מאסטר דיגיטלי תכונה סרטים תוכנית הייצור

Filmbase

תיאור התכנית

Read the Official Description

מאסטר דיגיטלי תכונה סרטים תוכנית הייצור

Filmbase

על תכונה דיגיטלית תוכנית הייצור הסרט

תכונה דיגיטלית תוכנית הייצור הסרט

חינוך סרטים אמיתיים

Filmbase מציעה קורס ייחודי Filmbase בתעשייה, שמטרתו הכנת קולנוענים למציאות של כתיבה, פיתוח, התנדנדות, הפקה, צילום, עריכה, פרסום והפצה של סרטים עלילתיים בפורמטים דיגיטליים.

תכונות עיקריות

 • התוכנית שלנו בהפקת סרטים דיגיטליים היא קורס גמיש שנועד לפתח אנשי מקצוע בתעשייה המעוניינים בהפקת סרטים.
 • התלמידים שלנו לומדים ישירות מיוצרים מנוסים באירלנד ובבריטניה.
 • התלמידים שלנו משתמשים בציוד סטנדרטי בתעשייה.
 • שילוב התעשייה הוא תכונה מרכזית של תוכנית זו.

על מה זה

התוכנית תכונה דיגיטלית הפקה התוכנית היא קורס מרגש וחדשני המצייד תלמידים עם כישורי יצירתי הן טכנולוגי לתפקידים עתידיים בייצור סרטים דיגיטליים ותעשיות יצירתיים.

הפילוסופיה שלנו היא לטפח מומחיות טכנית ומקצועיות יצירתית באמצעות מחקר והפקה מעשית.

אנו שואפים לייצר הוגים חדשניים שיש להם את היכולת ליצור הפקות הסרט המקורי, מופעלת באמצעות הבנה הולכת וגוברת של הטכנולוגיה הדיגיטלית.

גישה לסטודנטים מצלמות דיגיטליות, ציוד filmmaking שלאחר הייצור מתקני יסייע זה שילוב של מיומנות טכנית מודרנית וטכניקות, אשר יודיע ולהכין את התלמידים לעתיד בהפקה קולנועית מעשית.

מה אתה עושה

הסרט הדיגיטלי עושה מרכיב של הקורס מחקרים התיאוריה והפרקטיקה של הסרט הדיגיטלי ההחלטות והוא נועד להיות מאוד על הידיים ומעשית. הסטודנטים יייצרו מספר פרויקטים מבוססי סרטים וקבוצות קבוצתיות, במגוון של מודולים, שיגיעו לשיא בהפקת סרט מלא באורך מלא. תוכניות אלה נועדו לתרום תיק באיכות גבוהה של עבודה עם סיום הלימודים.

התוכנית תכונה דיגיטלית הפקת התוכנית דורש ראיות של היכולת להשיג סטנדרטים ייצור מתקדמים. מפקחים עם ניסיון ייצור סרטים תכונה יסייע לתלמידים בהשגת מטרותיהם של יצירת סרט באורך מלא. התלמידים יציגו בבירור את הידע המוגבר שלהם בטכנולוגיה ואת ההבנה שלהם של יצירת סרטים עלילתיים, כמו גם אסטרטגיות שיווק והפצה. על מנת להשיג את התוצאות הללו, התלות מבוססת על צוות הייצור המתפקד כיחידה עצמאית ועצמאית.

העבודה שלך לאורך כל משך הזמן של תוכנית זו תידרש מרכיב משמעותי של פיתוח ומחקר עצמאיים, הקשורים עם קבוצת עבודה בפרויקט יחיד, כנדרש. יחד עם עבודת ההקצאה המתמשכת שלכם, תוכלו להשתתף בהרצאות פורמליות המוצעות על ידי אקדמאים, אנשי מקצוע מומחים, אנשי תעשייה ואנשי מפתח מעולם הקולנוע והשידור באירלנד ומחוצה לה.

לסטודנטים תהיה גישה מלאה לספריה וזכויות השאלה באמצעות בית הספר לעסקים של דבלין (קמפוס רחוב Aungier) וספריית המשאבים של מכון הסרטים האירי.

הזדמנויות נוספות

לסטודנטים תהיה אפשרות של ביקור בתעשייה אופציונלית ללונדון כדי לבקר ולקשר קשרים עם אסטרטגיות מפתח בתעשייה, מפיצים, סוכני מכירות ופוסט-פרודקשן.

הזדמנויות לבקר בשוק הסרטים האירופי בפסטיבל הסרטים בברלין בחודש פברואר יהיה להקל. זה יספק לתלמידים הזדמנות ייחודית לפגוש אנשי מקצוע בתעשייה מפתח מרחבי העולם כדי לראות את הסרט בשוק בפעולה.

לסטודנטים תהיה גישה לאירועים תעשייתיים ולוחדים במבחר פסטיבלי סרטים איריים. מעודדים את התלמידים לנצל את ההזדמנויות הנוספות של למידה ורשתות נוספות המוצעות באירועים אלה.

קובץ עובדות

 • מיקום: Filmbase , רחוב מעוקל, טמפל בר, דבלין 2
 • תחילת הקורס: ספטמבר 2018
 • אורך הקורס: שנה אחת במשרה מלאה
 • נוכחות: משרה מלאה
 • דרישות כניסה: דרישות רגילות הן לפחות תואר שני בהצטיינות תואר או שווה ערך. אם אתה לא עונה על האמור לעיל אבל יש ניסיון מתאים משמעותי, הבקשה שלך תיחשב, ובלבד שאתה מספק את האוניברסיטה כי אתה מסוגל להגיב לאתגר של עבודה לתואר שני.
 • בקשה: על המועמדים להגיש בקשה ישירה ל- Filmbase . עיין בדף כיצד ליישם לקבלת פרטים נוספים.
 • גוף מעניק: אוניברסיטת מערב סקוטלנד (UWS)
 • עמלות: 6,450 אירו (כולל דמי רישום)
 • הערות אחרות: היישום אינו מבטיח כניסה לתוכנית. תהליך הבקשה עשוי לכלול שלב ראיון.

איך ליישם

יישומים כלליים

ביטויים של עניין מוזמנים כיום מתלמידים פוטנציאליים. מועמדים פוטנציאליים מתבקשים ליצור קשר עם Filmbase כדי לדון בקורס מראש של הגשת בקשות. יישומים עשויים לכלול שלב ראיון. *

יישומים בתעשייה

יוצרי סרטים שכבר השלימו סרט עלילתי בתפקיד מקצועי עשויים לחול על עבודתם הקודמת שתועדה למטרות מקצועיות. קולנוענים החלים על בסיס זה עשויים להרוויח את ההסמכה מאסטרס על השלמת פרויקט מדיה יצירתי מודולים אקדמיים מסוימים. דמי קורס מופחת יחולו במקרים כאלה.

אנשי מקצוע בתעשייה המעוניינים ביישום צריך ליצור קשר עם אלן פיצפטריק, Filmbase מנהל, כנקודת המגע הראשונה עבור קורס זה.

This school offers programs in:
 • אנגלית


עודכן לאחרונה {תאריך}
משך ומחיר
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
תאריך התחלה
Sept. 2018
Duration
משך
1 שנה
תכנית מלאה
Price
מחיר
6,450 EUR
Locations
אירלנד - דבלין
תאריך התחלה: Sept. 2018
מועד אחרון להגשת בקשה בקשת מידע
תאריך סיום בקשת מידע
Dates
Sept. 2018
אירלנד - דבלין
מועד אחרון להגשת בקשה בקשת מידע
תאריך סיום בקשת מידע
Price
€ 6,450 (כולל דמי רישום)
Videos

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase