תוכניות פופולריות לתואר שני

A Master is an advanced degree conferred by universities around the world for completion of graduate study in a specific discipline. תוכניות לתואר שני בדרך כלל נמשכות שנה עד שנתיים ומכינות את בוגריהן לקריירה בתחום הנבחר שלהם. קבלת תואר שני מציעה יתרונות מקצועיים, אישיים ואקדמיים רבים לסטודנטים שסיימו את לימודיהם לתואר ראשון.

לימודי תואר שני זמינים במגוון תחומי מחקר, כולל אמנויות, מנהל עסקים, הנדסה וטכנולוגיה, משפטים, מדעי הרוח, מדעי החברה, ביולוגיה ומדעי החיים ומדעי הטבע. בכל אחד מאותם תחומי לימוד זמינות התמחויות מעשיות רבות.

מגוון התכניות לתואר שני עשוי להיות גדול - אל תתנו לזה לעצור אתכם! התחל את החיפוש שלך על ידי צפייה בתארים השניים הפופולריים ביותר.

תכניות לתואר שני שנוספו לאחרונה

Lingnan University

מגיסטר בחשבונאות

אוגוסט 15, 2018
Lingnan University מאסטר של תוכנית חשבונאות מציידת תלמידיו עם עדכני, ידע רחב של ההתפתחויות התיאוריה החשבונאית בפועל הן מנקודת מבט גלובלית ומקומית.

Universal Arts School

מאסטר בפיסול אקסטרים /

אוגוסט 14, 2018
פסלים דיגיטליים קיצוניים. למד לעבוד במצב "פיסול" כדי ליצור מודלים תלת ממדיים מורכבים ומפורטים ביותר בשוק. אתה יכול להשתמש בתוכנית זו לבד או לשלב את זה עם חבילות אחרות 3D, יישום כוח הבריאה אקספוננציאלית.… [+] [-]

South Ural State University

מאסטר במכניקה יישומית

אוגוסט 12, 2018
התוכנית מתמקדת בהכנת מאסטרים בעלי יכולת ברמה עולמית בתחום המכניקה היישומית, מכניקה מוצקה, מודלים מתמטיים ומודלים ממוחשבים, מכניקה חישובית, הנדסת מחשבים, המסוגלים לחקור את הבעיות הבסיסיות והשימושיות בתחומים אלה, כמו גם פתרון בעיות מדעיות וטכניות מורכבות במגזרים שונים של תעשיית ההייטק באמצעות יישום של טכנולוגיית מחשוב חדשנית רב-תחומית חדשנית.… [+] [-]

אוניברסיטאות במדינת ישראל

שנה מיקום

תואר השני של