תואר שני בניהול באירוח

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

המאסטר לניהול במארחים של קורנל (MMH) הוא התוכנית המובילה לניהול בוגרים המשיקה את הקריירה שלך כמובילה עתידית בתעשיית האירוח. בין אם השאיפות שלך הן עסק או בוטיק, התחלה או הרחבה, פנים או גלובליות, ה- MMH יכול להוסיף ערך, מיקוד ומהירות לקראת הגעה ליעדים שלך.

ה- MMH המוסמך של AACSB מכין אותך באופן ייחודי לעתידך מכיוון שקורסי הניהול שלך נלמדים במסגרת ענף האירוח. לימודי המקרה, הפרויקטים והמשימות שלכם ימשכו מהכנסת האירוח ויחולו ישירות עליהם. יתרה מזאת, תוכלו לבחור להתמחות במסלולים המתמודדים עם אתגרים והזדמנויות עכשוויות בענף שלנו, כולל ניהול הכנסות ותמחור דינמי, שיווק שירותים ומסחר אלקטרוני, ונדל"ן. סטודנטים יכולים להתמקד ביזמות כדי לטפח מיזם עסקי עתידי, או שתוכל להתאים אישית את ההתמחות הייחודית שלך בקריירה, למנף את משאבי התוכנית, כך שתתאים לתחומי העניין שלך ולכיוון הקריירה המתוכנן שלך.

תלמידי MMH עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם סגל בית הספר למינהל בתי מלון שנמצאים בחוד החנית של המחקר ויש להם שורשים עמוקים בענף. רשת MMH מחברת אותך במהירות למנהיגים עסקיים שמרצים אורחים, נותנים חסות לסטאז ', מממנים פרויקטים ומגייסים בוגרים. אתה תרחיב מייד את הרשת המקצועית שלך דרך MMH, שתוסיף ערך לכל החיים במהלך הקריירה שלך כאלומה של קורנל.

ניסיון MMH

האזינו בזמן שבוגריו האחרונים חולקים את החוויות שלהם בתוכנית Master of Management in Hospitality.

האם ה- MMH בשבילי?

אם יש לך רצון להיות מוביל בתעשיית האירוח, תוכנית הלימודים הגמישה, של שלוש ימי סמסטר של MMH תאיצה את מסלול הקריירה שלך. מה הכי מתאר אותך ואת האינטרסים שלך?

מקדם קריירה

יכול להיות שאתה מישהו עם חווית אירוח קודמת - מבצעים, אולי. אתה רוצה לקדם את הקריירה שלך, אולי לתפקיד תאגידי, ואתה מכיר בערך מהותי ב- MMH ולא בתואר שני במנהל עסקים כללי בגלל ההתמקדות של תוכנית MMH באירוח והרשת הוותיקה של קורנל - בוגרים ואחרים - בכל הענף.

יזם

אתה יזם שואף - או מנוסה (!) ומחפש הזדמנות לדגור את הרעיון שלך במסגרת לימודי ה- MMH. הריכוז של MMH ביזמות מעניק לך גמישות ותמיכה זו לנקוט במספר צעדים לקראת השקת הרעיון שלך - אולי אפילו להגיש אותו בתחרות תוכנית עסקית של בית הספר של בתי הספר בזמן שאתה כאן.

מחליף קריירה

מאז סיום הלימודים עבדת קשה וצברת ניסיון יקר, אך לאט לאט הבנת שאתה "מטפס על הסולם הלא נכון" לגרסת ההצלחה שלך. אולי החלומות שלך שלא נוצלו הם בבתי מלון ומסעדות, מסחר אלקטרוני ותמחור דינמי, או נישה אחרת של אירוח ושירות. מינוף ניסיון העבר, ה- MMH יכול להיות הצינור שלך לשנות את כיוון הקריירה לטווח הארוך שלך לכיוון האירוח.

עסק בבעלות משפחתית

המשפחה שלך מחזיקה בעסק אירוח, ואתה מתייצב ליום אחד לקחת את המושכות ולהוביל. בין אם התואר הראשון שלך עזר להכין אותך לאתגר זה, המיקוד והגמישות של ה- MMH יכולים לספק פיתוח מנהיגות מעולה בהקשר של אירוח כדי לעמוד באתגרים והזדמנויות עתידיות, ולהביא את העסק המשפחתי שלך לשלב הבא.

מתחיל קריירה

סיימתם לאחרונה את לימודיכם במכללה - או שתגיע בקרוב - ואתם נמשכים להזדמנויות בתחום האירוח ותעשיות אחרות הקשורות לשירות. אולי יש לך גם פס יזמי? ה- MMH יכול לספק הקשר, ידע, מיומנויות ורשת עצומה שתשיק ותקיים אותך לאורך קריירת האירוח העתידית שלך.

אקדמי / חוקר

אתה מעוניין ללמד או לערוך מחקרים הקשורים לאירוח ולתחומים הקשורים לשירות. יתכן שאתה שוקל גם דוקטורט. לימוד. במקום MMH, עליך להמשיך לתואר שני במנהל עסקים במלונות בבית הספר למינהל המלונאות של קורנל. בעוד שה- MMH ממוקד בקריירה, הטרשת הנפוצה היא מבוססת מחקר, מכינה אותך לקראת כניסה לתפקידי אקדמיה ומחקר באוניברסיטאות ובתעשייה.

אקדמאים

MMH מספק יסוד יסודי בניהול עסקי, ממש כמו תואר שני במנהל עסקים. אבל ה- MMH מרחיק לכת - תוך התמקדות באירוח ותעשיות קשורות, כמו נדל"ן. אנו נלמד אתכם על מערכות יחסים והתנסויות, לא רק על גיליונות אלקטרוניים ומחקרי מקרה.

בנוסף, תוכלו לפגוש כמה מהמנהלים המובילים בענף כאשר הם מבקרים בקמפוס בכדי לספק הזדמנויות למידה ורשתות בהתאמה אישית.

התוכנית המואצת תוכננה במיוחד לקידום הקריירה העסקית שלך - צמצום עלות ההזדמנות שלך ומקסום ההחזר על ההשקעה שלך. הזמן קצר; ההשפעה גדולה.

דרישות תואר

לאחר שתקבל אישור ולפני שתגיע לקמפוס, תשלים קורסים מקוונים בניהול פיננסי, דוחות כספיים וקבלת החלטות סטטיסטיות, כך שתוכל לפגוע בקרקע. קורסי ליבה מספקים את הבסיס לקריירה בכל תחום בענף האירוח. התוכנית כוללת גם אפשרויות בחירה, חוג, ומודולים להתפתחות מקצועית כדי לטפח את פוטנציאל המנהיגות שלך ולהגדיל את הרשת שלך.

תוכנית הלימודים

בשלושה סמסטרים תיקח עשרה קורסי ליבה ומספר אפשרויות בחירה, אשר יאפשרו לך להתמחות ולהרוויח ריכוז או מינור.

  • ניהול שיווקי
  • תפעול וניהול הכנסות
  • מכוונת עצמית
  • נדל"ן
  • יזמות

הזדמנויות אקדמיות מורחבות

תוכניות מיוחדות של MMH בונות את כישורי המנהיגות שלך ומרחיבות את הרשת המקצועית שלך. אתה יכול גם לקחת מחלקת תואר שני אופציונלית המתארחת במבצע של מוביל בתעשייה.

הפקולטה

למדו מהפקולטה המחקרית המובילה שלנו באירוח - סגל אשר לא רק מלמד ועורך מחקר, אלא גם מתייעץ ועוסק עם סטודנטים ותעשייה.

קריירה

אירוח הוא ענף מונע תוצאות - ומאמץ יוצא דופן מניב מוצר יוצא דופן. כנ"ל לגבי MMH מ- SHA:

עובדות מהירות של MMH

  • 42% מועסקים בענף הנדל"ן, ושירותים בנקאיים / פיננסיים ומסחר אלקטרוני
  • 94% דיווחו על העסקה תוך 6 חודשים מהלימודים
  • 36% מועסקים במלונות נופש-עסקיים / רכושיים ותעשיית המסעדות

תחומי תעסוקה אחרים כוללים אך אינם מוגבלים לעיצוב, הפצה, תכנון אירועים, ייצור אוכל ודיור מוגן. (דווח על ידי מחלקת MMH משנת 2016, האחרונה שבה יש לנו נתונים מלאים)

ניסיון סטודנטים

ב- SHA אתה מקבל את המיטב משני העולמות, המשתייך לקבוצה צמודה של סגל MMH וחברי כיתה, תוך כדי שאתה נהנה מעושר המשאבים, ההזדמנויות והקהילות המגוונות של קורנל. כאוניברסיטה בעלת שם עולמי, קורנל מושך באופן קבוע מנהיגי תעשייה מהשורה הראשונה לקמפוס - שרבים מהם מגיעים מעולמות העסקים או האירוח - כדי לחלוק את חוויותיהם עם הסטודנטים.

SHA מציעה הזדמנויות חריגות רבות מחוץ לתכנית הלימודים הנדרשת, ומעודדת את תלמידיה לחקור את תחומי העניין והתשוקות הרבים שלהם ובסופו של דבר למצוא את מסלול הקריירה המתאים להם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... קרא יותר

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: קרא פחות
איתקה , איתקה + 1 יותר פחות