MASTERSTUDIES.CO.IL

מצא את התואר השני שלך במנהל עסקים כאן!

שני בתכנית אדריכלות נוף היא אמנות רב תחומית ומדע יישום העקרונות והטכניקות של ארכיטקטורה, עיצוב אורבאני, תכנון עירוני, חקלאות, מדעי קרקע ואפילו פסיכולוגיה, בין תחומים אחרים, על מנת לעצב את החללים ומבנים חיצוניים למטרות מסוימות. יותר מתמיד, אדריכלי נוף מוצאים את עצמם ביקוש רב כמו ערים מתחילות להבין את הצורך ואת הערך של הפארקים ושטחים ציבוריים אחרים ליצירת קהילות הרמוניות. אין עיר יכולה להיות באמת מודרנית או פונקציונלית ללא שמירה על האיזון העדין בין הצמחייה ובטון. כמו כמה מטרופולינים ברחבי העולם הגיעו שוב ושוב כדי להבין, התפשטות עירונית היא רעילה לאוכלוסייה שלה בכמויות גדולות. הפארקים, עצים ושיחים לספק אפקט טיפולי ופסיכולוגי חיובי לאזרחים. גם המגזר הפרטי מבין את זה.הרוב המכריע של עסקים לשכור אדריכלי נוף לתכנן ולנהל את התחזוקה של החזיתות של בתי מלון ומסעדות, אתרי נופש והפארקים גולף. כמו כן, בתים פרטיים, לעתים קרובות היו להעסיק את שירותיו של אדריכלי נוף לחצרות שלהם. וכך הביקוש לאנשי מקצוע המחזיקים בתואר שני באדריכלות נוף הוא הולך ומתרחב כפי שהם מוצאים להשתמש בשני מגזרים ציבוריים ופרטיים. שני באדריכלות נוף מעניקה לאדם תחושה של הבנה של מושגי מפתח בוטניקה, אמנות, גאוגרפיה ואקולוגיה גדולה עוד יותר. הוא חייב להיות מסוגל להרות תוכניות אפשריות המציעות פתרונות מוחשיים ליישובים ומפעלים פרטיים. את התרומה המפורסמת ביותר של אדריכלי נוף לעולם כוללת את סנטרל פרק בניו יורק ובביתן של הטאג' מהאל בהודו.

18 תוצאות ב אדריכלות נוף Filter

הורים ברמה ראשונה בעיצוב הגן

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design
קמפוס תכנית חלקית בקשת מידע איטליה מילאנו

המאסטר האירופאי ברמה הראשונה, שאושר על ידי EABHES, שנמשך לאורך שנה קורס ארוך, נועד לספק חינוך מוצק כדי לממש שטח ירוק, בתבונה סילוק אלמנטים שלה בארגון כל שלב. בסוף הנתיב השנתי הם משוחררים 60 אשראי ECTS (אשראי האירופי).

תואר שני באדריכלות נוף / עיצוב

CEPT University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע הודו אחמדאבאד + 1 more

תוכניות נוף באוניברסיטת CEPT University נועדו לאפשר הבנה מקיפה ומעמיקה של המקצוע. הוא מספק חינוך מקצועי לפתח נופים בסביבות בצפיפות גבוהה ותוכניות אב באמצעות חינוך עיצוב אינטנסיבי נתמך עם יסוד הנדסי חזק. התלמידים הדגישו חשיבה חדשה, בשילוב עם תגובות מדודות ורלוונטיות למצבים שונים. רוח החיפוש ומציאת פתרונות יצירתיים היא חלק מן החינוך. עיקרון היסוד הוא דגש על עיצוב הנוף לפיתוח ושימור של מערכות אקולוגיות בנות קיימא

תכנית לתואר שני בתכנון נוף ועיצוב בר-קיימא

The Conway School
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 ארצות הברית קונווי

תכנית קונווי היא שילוב תוסס של הוראה בכיתה, עבודת אולפן שימושית, מצגות תלמיד ומבקר, עבודת שטח, ביקורים באתר, ודיונים פורמליים במטבח הקיבוצי.

תואר שני באדריכלות נוף חואנה דה וגה

Universidade da Coruña
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2020 ספרד A Coruña

אני לומד תורת מבנה מודול ומתודולוגיה נוף תכנון נוף עיצוב לי

מגיסטר לאדריכלות נוף

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 קנדה ונקובר

תואר שני לתואר שני בהצטיינות (MLA) מציע תכנית תלת-שנתית מוכרת. הלימודים המקצועיים הללו דורשים מאוד עם חלק גדול מתוכנית הלימודים שנדרשת קורסים. אולפני העיצוב משולבים בקורסים בנושאי היסטוריה ותיאוריה, ניתוח ותכנון אתרים, וניהול סביבות. במסגרת תוכנית מאתגרת זו, ההזדמנויות לפיתוח זהות אישית ומיומנויות מיוחדות מתאפשרות באמצעות בחירה של אולפני עיצוב נושאים מיוחדים, מעורבות מתחשבת בחומרים אלקטיביים, ובמיוחד באמצעות ביצוע פרויקט סיום הלימודים.

מגיסטר ללימודים מתקדמים באדריכלות נוף

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע קנדה ונקובר

תואר שני במחקרים מתקדמים באדריכלות נוף (MASLA) הוא תואר אקדמי בתר-דוקטורט. הסטודנטים עובדים בלימודי מחקר עצמאיים בשיתוף עם חברי סגל העוסקים בנושאים מחקריים מסוימים. תוכנית זו immersive הוא עבור אלה שרוצים לסנתז ידע קיים באדריכלות נוף ולקדם מושגים עכשוויים בתחום. בתוך הקהילה האוניברסיטאית הרחבה יותר, התלמידים מטמעים את עצמם בסביבת מחקר ממוקדת המועשרת על ידי משאבים ותמיכה של דיסציפלינות קשורות כגון תכנון קהילתי ואזורי, הנדסה אזרחית, גיאוגרפיה ותולדות האמנות, חזותית ותיאוריה.

מגיסטר לאדריכלות ואדריכלות נוף

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים בקשת מידע קנדה ונקובר

האפשרות תואר כפול היא תוכנית ארבע שנים להמשיך את המאסטר של אדריכלות הורים של אדריכלות נוף באותו זמן. תואר כפול הוא מוסמך גם עם האישור הקנדי אדריכלי מועצת החברה הקנדית של אדריכלי נוף. תוכנית תואר כפול בהרמוניה עיצוב אדריכלי עם מודעות אקולוגית ליצור הבנה כוללת של סביבות בנויות וטבעיות.

מגיסטר לאדריכלות נוף

University of Technology Sydney
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים ינואר 2020 אוסטרליה סידני + 1 more

המאסטר של אדריכלות נוף מספק לסטודנטים הזדמנות לשתף פעולה לצד מתרגלים מפורסמים של עטורת הפרסים אולפני עיצוב בינלאומיים ומומחים מובילים בתחום של עיצוב עירוני. הסטודנטים עוסקים במגוון פרויקטים המבוססים על השאלות הגדולות העומדות בפני ערים ונופים עכשוויים גלובליים: צפיפות עירונית, שינויי אקלים, ירידה במשאבים (קרקע, מזון ומים) ואובדן המגוון הביולוגי באמצעות פיצול אקולוגי והרס בתי גידול . באמצעות המתודולוגיות והטכנולוגיות הרלוונטיות והעדכניות ביותר, התלמידים משתתפים באולפנים מבוססי-תרגול על מנת לפתח את כישורי פתרון הבעיות המורכבים שלהם, כדי להתמודד עם התפקיד הקריטי של הנוף בערי העתיד.

מגיסטר לאדריכלות נוף

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע אוסטרליה מלבורן

להיות מנהיג וממציא בפועל אדריכלות נוף עם זה עטורת הפרסים כמובן.

תואר שני באדריכלות, עיצוב וחדשנות - MARCH

Universidad Europea
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 ספרד ולנסיה מדריד הרפובליקה העממית של סין שנחאי ארצות הברית סן דייגו אירווין אלקובנדס סנטה קרוז דה טנריף Villaviciosa de Odón ספרד און ליין לאס פלמאס דה גראן קנריה + 10 more

תלמד במקום של אינטראקציה ויחסים של נקודות תרבות שונות באמצעות תערוכות, אירועים, תוכניות הוראה ועבודות מקצועיות. החללים השונים בתוך Espai Alfaro (ולנסיה), לאפשר יצירת אטמוספרות ומצבים שונים כדי ליצור, להחליף ולהפיץ את העיצוב.

מאסטר בתכנון נוף

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 צ'כיה פראג

תוכנית התכנון הנופי נועדה להכשיר את הבוגרים כדי להיות תחרותיים בשוק העבודה הבינלאומי.

1 במרץ

SCI-Arc
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית לוס אנג'לס

SCI-Arc M.Arch 1 של SCI-Arc הוא תכנית לתואר שני מקצועי בן שבע שנים. ליבת התוכנית כוללת ניסויים ארכיטקטוניים ולמידה באמצעות ביצוע.

M.arch 2

SCI-Arc
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית לוס אנג'לס

תוכנית M.Arch 2 של SCI-Arc הוא לשנתיים, חמש-טווח, מאסטר מקצועי של תוכנית אדריכלות. המטרה היא את שערוך האדריכלות; היא תוכננה במיוחד כדי ליצור יצירה נגזרת בהסתמך ולשקול מחדש את הידע שנצבר שלהם לתואר ראשון המוקדם בתחום.

תואר שני באדריכלות נוף

University of Algarve
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים אוקטובר 2019 פורטוגל פארו

המטרה העיקרית של המאסטר באדריכלות נוף היא לגבש אנשי מקצוע בעלי רקע טכני ומדעי רחב באדריכלות נוף ובעלי יכולות נחוצות למימוש המקצוע באירופה, כפי שדרש האיגוד הפורטוגלי לאדריכלות נוף (APAP) והפדרציה הבינלאומית. של אדריכלי נוף (IFLA אירופה) ומסוגלים לחדש ולחזק את המחקר המדעי בתחומי המפתח של ניתוח וייצוג, פרויקט עיצוב נוף, ניהול ותכנון נוף ואדמה.

מאסטר בארכיטקטורה מתקדמת

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC
קמפוס תכנית מלאה 9 - 18 חודשים ספטמבר 2020 ספרד ברצלונה

בברצלונה, IAAC מציעה תוכנית מאסטר בינלאומית בארכיטקטורה מתקדמת (MAA). ה- MAA מכוון לאדריכלים, מהנדסים ומעצבים מכל העולם, להוטים לדמיין את עתיד הערים והחברות שלנו ומחויב לבנייתו בהווה.