תוכניות פופולריות לתואר שני

A Master is an advanced degree conferred by universities around the world for completion of graduate study in a specific discipline. תוכניות לתואר שני בדרך כלל נמשכות שנה עד שנתיים ומכינות את בוגריהן לקריירה בתחום הנבחר שלהם. קבלת תואר שני מציעה יתרונות מקצועיים, אישיים ואקדמיים רבים לסטודנטים שסיימו את לימודיהם לתואר ראשון.

לימודי תואר שני זמינים במגוון תחומי מחקר, כולל אמנויות, מנהל עסקים, הנדסה וטכנולוגיה, משפטים, מדעי הרוח, מדעי החברה, ביולוגיה ומדעי החיים ומדעי הטבע. בכל אחד מאותם תחומי לימוד זמינות התמחויות מעשיות רבות.

מגוון התכניות לתואר שני עשוי להיות גדול - אל תתנו לזה לעצור אתכם! התחל את החיפוש שלך על ידי צפייה בתארים השניים הפופולריים ביותר.

תכניות לתואר שני שנוספו לאחרונה

University of Pavia

מגיסטר בשיתוף פעולה ופיתוח

June 15, 2018
התוכנית הראשית לשיתוף פעולה ופיתוח (פאביה, איטליה) מציגה לוח זמנים בן 15 חודשים לסטודנטים המגיעים מרקע תרבותי ואקדמי שונה. היא צופה יותר מ -500 שעות של סמינרים וסמינרים, תוך התמקדות מיוחדת בפיתוח כוללני. התוכנית מלאה ומלמדת במלואה באנגלית. לאחר תקופת המגורים בפביה, כל הסטודנטים מבצעים התמחות לתקופה מינימלית של 3 חודשים, אשר יכולה להיות ניסיון בשטח עם אחד מהארג… [+]ונים השותפים או תקופת מחקר במוסד בינלאומי. כמילוי חלקי של דרישות המאסטר, התלמידים נדרשים לכתוב תזה הקשורה לניסיון ההתמחות שלהם או לנושא מחקר של האינטרס שלהם. [-]

New Jersey Institute of Technology

תואר שני בארכיטקטורה (M.Arch)

June 15, 2018
הצעידה. היא תוכנית מוכר NAAB לסטודנטים עם תארים לתואר ראשון בארכיטקטורה או בתחומים אחרים שרוצים להיות אדריכלים מורשים. סטודנטים לתואר שני במחקר הזדמנויות לחקור היבטים רבים המתעוררים של אדריכלות.… [+] [-]

Deggendorf Institute of Technology

מגיסטר במערכות מכטרוניות וסייבר-פיסיקליות

June 12, 2018
תואר שני ברציפות מאפשר לבוגרי מכטרוניקה ותחומי לימוד נוספים להעמיק את הידע שלהם במערכות מרושתות בייצור דיגיטלי.

אוניברסיטאות במדינת ישראל

שנה מיקום

תואר השני של