MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את הורים שלך בMilan לכאן!

מילאנו היא מרכז כלכלי ופיננסי של איטליה היא ביתם של הבורסה שלהם. כמו כן, אחת מבירות האופנה והעיצוב הבולטים של העולם עם חלק מיטב המעצבים החל את אותו במילאנו. סטודנטים אשר בוחרים להמשיך לתואר שני במילאנו למצוא הרבה כדי לשפר את חינוך לתואר שני שלהם, כמו נהנה אמנות, תרבות, מוסיקה, תיאטרון, קניות, כמו גם לבחון את האתרים היסטוריים ודתיים רבים בעיר.

יש מגוון רחב של תוכניות תואר שני במילאנו, בעיקר בתחומי, עסקים, עיצוב אופנה,. סטודנטים רודף שני מילאן יחוו תוכנית הלימודים כוללת את הקורסים כי בדרך כלל, התמחות, ואת עבודת מאסטר. הורים רבים בתוכניות מילאנו לקחת מינימום של שנת לימודים אחת במשרה מלאה, עם זאת אורך התוכנית ודרישות משתנות בהתאם לתוכנית ספציפית, ויש גם במשרה חלקית ואפשרויות לימוד מקוונים.

אם אתם מעוניינים מאסטר במילאנו, ולאחר מכן נבחן את האפשרויות תוכניות רבות למטה ולמצוא מה מחכה לך!

תוצאות Filter

מאסטר בעיצוב צבע

POLI.design
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 איטליה Milan

המאסטר המתמחה בעיצוב צבע וטכנולוגיה, בשיתוף פעולה עם איגוד האיטלקי קולורה, נועד לספק הכשרה מתקדמת לאנשי מקצוע, על מנת לאפשר להם להבין ולנהל את הנושאים הטכנולוגיים והעיצוביים הרבים, לעתים קרובות על פני תחומים משמעתיים רבים, אופייניים לכל אלה המגזרים המקצועיים והמחקריים שבהם השימוש וניהול הצבע הם חיוניים.

יחידת אופנה עיצוב האבולוציה

IFDA Italian Fashion & Design Academy
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים נובמבר 2019 איטליה Milan

המעצב הוא הלב של מערכת האופנה, אבל זה כבר לא רק היוצר שצייר ציור וצבע אותו: הכישרון הטהור והפשוט כבר לא מספיק היום כי המעצב לא רק יוצר בגדים אלא גם אורח חיים.

מאסטר פיפ"א - מאסטר בינלאומי במינהל, משפטים ומדעי הרוח של הספורט

CIES - International Centre for Sports Studies
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2020 שווייץ Neuchâtel הממלכה המאוחדת Leicester איטליה Milan + 4 more

מאורגן על ידי המרכז הבינלאומי ללימודי ספורט, בשיתוף עם שלוש אוניברסיטאות, אוניברסיטת דה מונפורט בליסטר (אנגליה), בית הספר לניהול SDA בוקוני במילאנו (איטליה) ואוניברסיטת נוכאטל (שוויץ), מאסטר פיפ"א , חוק מדעי הרוח של הספורט נוצר לקידום החינוך הניהולי בעולם הספורט.

יחידת נפט, גז ואנרגיה מדיניות

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע רוסיה Odintsovo איטליה Milan + 2 more

תוכנית "מאסטרס" כלכלת הגז והכלכלה ונושאי מדיניות האנרגיה הבין-לאומית "הושקה בשנת 2007 על ידי MGIMO במשותף עם האוניברסיטה האיטלקית Univerità di Commerciala Luigi Bocconi, שהינה מובילה אירופית מוכרת בתחום החינוך הכלכלי והעסקי ואשר פועלת בשיתוף פעולה מקרוב עם חברות האנרגיה הגדולות בעולם.

התואר שני בעיצוב חזותי

RM Istituto Moda e Design Milano
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים נובמבר 2019 איטליה Milan

עשרה חודשים יוצאי דופן. עשרה מחקרים בכיתה גדולים, אחת לחודש, עם דמויות המפתח שלהם. עשר הזדמנויות ייחודיות ללמוד ישירות מן הגיבורים. מאסטר ראפלס מילאנו. סוף סוף מישהו חשב על זה. אם העולם הוא הגיאוגרפיה של כלי תקשורת, מה הכלים שאנחנו צריכים לוודא שההודעות לא הולכים לאיבוד על הכביש? את העיצוב החזותי הוא המשמעת של מי לעצב תזרים גדול של מידע ותוכן. כל סימן, ואחריו תגובה. בכל שלב, בעקבות חילופי. הדבר החשוב הוא להיות קונסטרוקטיבי, הוגן ומעניין.

מוסמך בחוזה, תביעה וניהול עיכוב בעבודות בניה

Scuola Master Fratelli Presenti
קמפוס מקוון תכנית מלאה 550 שעות ספטמבר 2019 איטליה Milan + 1 more

המאסטר יציע הזדמנות של שלב (550 שעות עבודה) באיזה משרד ידוע: קבלנים גדולים רבים, חברות הנדסה ומפיקים כבר אישרו לנו להתעניין מאוד בהעסקת טכנאים המצוידים במערך המיומנויות של המאסטר לספק.

מוסמך בכלכלה סביבתית ומזון (EFE)

University of Milan - Department of Environmental Science and Policy
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים אוקטובר 2019 איטליה Milan

תואר שני בכלכלה סביבתית ומזון (EFE) היא תוכנית איכותית ברמה עולמית שמטרתה לספק לתלמידים רקע אקדמי מעולה וגישה מעשית. התואר מבטיח הבטחה מבטיחה לקריירה מקצועית עתידית בתחומים מאתגרים של הכלכלה של הקיימות ושל ניהול מערכת המזון החקלאי.

יחידת אופנה עיצוב Menswear

RM Milan - International Fashion and Design School
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים פברואר 2020 איטליה Milan

למה? אופנה היא חינוך על יופי, היכולת להביע מחשבות ורגשות, הביטוי הישיר ביותר של העולם העכשווי: צבעים, צורות וחומרים בהרמוניה מושלמת. הוא תוסס ביותר של צורות אמנות, משגשגת על אנשים בחיים האמיתיים. כמו בתיאטרון גדול "pièce", מקבל את הבמה בדיוק צודק הוא חיוני במשחק הפיתוי, אבל חלק זה לא יכול לסבול את כולו. כדי להיות מסוגל לשמור על ניצחון על הצרכן מגורה יותר ויותר מבולבל כנראה לחזור על יסודות על ידי העסקת הכשרה טכנית מעמיקה.

יחידת ניהול מותג אופנה

Accademia del Lusso
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 איטליה Milan

קורס מאסטר באופנה ניהול מותג נועד לעצב את התלמידים לאנשי מקצוע מוכשרים מיומנים בניהול המותג. תפקיד זה דורש אדם מעוגל היטב עם מיומנויות להעברה, הפועל כקשר בין רעיונות יצירתיים לשוק, ומי מסוגל לתאם כישרון יצירתי עם מטרות עסקיות. הדינמיקה נותחו במהלך הקורס הזה מתייחסים באופן כללי ל ...

מאסטר בינלאומי לניהול פרויקטים (IMPM)

MIP Politecnico di Milano School of Management
קמפוס תכנית מלאה 18 חודשים ספטמבר 2019 איטליה Milan הממלכה המאוחדת Glasgow + 2 more

Strathclyde Business School הוא בית הספר העסקי המוביל של סקוטלנד, מוסד חלוצי, יוזם, בעל מעמד עולמי באוניברסיטה טכנולוגית בינלאומית מובילה.

מנהל בכיר בניהול כוח אדם

MELIUSform Business School
קמפוס תכנית חלקית 7 חודשים אוקטובר 2019 איטליה Rome Milan Padua + 2 more

המאסטר המנהל במיליאופורם במחלקת כוח האדם, היום במהדורה ה -30, נוצר במטרה להרכיב מומחי משאבי אנוש המסוגלים לפעול ביעילות בתחומים שונים של משאבי אנוש, הן בחברה והן בביצוע פעילויות של ייעוץ.

מגיסטר ביחסים בינלאומיים

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים אוקטובר 2019 איטליה Milan + 1 more

תכנית המאסטר ביחסים בינלאומיים (REL) מציעה לך השכלה מתקדמת ומורכבת בתחומים פוליטיים, משפטיים, כלכליים והיסטוריים מנקודת מבט גלובלית.

תואר שני בניהול תיירות

Up Level School of Management
קמפוס תכנית חלקית 128 - 128 שעות נובמבר 2019 איטליה Milan Rome Naples + 2 more

מאסטר זהו אחד של קורסי הכשרת תיירות של מצוינות בתיירות להתמקצע בענף התיירות. אתם תעבדו כמנהל משרדי נסיעות סיור מפעיל, מומחה שיווק והתקשורת לתיירות, מנהל קידום תיירות, מנהל הטכני של סוכנות תיירות, מורי דרך. אין מאסטר אחרים התיירות מכין אותך כמו גם אל עולם העבודה!

תואר ראשון בתכנון ופיתוח של דינמיקה של כלי רכב

University of Pavia
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2019 איטליה Pavia Milan + 1 more

התוכנית יש את המטרה של הכשרה אנשי מקצוע מוכשרים עם רקע מוצק בתכנון של דינמיקה הרכב מסוגל לפעול בכל שלבי התכנון והפיתוח של הרכב, מ סימולציה דינמית כדי לבדוק את אב הטיפוס ואת הרכב preproduction.

יחידת איכות - "מומחים ומנהלים במערכות ניהול עסקים - איכות - בטיחות - סביבה - אנרגיה" מהדורה 73

UNINFORM
קמפוס תכנית מלאה 9 חודשים אוקטובר 2019 איטליה Rome Milan + 1 more

איכות מאסטר - "מומחים ומנהלים במערכות ניהול עסקים - איכות - בטיחות - איכות סביבה - אנרגיה" מהדורה ה - 73 מייצגת את התואר המאסטר הארוך ביותר, המעודכן והביצועי במערכות ניהול משולבות, שגם הוא מועשר גם בנושאים חדשים ומתפתחים של מיומנויות מקצועיות יוצאות חדשות: מ ENERGY ואת דמותו של "עבודה ירוקה" על אישור יחיד איכות הסביבה, מן האחריות הניהולית של חברות לניהול פסולת.