Filter
תואר שני במדעים
Study type: הכול Pace: הכול

תוכניות ה-Stochastics, חפש את התוכניות הטובות ביותר MSc כאן! - MSc

תוכנית "מאסטר למדעים" נמשכת בדרך כלל בין שנתיים לשנתיים ומסייעת לתלמידים לרכוש את המקצועיות הנדרשת לקריירה ברמה גבוהה יותר. בוגר מחקרים כי לעתים קרובות בעקבות תואר ראשון במדעים נוטים להתמקד בתחומים מדעיים בדרך כלל לשיאה בתזה.

מהו MSc ב Stochastics? תוכנית זו תואר בדרך כלל מתמקדת התיאוריה ויישום מאחורי תופעות שנקבעו באופן אקראי כגון אינטראקציות מולקולריות או שונות בשוק הפיננסי. מחלקות משנה עשויות לכלול מחקר תפעולי או סטטיסטיקה ותיאוריית הסתברות, ומגוון של התמחויות וקורסי בחירה עשויים להיות זמינים גם כן. קורסים מלמדים הסתברות תיאורטית, סטטיסטיקה מתמטית ותעשייתית, סטוכסטיים פיננסיים ותהליכים סטוכסטיים. תוכניות נמשכות בדרך כלל בין שנה לשנתיים ובדרך כלל מסתיימות בפרויקט מחקר ובתזה. מחקרים עשויים להיות מבוססי מחקר, מבוסס קורס או שילוב.

מי מרוויח מאסטר למדע ב Stochastics נוטים להיות בעלי עוצמה פתרון בעיות, כמותי והערכת מיומנויות. יכולות אלה יכולות לפתוח דלתות עבור הזדמנויות קריירה ברמה גבוהה, תוך שיפור היכולת לגשת באופן יעיל, להעריך ולהתמודד עם הלא ידוע ואת לא צפוי הן מקצועית והן אישית.

תלמידים פוטנציאליים צריכים לחקור ביסודיות ולהשוות בתי ספר כאשר מחליטים לאן להשתתף. עלויות יכול להשתנות בהתאם למוסד, מיקום, דרישות תואר אורך התוכנית.

הלימודים מכינים את הבוגרים למשרות ציבוריות ועסקיות בענפי הטלקומוניקציה, הבנקאות, הביטוח והרכבת, בנוסף לסוכנויות תכנוניות וסטטיסטיות, לייעוץ אקטוארי ולמוסדות זיהוי פלילי. הקריירה בדרך כלל מקיפים מדעי החברה, מתמטיקה, בלשנות, בינה מלאכותית, מוסיקה, מדעי הטבע או המחשב, רפואה, ביולוגיה, פיזיקה, מדיה, ייצור וכספים. עמדות פופולריות כוללות מדעני נתונים, אקטוארים, יועצים כלכליים וניהוליים, הטבות ומנהלי תגמולים, אנליסטים כמותיים, אשראי, מחקר, מדיניות ופיננסים. בוגרים בעלי ציון גבוה עשויים גם הם להמשיך לתואר דוקטור.

במקומות רבים ברחבי העולם מציעים את התואר הזה, וכן אפשרויות מקוונות נוח עשוי להיות זמין גם. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
Other options within this field of study:

2 Results in Stochastics

University of Amsterdam

Stochastics בוחן תופעות שבהן סיכוי משחק תפקיד מרכזי, כגון תוצאות הבחירות, תנודות במחירי המניות או אינטראקציות מולקולריות בתא חי. זה יכול להיות מחולק לסטטיסטיקה, הסתברות ה ... [+]

Stochastics בוחן תופעות שבהן סיכוי משחק תפקיד מרכזי, כגון תוצאות הבחירות, תנודות במחירי המניות או אינטראקציות מולקולריות בתא חי. זה יכול להיות מחולק לסטטיסטיקה, הסתברות התיאוריה ומחקר פעולות סטוכסטיים. מתמטיקה פיננסית היא תחום חשוב ביישום של סטוכסטיים אשר מציעה אפשרויות מחקר מרתקות. המאסטר של סטוכסטיים ומתמטיקה פיננסית מאמן אותך במלוא עומק ורוחב של תחומים אלה, הן תיאוריה ויישום.

יש מגוון רחב של התמחויות זמין, המבוסס על תחומים רבים בהם סטוכסטיים מוחל, היקף שלהם ואת הבעיות המאתגרות שהם מציבים. גם סטודנטים בעלי נטייה תיאורטית וגם מעשיים יותר יכולים לבחור קורסים ספציפיים שיתאימו לאינטרסים האישיים שלהם.... [-]

הולנד Amsterdam
September 2019
תכנית מלאה
24 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Turin

M.Sc. ב סטוכסטיים ומדעי הנתונים הוא קורס בוגר שנתיים, שמטרתו הכנת תלמידים עם השכלה מודרנית בשיטות הסתברותיות, סטטיסטיות וחישוביות. ... [+]

בקשה ב UniTo עבור ay 2019-2020 פתוח עד 14 באפריל 2019. החל ב https://apply.unito.it

M.Sc. ב סטוכסטיים ומדעי הנתונים הוא קורס בוגר שנתיים, שמטרתו הכנת תלמידים עם השכלה מודרנית בשיטות הסתברותיות, סטטיסטיות וחישוביות.

בהשראת התוכניות הטובות ביותר במדעי הנתונים החלה לאחרונה בארה"ב ובאירופה, קורס זה מאחד את המומחיות של שלוש מחלקות של אוניברסיטת טורינו וקבוצות המחקר שלהם בהסתברות, סטטיסטיקה ומדעי המחשב, וכיום היא ההצעה היחידה של הקלד באיטליה כדי להעניק תואר במתמטיקה.... [-]

איטליה Turin
October 2019
תכנית מלאה
2 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית