MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני אופנה שלך בBarcelona לכאן!

תואר שני נותן לך את ההזדמנות גם כדי לקדם את ההבנה של שאלה ספציפית שלך, או להמריא בצורה שונה לחלוטין שימוש במיומנויות שנרכשתם מהתואר הראשון הקודם שלך.

תוכניות אופנה יכולה לחנך אנשים על היבטים שונים של אופנה יכולים לספק להם גישה של המעצב לקראת יצירת אביזרים, הלבשה והנעלה חדשים. תוכניות מסוימות עשויות להתמקד בנושאים כגון הטכנולוגיה המעורבת, אמנות והיסטורית אופנה.

ספרד (ספרדית: España) היא מדינה מגוונת שיתוף חצי האי האיברי עם פורטוגל בקצה המערבי של הים התיכון. ספרד נחשבת למדינה אקזוטית באירופה בשל התושבים הידידותיים שלה ואורח החיים רגועים. המשך הרגיל לקורסים באוניברסיטה בספרד הוא 4 שנים, למעט רפואה והתארים הכפולים, שהם 6. מדריד וברצלונה ידועות ברחבי עולם לערי המטבח שלה, חיי הלילה תוססים, ופולקלור וחגיגות המפורסמים בעולם.

להיות העיר הגדולה ביותר בספרד 2, ברצלונה היא בירת קטלוניה המחוז. יש לו מעל 4 מיליון תושבים. זוהי עיר תוססת שמארחת אלפי תיירים מדי שנה. זהו ביתם של אוניברסיטת ברצלונה ועוד.

תואר שני אופנה Barcelona. קבל את כל המידע אודות ההורים של אופנה ולפנות לבית הספר בBarcelona ישירות כאן!

19 תוצאות ב אופנה, Barcelona Filter

מאסטר בייעוץ תדמית מקצועי

Artidi Escuela Superior
קמפוס תכנית חלקית 9 חודשים נובמבר 2019 ספרד Barcelona

קורס ייעוץ תדמית מקצועי עם תואר מומחה אירופאי הנו קורס בלעדי בתחום הדימוי האישי והתאגידי. תוכנית זו נובעת מביקוש מקצועי בתחום הייעוץ לחברות ומשתמשים.

תואר שני במוצרי מרשם / הלבשת חלונות וקמעונאות

Artidi Escuela Superior
קמפוס תכנית חלקית 10 חודשים נובמבר 2019 ספרד Barcelona

המאסטר בסחורה חזותית ובהלבשת חלונות הוא קורס בסוף השבוע ומיועד למי שאינו יכול לשלב אימונים אינטנסיביים. לקורס תוכנית הכשרה מלאה ומכין אתכם להיות איש מקצוע המסוגל לפתח פרויקטים גלובליים הקשורים למכירות בחללים מסחריים.

מעצב אופנה אב לאופנה, תקשורת ואמנויות במה

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

הבגדים הוא הרבה יותר מאופנה, זה הביטוי של התמונה שאתה רוצה להציע להראות דרך של הוויה, של חיים ונוגעים גם למותג אופנה שרוצה להזדהות עם הקהל שלו, לתקשר ערכים ב נקודה או פרסום לייצג את האופי וזמנים של דמות בדיונית בסרט או מחזה.

לשלוט עיצוב ודפוס מתקדמים

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

למעצב המקצועי כדי לדעת מה כדי ליצור עבור כל סוג של צרכנים, או סימנים, להכיר את המאכלים וטכניקות של הדפוס מתאים לכל סוג של בגד הספציפיים, לא אינטואיציה יצירתי טהורה אלא התוצאה של איחוד היצירתיות ואימון צדדיות טכני וידע מעמיק של הסביבה.

יחידת צילום מתקדם לאופנה

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

אופנה וצילום הם תופעות חברתיות שבאות לידי ביטוי דרך התמונה. לכן, יש כמה תחומים כל כך הרבה השפעות יצירתיים ועם הרבה משקל בחברה, סרט, אמנות, מוסיקה ותרבות בכלל, כמו צילום אופנה, תוך מצייר על כולם.

תואר שני בעיצוב חללים מסחריים ושיווק חזותי

Bau Design College of Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

שטחי מסחר כרגע הסצנה של פעילות חברתית שבו חלק ניכר מהכלכלה נשען: החברה הצרכנית. המוצרים שאנו צורכים לנסוע דרך ארוכה לפני שהם מגיעים הידיים שלנו.

מאסטר - צילום פרסום ואופנה

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2019 ספרד Barcelona

הפרסום והאופנה הם לא רק עסק, אלא הן תופעות חברתיות שבאות לידי ביטוי באמצעות התמונה, כך רלוונטי הצלם באזורים אלה הוא בעל חשיבות עליונה ויש לי כמה דיסציפלינות צילום כל כך הרבה השפעה ומשקל יצירתי בסרט, אמנות והתרבות באופן כללי, כמו צילום פרסום או באופנה, ואילו להאכיל את כולם.

סטיילינג מאסטר ותקשורת אופנה

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

אופנה היא תופעה חברתית שבאה לידי ביטוי בתמונה. אבל התמונה שמזהה מגזין אופנת מותג או לא רק תלוי במעצבים, זה גם האחריות של מעצבים, ארט דירקטורים והמנהלים של פרויקט תקשורת מתמחה הודעה כדי ליצור השפעה חזותית.

שיווק אופנת מאסטר ותקשורת

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

שינויים חברתיים באים לידי ביטוי בהתפתחות של אופנה, הבינה כשפה שבאמצעותו סט של ערכים ושבץ זהות מועבר.

עיצוב אופנת אדון ושיווק

Idep Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע ספרד Barcelona

יותר ויותר עולים יותר יצירתי אחד שרוצה לבצע את פרויקט אישי, אני בלם הידע העני של השוק. יזם צריך להיות תכליתי, כמו גם להיות מסוגל ליצור אוסף של כל אחד מהדיסציפלינות השונות בתעשיית האופנה הרחבה יותר, כלומר לפתח הגישה האסטרטגית של מותג ולהגדיר את תכנית הפעולה לעיצוב ושיווק עולה בקנה אחד.

יחידת אופנה עיצוב סריגים

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 6 חודשים ספטמבר 2019 ספרד Barcelona

מאסטרס אופנה עיצובים Knitwear כבר יזום כדי להגביר את היצירתיות, ניסויים, וחדשנות בפיתוח אוספים knitwear. הקורס משלב טכניקות ידניות עם טכנולוגיה סריגה תעשייתית כדי לספק אנשי מקצוע עם חזון עולמי של ייצור סריגים.

שני לעיצוב אופנה

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 9 חודשים ספטמבר 2019 ספרד Barcelona

מאסטר בעיצוב אופנה נתפס להיות גישה לעולם של אופנה עכשווית לכל אלה אנשי המקצוע המיומנים במספר תחומים, שאינו קשור בהכרח לעיצוב ותקשורת.

תואר שני בעיצוב וניהול והאופנה

Escuela Superior de Diseño de Barcelona
מקוון תכנית מלאה 12 חודשים נובמבר 2019 ספרד Barcelona

למד כיצד להפעיל את פרויקט אופנה ולגלות את הצד העסקי של הענף.

מגיסטר לעיצוב נעליים, תיקים ועור

LCI Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 ספרד Barcelona

בשנים האחרונות, אביזרי אופנה רכשו את הזהות שלהם ואת המיקום הרלוונטי בשוק, ככל שהם מייצגים כיום נתח משמעותי מהמחזור עבור חברות בענף.

מאסטר שיווק אופנה, תקשורת ואירועים תכנון

LCI Barcelona
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה אוקטובר 2019 ספרד Barcelona

ענף האופנה נתון לשינויים מתמשכים הנובעים מקיומם של חברות ומפעלים מסחריים בגדלים שונים ומשאבים שונים, הן ברמת היצרן, המפיץ והן ברמת הקמעונאים. הגדרת מערכות ניהול ואסטרטגיות שיווקיות לארגונים שונים אלה הינה משימה מורכבת, תוך התחשבות בגורמים חיצוניים כגון גלובליזציה של השוק ותחרותיות מחירים.