MASTERSTUDIES.CO.IL

תואר שני במנהל העסקים בנורווגיה - מצא את התואר שני בנורווגיה כאן!

היתרונות של תואר שני להאריך מעבר לשיפור פוטנציאל ההשתכרות שלך. הם יכולים לספק לך את הכישורים אישיים ומקצועיים כדי להאיץ את הפיתוח שלך. הם גם הזדמנות לבדל את עצמך מעמיתיך, שרבים מהם יהיו ברמת כישורים וסטודנט לתואר ראשון דומים.

האמנויות מתייחסות לתוכניות המתמקדות בנושאי טיפוס אינטלקטואליים, כי הם לא תמיד פשוט כמו מדע ומתמטיקה. כל מי שרוצה לשחק תפקיד יצירתי תרומה לקהילה יהיה מעוניין האמנויות.

ארצות הברית של אמריקה היא מדינה גדולה בצפון אמריקה, המכונה לעתים קרובות "ארה"ב ", "אמריקאי ", "ארצות הברית ", "אמריקה ", או פשוט " הברית ". מכללות אמריקניות ממומנות על ידי "שכר לימוד " מחויב לתלמיד, שהוא לעתים קרובות די יקר, והגיע מאוד נפוץ לעשרות אלפי דולרים בשנה.

תואר שני במנהל העסקים בנורווגיה. קבל את כל המידע אודות התואר השני במנהל עסקים וצורו קשר עם בית הספר באופן ישיר.

24 תוצאות ב לימודי אמנות, ארצות הברית Filter

טיפול באמנות ותכנית ייעוץ של ההורים

Eastern Virginia Medical School
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית נורפוק

תרפיה באמנות וייעוץ התכנית ללימודי EVMS היא תכנית אקדמית קפדני מבוססת בצמיחה בכיוון וכיתה רעיוני, סטודיו, קהילה וחוויות קליניות.

תואר שני באמנויות

William Paterson University of New Jersey
קמפוס תכנית מלאה בקשת מידע ארצות הברית וויין

תואר שני באמנויות (MFA) תואר כמעמד מקצועי של אמן, מעצב, אמן מדיה. משימתה של התוכנית היא לספק למועמד MFA סביבה קפדנית להתמקדות ביעדים מקצועיים ובמצוינות אומנותית. היבט חשוב של סביבה זו הוא יצירתה של קהילת עמיתים ומדריכים, המנסים לקדם את הדמיון באמצעות יצירה ופרשנות של עבודה משמעותית. לחברי הסגל רקע מקצועי וחינוכי רב, והם מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של מאמץ אמנותי.

אמן של מדעי הרוח, אמנות ותקשורת חזותית ריכוז

Tiffin University
מקוון תכנית חלקית ספטמבר 2020 ארצות הברית טיפין

התכנית כבר יש כמה קורסים באמנות ובנושאים קשורים. אמנות שילוב וכיתות תקשורת חזותיות יפתחו יותר אפיקים לסטודנטים ועדיין חלים על אמנות כשדה.

שני באיור

Fashion Institute of Technology
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 ארצות הברית ניו יורק

בעולם החזותי שלנו יותר ויותר, המאייר משחק תפקיד קריטי בהעברת רעיונות ומידע. ההתכנסות של אמנות וטכנולוגיה יוצרת הזדמנויות ואתגרים כי

שני בלימודי אופנה וטקסטיל: היסטוריה, תיאוריה, פרקטיקה המוזיאון

Fashion Institute of Technology
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 ארצות הברית ניו יורק

המאסטר של תכנית לאמנויות אופנה ולימודי טקסטיל: היסטוריה, תאוריה, תרגול מוזיאון משלב המחקר הקפדני של היסטורית אופנה וטקסטיל עם הדרכה מעשית בניתוח

שני שוק האמנות: עקרונות ושיטות

Fashion Institute of Technology
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 ארצות הברית ניו יורק

המאסטר של תכנית לאמנויות שוק האמנות: עקרונות ושיטות נותנים לתלמידים את הידע וכישורים הדרושים כדי להצטיין קריירה מקצועית בגלריות אמנות ובתי מכירות פומביות, והן כאלה

M.arch 2

SCI-Arc
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית לוס אנג'לס

תוכנית M.Arch 2 של SCI-Arc הוא לשנתיים, חמש-טווח, מאסטר מקצועי של תוכנית אדריכלות. המטרה היא את שערוך האדריכלות; היא תוכננה במיוחד כדי ליצור יצירה נגזרת בהסתמך ולשקול מחדש את הידע שנצבר שלהם לתואר ראשון המוקדם בתחום.

מאסטר במולטימדיה, צילום ועיצוב

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ארצות הברית סירקוזה

תוכנית המולטימדיה והעיצוב של המולטימדיה מושכת תלמידים נלהבים מכל סוג של סיפורים חזותיים: צילום, צילום וידאו / קולנוע, עיצוב ומולטימדיה. המטרה שלנו היא להתאים אישית את הלימודים שלך כדי לענות על האינטרסים שלך ואת הצרכים. כיזמים יצירתיים, התלמידים שלנו עובדים בדרך כלל בעיתונות, בפרסום, באופנה ובעולם ללא מטרות רווח - כאשר רבים בוחרים לעבוד בתעשיות - והם מפרסמים את עבודתם באמצעות פלטפורמות הפצה רבות.

תואר שני באמנויות (MFA)

California Institute of Integral Studies
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית סן פרנסיסקו

כמו אמנים, סופרים ומבצעים בלב סן פרנסיסקו, העבודה שלנו מושפעת חדשנות טכנולוגית, שינוי תרבותי, ועיצוב מחדש עירוני. תוכנית הלימודים שלנו מעניקה לתלמידים הזדמנות להתמקד בתרגול שלהם במסגרת אינטרדיסציפלינרית.

תואר שני באמנות

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית סירקוזה

מאסטר של אמנויות (MFA) תוכנית תואר באמנות וידאו קומפרס כולל עיצוב מדיה אמנותית עם אמנות ביצוע בפועל. תכנית זו מסייעת לחקר אפשרויות האסתטיקה של הנושא, הז'אנר והטכנולוגיות התקשורתיות מנקודות מבט אישיות.

תואר שני באמנויות המחשב

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית סירקוזה

תואר שני באמנות (MFA) תואר באמנות המחשב היא תוכנית מחקר ופיתוח אמנותית הנמצאת בהקשר של הטכנולוגיה. התוכנית מוקדשת למגוון רחב של פרקטיקות בתחום המדיה האומנותית שבה המחשב ממלא תפקיד מרכזי. מדיה אמנותית זו עשויה לכלול תמונות ממוחשבות, אנימציה תלת מימדית למחשב, מחשוב פיזי, תכנות מחשב יצירתי, משחקי מחשב, מוסיקה ממוחשבת, אפקטים חזותיים, התקנה מרובת ערוצים ואמנות קולית.

תואר שני באמנות

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית סירקוזה

בכל שנה קבוצה נבחרת ומגוונים של אנשים יצירתיים לבוא ללמוד באוניברסיטת סירקיוז של אמן אומן מעולה של אמנות (MFA) תוכנית איור מכל רחבי ארה"ב והעולם. חלק מהסטודנטים הם בוגרי מכללות, ואחרים בעלי ניסיון מקצועי, בעוד שלכמה מהם יש השכלה אמנותית מינימלית.

יחידת אנימציה דמות

Universal Arts School
קמפוס מקוון תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע ארצות הברית לוס אנג'לס ספרד ולנסיה + 3 more

אנימציה אנימציה כמו בסביבת ייצור אמיתית. מטרת הקורס היא ללמד אותך לעבוד בתחום היצירתי לייצר ברמה מקצועית כל סוג של עבודה לגבי אנימציה אופי התמקדה בתעשיית הבידור.

מאסטר בפיסול אקסטרים /

Universal Arts School
קמפוס מקוון תכנית מלאה ספטמבר 2020 ארצות הברית לוס אנג'לס ספרד ולנסיה + 2 more

פסלים דיגיטליים קיצוניים. למד לעבוד במצב "פיסול" כדי ליצור מודלים תלת ממדיים מורכבים ומפורטים ביותר בשוק. אתה יכול להשתמש בתוכנית זו לבד או לשלב את זה עם חבילות אחרות 3D, יישום כוח הבריאה אקספוננציאלית.

מאסטר באמנות וקונספט-ארט

Universal Arts School
קמפוס מקוון תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע ארצות הברית לוס אנג'לס ספרד ולנסיה + 3 more

עיצוב החלומות שלך. בכל סרט, משחק וידאו, חתיכת פרסום ... אמנות הקונספט היא יצירה בסיסית. כל התכנון הבא מבוסס על עבודה קודמת זו של אמנים ומאיירים. למד לעבוד בתחום היצירה כדי לייצר ברמה מקצועית כל סוג של עבודה לגבי עיצוב קונספט אמנות. לסיים את האימון על ידי הצגת תיק תחרותי ומושך, מוכן לקבל עבודה בתעשייה.