תוכניות פופולריות לתואר שני

A Master is an advanced degree conferred by universities around the world for completion of graduate study in a specific discipline. תוכניות לתואר שני בדרך כלל נמשכות שנה עד שנתיים ומכינות את בוגריהן לקריירה בתחום הנבחר שלהם. קבלת תואר שני מציעה יתרונות מקצועיים, אישיים ואקדמיים רבים לסטודנטים שסיימו את לימודיהם לתואר ראשון.

לימודי תואר שני זמינים במגוון תחומי מחקר, כולל אמנויות, מנהל עסקים, הנדסה וטכנולוגיה, משפטים, מדעי הרוח, מדעי החברה, ביולוגיה ומדעי החיים ומדעי הטבע. בכל אחד מאותם תחומי לימוד זמינות התמחויות מעשיות רבות.

מגוון התכניות לתואר שני עשוי להיות גדול - אל תתנו לזה לעצור אתכם! התחל את החיפוש שלך על ידי צפייה בתארים השניים הפופולריים ביותר.

תכניות לתואר שני שנוספו לאחרונה

Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)

מגיסטר לניהול פרויקטים

ינואר 20, 2018
תוכנית זו תוכננה במיוחד כדי לספק ידע בפיתוח ותחזוקה של פרויקטים על פי תקנים בינלאומיים; חשיפה למהנדסי תוכנה לקראת חוויות התעשייה המקומית בסביבת העבודה האמיתית.

Clarkson University Graduate School

MSc / ME בהנדסת מכונות

ינואר 20, 2018
מטרת התוכנית מכאנית הנדסת קלרקסון היא להרחיב את ההבנה שלך ואת היישום של מכניקה מוצקה, מערכות נוזל תרמי, חומרים ומערכות אנרגיה ולקדם הזדמנויות הקריירה שלך במערכות כוח, טכנולוגיות האנרגיה המתעוררים ואבולוציה עיצוב המוצר.… [+] [-]

Access Masters

מאסטר - בוגוטה

ינואר 18, 2018
סיור Access Masters יציג לך מגוון רחב של תוכניות מאסטרס תקשר אותך לנציגים של כמה בתי הספר הטובים ביותר בעולם עסקים. על ידי רישום, תוכל לקבל גישה לתוכנית המלאה של האירוע.

אוניברסיטאות במדינת ישראל

שנה מיקום

תואר השני של