רק מן הסגל מעולה מתקני אקדמי, אלא גם הסטודנטים הבינלאומי מביא נקודות מבט רבות סביבת הלמידה.

תסתכל דרך תוצאות החיפוש למטה מאסטר בתוכנית איטליה, או אם אתה כבר יודע איפה או מה שאתה רוצה ללמוד, להשתמש בתיבות החיפוש לעיל כדי לצמצם את החיפוש. התחל עכשיו!

 

תוצאות Filter

מאסטר בעיצוב צבע

POLI.design
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 איטליה Milan

המאסטר המתמחה בעיצוב צבע וטכנולוגיה, בשיתוף פעולה עם איגוד האיטלקי קולורה, נועד לספק הכשרה מתקדמת לאנשי מקצוע, על מנת לאפשר להם להבין ולנהל את הנושאים הטכנולוגיים והעיצוביים הרבים, לעתים קרובות על פני תחומים משמעתיים רבים, אופייניים לכל אלה המגזרים המקצועיים והמחקריים שבהם השימוש וניהול הצבע הם חיוניים.

יחידת אופנה עיצוב האבולוציה

IFDA Italian Fashion & Design Academy
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים נובמבר 2019 איטליה Milan

המעצב הוא הלב של מערכת האופנה, אבל זה כבר לא רק היוצר שצייר ציור וצבע אותו: הכישרון הטהור והפשוט כבר לא מספיק היום כי המעצב לא רק יוצר בגדים אלא גם אורח חיים.

מאסטר פיפ"א - מאסטר בינלאומי במינהל, משפטים ומדעי הרוח של הספורט

CIES - International Centre for Sports Studies
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2020 שווייץ Neuchâtel הממלכה המאוחדת Leicester איטליה Milan + 4 more

מאורגן על ידי המרכז הבינלאומי ללימודי ספורט, בשיתוף עם שלוש אוניברסיטאות, אוניברסיטת דה מונפורט בליסטר (אנגליה), בית הספר לניהול SDA בוקוני במילאנו (איטליה) ואוניברסיטת נוכאטל (שוויץ), מאסטר פיפ"א , חוק מדעי הרוח של הספורט נוצר לקידום החינוך הניהולי בעולם הספורט.

מאסטר בביטוח

MIB Trieste School of Management
קמפוס תכנית מלאה 12 חודשים אוקטובר 2019 איטליה Trieste

התואר השני הוא תוכנית אמן מגרה ושלמה (משרה מלאה, 12 חודשים), המספקת יכולות לקידום הקריירה בתחום הביטוח, הייעוץ.

ניהול בינלאומי ראשי

CIS - Scuola per La Gestione D'Impresa
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע איטליה Reggio Emilia

ניהול בינלאומי מאסטר הוא קורס הכשרה בניהול כללי המספק את הטכניקות והמתודולוגיות האופייניות לכלכלה ולניהול עסקים, עם דגש מיוחד על בינאום עסקי.

מאסטר בניהול יוקרה, חדשנות ומיתוג ברומא, איטליה

Swiss School of Management, Rome Italy
קמפוס תכנית חלקית 1 - 2 שנים אוקטובר 2019 איטליה Rome

תכנית אב ייחודית זו היא מסוגה. זה שונה מתכניות אחרות של ניהול יוקרה, בעל מרכיב חזק בסוגיות מעשיות, ומחבק לא רק את הצד הניהולי אלא גם את הדרך החדשנית לפתח מושג חדש של מיתוג ויצירת ערך. ביקורי החברה נכללים גם בתוכנית.

מגיסטר להנדסת הסביבה

University of Padova
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים אוקטובר 2019 איטליה Padua

הקורס מייצג את ההשלמה הטבעית של התואר הראשון בהנדסה סביבתית, במטרה להכשיר בוגר, אשר באמצעות גישה רב-תחומית הרואה היבטים שונים, קרי משפטיים, כימיים ופיסיקליים, גיאולוגיים וגיאוטכניים, הידראוליים והידרולוגיים, הוא מסוגל לעצב ולנהל פתרונות הנדסיים עם השפעות מינימליות על הסביבה החברתית והפיזית.

תכנית המאסטר האירופי בתחום זכויות האדם והדמוקרטיזציה (E.MA)

The European Inter-University Centre for Human Rights and Democratisation (EIUC)
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 איטליה Venice

ה .MA מציעה לכם חווית למידה ייחודית וניסיון אנושי במסגרת תכנית הלימודים המאומצת לשנה זו, המנוסחת בשני סמסטרים: סמסטר ראשון בוונציה (איטליה) והסמסטר השני באחת מ -41 האוניברסיטאות השותפות באיחוד האירופי.

שני בחדשנות עסקית (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
קמפוס תכנית חלקית 9 חודשים ספטמבר 2019 ספרד Bilbao San Sebastián הממלכה המאוחדת Cambridge איטליה Florence Madrid + 6 more

MBI הוא מאסטר הנהלה, לימד בשיתוף עם בית ספר לשופט קיימברידג עסקים וOrkestra (הבסקים מכון לתחרותי). התכנית היא ייחודית בתחומו, שילוב תאוריה והפרקטיקה וחיזוק הרעיון של חדשנות באמצעות פעולה. זה מאפשר למשתתפים לגלות הזדמנויות עסקיות חדשות, לשפר את הפיתוח ויישום של רעיונות אסטרטגיים, ליצור תרבות שמעודדת חדשנות, להקל על השילוב של R + D + אני, לפתח פרויקט חדשנות עבור החברה שלהם ולהמיר את עצמם למנהיגים שיכולים לנהוג חדשנות בחברות שלהם. כמובן כולל 6 מודולים שבוע ארוך אינטנסיביים במקומות שונים.

מגיסטר בהידרוגרפיה ואוקיאנוגרפיה

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים ספטמבר 2019 איטליה Genoa

קורס זה נועד להכשיר מומחים שיודעים לשלב את ההיבטים המקצועיים והתרבותיים של הידרוגרפיה ואוקיאנוגרפיה עם טכניקות הסקר הימי החדשניות ביותר. זהו הקורס היחיד לתואר שני באיטליה שמכין מומחים להידרוגרפיה ואוקיאנוגרפיה בסביבה בינלאומית ועומד בתקנים המוכרים של המועצה הבינלאומית לתקני מיומנויות, FIG / IHO / ICA מודד הידרוגרפי בקטגוריה A

מאסטר אקדמי בעיצוב סריגים יצירתי

Accademia Costume & Moda
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה נובמבר 2019 איטליה Rome

המאסטר בעיצוב סריגים יצירתי מציע חוויה ייחודית בעולם המעמידה סטודנטים במגע עם הרובע האיטלקי לעיצוב סריגים של רג'יו אמיליה. הקורס פותח בשיתוף עם מודאטקה דינה, מרכז תיעוד חשוב שביקרו בו מעצבים מכל רחבי העולם וכולל אלפי בגדים של קולקציות יוקרתיות ונדירות של המאיסונים והמעצבים המפורסמים ביותר מוולנטינו ועד ז'אן פול גוטייה, שאנל ורבים אחרים. יותר מ -40 שותפים משתפים פעולה בפרויקטים של התעשייה, פרויקטים אמיתיים המציגים סטודנטים במערכת האופנה ומסתיימים בהצגת הקולקציה שלהם בפיטי פילטי בפירנצה, אירוע בינלאומי בו מדי שנה מציגה המצוינות של עיצוב הסריגים את הקולקציות שלהם. מחקר, תכנון ופיתוח חומרים מתרחשים בחברות מחוז הייצור רג'ו אמיליה שאיתו הקורס שותף. תשומת לב מיוחדת מוקדשת גם לניתוח של מגמות חדשות, תקשורת ומיקום מוצרים. Napapijri, United Color of Benetton, Roberto Collina, Max Mara, and Ermanno Scervino הן החברות שעבדו עם התלמידים שלנו במהלך המהדורה האחרונה של המאסטר. Clicca qui לראות את כל הפרויקטים. קליקה צ'י לצפות בתצוגת האופנה האקסקלוסיבית בפיטי פילטי. בסוף מסלול הלימוד, הקריירה שלנו

מגיסטר לניהול בינלאומי

LUISS Business School
קמפוס תכנית מלאה 12 חודשים ספטמבר 2019 איטליה Rome

תכנית הכשרה ייחודית המיועדת לבוגרים צעירים המניעים להיות מנהלים גלובליים. לא משלב תיאוריה עם בפועל, גשרים האקדמיה והתעשייה ומשלב מיומנויות קשות ורכות.

מאסטר בינלאומי בתכנון וניהול פרויקטים באירופה

Pixel
קמפוס תכנית מלאה 5 חודשים אוקטובר 2019 איטליה Florence

מטרתו של המאסטר בתכנון ובניהול פרויקטים באירופה היא לספק למשתתפים את הכישורים לעבוד בהצלחה בתחום שיתוף הפעולה הבינלאומי, באמצעות שימוש בתוכניות מימון אירופאיות.

קורס מאסטר במטבח איטלקי ומאפה

CAST Alimenti
קמפוס תכנית מלאה 2 חודשים ספטמבר 2019 איטליה Brescia

מאוד מקיף וספציפי, זה קורס מאסטר במטבח האיטלקי ומאפה הוא 8 שבועות תוכנית אימונים לספק כ 300 שעות אימונים; לגמרי מעשית ומבצעית, כל אחד מהמשתתפים יוכל להכיר הרבה סודות מאחורי הכנת קורסים איטלקיים טיפוסיים, כמו גם עם המאפים האיטלקי המפורסם ביותר.

קורס מדרגה ראשונה בניהול יוקרה ואופנה

Link Campus University
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע איטליה Rome

קורס מאסטר בניהול יוקרה ואופנה מכוון להכשרת פרופילי מצוינות בניהול מוצרי מותרות ואופנה.