MASTERSTUDIES.CO.IL

תואר שני במנהל העסקים בנורווגיה - מצא את התואר שני בנורווגיה כאן!

היתרונות של תואר שני להאריך מעבר לשיפור פוטנציאל ההשתכרות שלך. הם יכולים לספק לך את הכישורים אישיים ומקצועיים כדי להאיץ את הפיתוח שלך. הם גם הזדמנות לבדל את עצמך מעמיתיך, שרבים מהם יהיו ברמת כישורים וסטודנט לתואר ראשון דומים.

אדריכלות היא מקצוע אגב אשר מבנים מתוכננים ולאחר מכן בנה. זה כרוך באמצעות טכנולוגיה, חומרים, ואיכות הסביבה כדי למלא את הדרישות של החוק ושל אלה קבלנות הבנייה.

נמצא בחלקו הדרומי של אסיה, הרפובליקה של הודו היא המדינה שנייה המאוכלסת ביותר בעולם עם כ -1.27 מליארד בני אדם. בהודו יש ארבעה סוגים של האוניברסיטאות; אוניברסיטאות מרכזיות, אוניברסיטאות מדינה, שנחשבות אוניברסיטה ואוניברסיטאות פרטיות בהיקף בלמעלה מ -550 מוסדות.

תואר שני במנהל העסקים בנורווגיה. קבל את כל המידע אודות התואר השני במנהל עסקים וצורו קשר עם בית הספר באופן ישיר.

13 תוצאות ב לימודי אדריכלות, הודו Filter

מגיסטר לעיצוב עירוני

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד

מאסטר של עיצוב עירוני (MUD) מיועד לאנשים שיש להם עניין רב הנוהג לעצב את הצורה הפיזית של אזורים עירוניים בעיצוב של מקומות ציבוריים.

מגיסטר לדיור עירוני

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד + 1 more

הורים של דיור עירוני שואפת לספק ידע יישומי על שוק הדיור המקומי, מדיניות ביצוע, תכנון, עיצוב, היבטים טכנולוגיים של דיור עירוני, ניסוח הפרויקט ניטור, עיצוב וטכנולוגיה היבטים של דיור עירוני. התוכנית תקנה ידע גנרי הקשור לבתי גידול עירוניים, ידע הקשור לתחום הדיור וכלים וטכניקות הנדרשות לניתוח וליישום פתרונות לבעיות הקשורות לדיור עירוני.

מגיסטר לתשתית עירונית

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד + 1 more

מאסטר של תשתיות עירוניות (MUI) מכין אנשי מקצוע צעירים לקריירה באחד או יותר מאלה: (i) הכנת פרויקטי תשתית לערים ולאזוריהם, (ii) התחייבות או ייעוץ על ניהול פרויקטי תשתיות ומתקנים בערים ובאזוריהם , (iii) הכנת פרויקטים ופיקוח על ביצועם בתחומי התשתית העירונית בהודו, כמו גם במדינות מתפתחות אחרות, וכן (4) ביצוע מחקר על מדיניות ותהליכים של פיתוח תשתיות עירוניות. היא גם חושפת את התלמידים לממדים סביבתיים, חברתיים, פוליטיים, כלכליים ופיננסיים של פיתוח תשתיות עירוניות ומידות אתיות של עבודה מקצועית.

מגיסטר מערכות תחבורה עירוניות

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד + 1 more

יחידת מערכות התחבורה העירונית שואפת לספק ידע הוליסטי על תכנון, טכנולוגיה, תכנון, תפעול וניהול של תחבורה עירונית, מלבד פיתוח ערכות מיומנות הקשורות לניתוח מערכות תחבורה וליישום של כלי מדיניות שונים. התוכנית תשלב ניתוח תיאורטי עם יישומים מעשיים כדי לעזור לתלמידים להבין איך להתמודד עם בעיות התחבורה בעולם האמיתי. ההתמקדות היא לאפשר לתלמידים להבין את המורכבות של התחבורה העירונית ולפתח את יכולותיהם לעצב את עתיד התחבורה בערים.

מגיסטר לאדריכלות בתולדות האדריכלות ותיאוריה / מאסטר באמנות בתולדות האדריכלות והתיאוריה

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד + 1 more

תכנית הלימודים לתואר ראשון בתולדות האדריכלות ותיאוריה מיועדת לאדריכלים ולבוגרים מתחומים אחרים המעוניינים בהכשרה מתקדמת במחקרי סביבה בנויים. בנויה על מסורת חזקה של מחקר באוניברסיטת CEPT University , התוכנית מספקת בסיסית מתודולוגית הארקה מיומנויות תקשורת קריטית חיוני עבור החוקרים העכשווית. חלק גדול מהלמידה יתבצע באמצעות פדגוגיה המבוססת על אולפן, שבה התלמידים יפעלו בצורה אמפירית עם אתרים, תהליכים וייצוגים עכשוויים, ויתמכו על ידי מגוון של סמינריונים ותאוריה של קורסים. היחיד מסוגו באזור דרום אסיה, התוכנית תהיה עניין לאלה שאפתני לעבוד כמחנכים (באדריכלות ובעלי ברית), חוקרים מקצועיים, ויזמים בתחומי התרבות והמורשת. בסוף התוכנית ניתן יהיה:

מגיסטר לאדריכלות בעיצוב אדריכלי

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד

התמחות בעיצוב אדריכלי בתוך מ. תוכנית בפקולטה לארכיטקטורה, CEPT University הוא זרם תכנון מתקדם המיועד אדריכלים לחקור, הניסוי ואת reimagine ביקורתית עיצוב כמו משמעת, מוסמך על ידי ניסיון של בפועל. ההתמחות היא בעלת מנדט רחב יותר בהשוואה לזרמים אחרים של מ. ארץ 'ומאפשרת לתלמידים לחקור את הנושאים הבאים - כלים וטכנולוגיות חדשות של עיצוב, עיצוב לשינוי חברתי, עיצוב מחדש של סוכנות העוסקים באדריכלות, בין היתר. לסטודנטים יש גם הזדמנויות לחקור את תורת העיצוב, במיוחד בתחום האסתטיקה, דרכי הביצוע, העיצוב החישובתי, ההיסטוריה של העיצוב והנוהג העכשווי.

תואר שני באדריכלות נוף / עיצוב

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד + 1 more

תוכניות נוף באוניברסיטת CEPT University נועדו לאפשר הבנה מקיפה ומעמיקה של המקצוע. הוא מספק חינוך מקצועי לפתח נופים בסביבות בצפיפות גבוהה ותוכניות אב באמצעות חינוך עיצוב אינטנסיבי נתמך עם יסוד הנדסי חזק. התלמידים הדגישו חשיבה חדשה, בשילוב עם תגובות מדודות ורלוונטיות למצבים שונים. רוח החיפוש ומציאת פתרונות יצירתיים היא חלק מן החינוך. עיקרון היסוד הוא דגש על עיצוב הנוף לפיתוח ושימור של מערכות אקולוגיות בנות קיימא

מגיסטר לניהול עירוני -

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד

היא שואפת להביא שינויים בולטים בהודו העירונית על ידי יצירת מאגר של אנשי מקצוע איכותיים המוקדש לניהול של בתי גידול האדם. התוכנית מסייעת לתלמידים לפתח מיומנויות לטיפול בבעיות מורכבות כמו שיפור היעילות ארוכת הטווח של השירותים העירוניים, שיפור התפקוד היומיומי של הערים ומציאת דרכים לשיפור המימון של מערכות עירוניות. התוכנית מתמקדת בהכשרה בין-תחומית תוך פיתוח מיומנויות של ניהול יעיל. במהלך הסמסטר הראשון של הקרן, הסטודנטים מבצעים קורסים, אשר מסייעים להם, לומדים על ההקשר העירוני ומפתחים מיומנות בחשבונאות, עקרונות ניהול ופתרון בעיות בסיסי עבור שירותים עירוניים - זיהוי נושאים ומציאת פתרונות.

מגיסטר לתכנון ערים

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד

המורה לתכנון עירוני (MUP) מאפשר חשיפה של התלמידים לשיטות עבודה ברמה הארצית והבינלאומית בתכנון עירוני ומצייד אותם בידע ובמיומנויות הדרושים לקריירה המקצועית שלהם בתכנון ובניהול צמיחה ופיתוח של ערים ואזורים עירוניים.

אביה של אדריכלות

Hindustan University
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים יולי 2020 הודו צ 'נאי דלהי קוימבטור עומאן מוסקט סרי לנקה קולומבו קוצ'י + 7 more

הקורס נועד לטפח האדריכלים מי הם בקיאים עם העבר, מודעים החידושים האחרונים ואת מקורקע אינטלקטואלי לתפוש אדריכלות ועיצוב עבור ההווה והעתיד. הקורס היה לפתח תרבות מחקר, שבו התלמידים מעודדים ללמוד דרך ניסויים ולהבין אדריכלות בהקשר תרבותי וסביבתי מגוון.

מ. עיצוב עירוני, קיימות ושימור

Srishti Institute of Art, Design and Technology
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים יולי 2020 הודו בנגלור

מנהל התכנון בתכנון עירוני, קיימות ושימור, מכין את התלמידים עם הידע והמיומנויות להבנה וניתוח של אזורים עירוניים כמבנים מרחביים, רשתות חברתיות, נופים תרבותיים ומערכות שירות, וכדי לתכנן טוב יותר, כוללני יותר, בר קיימא סביבות עירוניות המגיבות לזהות התרבותית והתרבותית המיוחדת של המקום. הקורס מזמין את התלמידים לעסוק בערים בדרכים רב-תחומיות להציע פתרונות מקומיים לנושאים גלובליים כגון שינויי אקלים והגירה וכדי להגן על ערכי המורשת. היא מציעה גישה רב-תחומית לתכנון ושימור עירוני, אשר עוסקת באופן ביקורתי ברעיונות של קיימות ועמידות, עירונית ואזורית, פיתוח וקהילה.

מ. ד. בעיצוב חלל ציבורי

Srishti Institute of Art, Design and Technology
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים יולי 2020 הודו בנגלור

התוכנית מטפחת מעצבים אמפתים ומהורהרים המסוגלים לעסוק בתיאוריה ובמדיניות ציבורית. היא מפתחת את היכולת להתמודד עם המורכבות ולנווט בשכבות של הקשרים פיזיים ולא פיזיים המגדירים מרחבים ציבוריים. המטרה היא להשתמש בהבנה הוליסטית זו של תכנון התערבויות דינמיות, כלולות ורגישות.

תואר שני במחקרים היסטוריים

Nalanda University
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע הודו דלהי

בית הספר ללימודים היסטוריים (SHS) הוא קהילה דינמית של חברי סגל ותלמידי מחקר, העוסקים בבחינה שיטתית וקפדנית בכמה משאלות היסוד הנוגעות לחוויות היסטוריות בתוך אסיה ומחוצה לה. אזורי התחבורה של בית הספר, חיבורים אסיאתיים, אנתרופולוגיה, היסטוריה של מזרח אסיה, היסטוריה תרבותית, היסטוריה שבעל פה, היסטוריה כלכלית והיסטוריה של המדע - בנויים על יסודות של נלנדה העתיקה. Nalanda University החדשה ממלאת תפקיד מרכזי כחיבור לקשרים האינטלקטואליים, הדתיים והכלכליים התוססים של הודו עם העולם, ומטרתו של בית הספר להיסטוריה היסטורית היא לפתוח גבולות חדשים של ידע על תרבות תרבותית, היסטורית הקשרים פילוסופיים. חברי הסגל משלבים מגוון עשיר של מתודולוגיות ורקעים דיסציפלינריים על מחקריהם והוראתם, כולל אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, ארכיאולוגיה, לימודי דת, פילוסופיה, היסטוריה כלכלית, מדע המדינה, פילולוגיה, לימודי ויזואליזציה ותולדות האמנות. תלמידים בבית הספר מפתחים הבנות קריטיות של היסטוריות תרבותיות-פוליטיות, היסטוריות כלכליות, היסטוריות אינטלקטואליות, היסטוריות אוראליות ויזואליות, היסטוריה של מדע, ותולדות דתיות.