תוכניות ה-Stochastics, חפש את התוכניות הטובות ביותר MSc כאן! - MSc

תוכנית "מאסטר למדעים" נמשכת בדרך כלל בין שנתיים לשנתיים ומסייעת לתלמידים לרכוש את המקצועיות הנדרשת לקריירה ברמה גבוהה יותר. בוגר מחקרים כי לעתים קרובות בעקבות תואר ראשון במדעים נוטים להתמקד בתחומים מדעיים בדרך כלל לשיאה בתזה.

מהו MSc ב Stochastics? תוכנית זו תואר בדרך כלל מתמקדת התיאוריה ויישום מאחורי תופעות שנקבעו באופן אקראי כגון אינטראקציות מולקולריות או שונות בשוק הפיננסי. מחלקות משנה עשויות לכלול מחקר תפעולי או סטטיסטיקה ותיאוריית הסתברות, ומגוון של התמחויות וקורסי בחירה עשויים להיות זמינים גם כן. קורסים מלמדים הסתברות תיאורטית, סטטיסטיקה מתמטית ותעשייתית, סטוכסטיים פיננסיים ותהליכים סטוכסטיים. תוכניות נמשכות בדרך כלל בין שנה לשנתיים ובדרך כלל מסתיימות בפרויקט מחקר ובתזה. מחקרים עשויים להיות מבוססי מחקר, מבוסס קורס או שילוב.

מי מרוויח מאסטר למדע ב Stochastics נוטים להיות בעלי עוצמה פתרון בעיות, כמותי והערכת מיומנויות. יכולות אלה יכולות לפתוח דלתות עבור הזדמנויות קריירה ברמה גבוהה, תוך שיפור היכולת לגשת באופן יעיל, להעריך ולהתמודד עם הלא ידוע ואת לא צפוי הן מקצועית והן אישית.

תלמידים פוטנציאליים צריכים לחקור ביסודיות ולהשוות בתי ספר כאשר מחליטים לאן להשתתף. עלויות יכול להשתנות בהתאם למוסד, מיקום, דרישות תואר אורך התוכנית.

הלימודים מכינים את הבוגרים למשרות ציבוריות ועסקיות בענפי הטלקומוניקציה, הבנקאות, הביטוח והרכבת, בנוסף לסוכנויות תכנוניות וסטטיסטיות, לייעוץ אקטוארי ולמוסדות זיהוי פלילי. הקריירה בדרך כלל מקיפים מדעי החברה, מתמטיקה, בלשנות, בינה מלאכותית, מוסיקה, מדעי הטבע או המחשב, רפואה, ביולוגיה, פיזיקה, מדיה, ייצור וכספים. עמדות פופולריות כוללות מדעני נתונים, אקטוארים, יועצים כלכליים וניהוליים, הטבות ומנהלי תגמולים, אנליסטים כמותיים, אשראי, מחקר, מדיניות ופיננסים. בוגרים בעלי ציון גבוה עשויים גם הם להמשיך לתואר דוקטור.

במקומות רבים ברחבי העולם מציעים את התואר הזה, וכן אפשרויות מקוונות נוח עשוי להיות זמין גם. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר

מגיסטר למדעים במתמטיקה סטוכסטית ופיננסית

University of Amsterdam
בקמפוס תכנית מלאה 24 חודשים September 2019 הולנד Amsterdam

Stochastics בוחן תופעות שבהן סיכוי משחק תפקיד מרכזי, כגון תוצאות הבחירות, תנודות במחירי המניות או אינטראקציות מולקולריות בתא חי. זה יכול להיות מחולק לסטטיסטיקה, הסתברות התיאוריה ומחקר פעולות סטוכסטיים. [+]

Stochastics בוחן תופעות שבהן סיכוי משחק תפקיד מרכזי, כגון תוצאות הבחירות, תנודות במחירי המניות או אינטראקציות מולקולריות בתא חי. זה יכול להיות מחולק לסטטיסטיקה, הסתברות התיאוריה ומחקר פעולות סטוכסטיים. מתמטיקה פיננסית היא תחום חשוב ביישום של סטוכסטיים אשר מציעה אפשרויות מחקר מרתקות. המאסטר של סטוכסטיים ומתמטיקה פיננסית מאמן אותך במלוא עומק ורוחב של תחומים אלה, הן תיאוריה ויישום.

יש מגוון רחב של התמחויות זמין, המבוסס על תחומים רבים בהם סטוכסטיים מוחל, היקף שלהם ואת הבעיות המאתגרות שהם מציבים. גם סטודנטים בעלי נטייה תיאורטית וגם מעשיים יותר יכולים לבחור קורסים ספציפיים שיתאימו לאינטרסים האישיים שלהם.... [-]


מאסטר במדעים ובסטטיסטיקה

University of Turin
בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים October 2019 איטליה Turin

M.Sc. ב סטוכסטיים ומדעי הנתונים הוא קורס בוגר שנתיים, שמטרתו הכנת תלמידים עם השכלה מודרנית בשיטות הסתברותיות, סטטיסטיות וחישוביות. [+]

M.Sc. ב סטוכסטיים ומדעי הנתונים הוא קורס בוגר שנתיים, שמטרתו הכנת תלמידים עם השכלה מודרנית בשיטות הסתברותיות, סטטיסטיות וחישוביות.

בהשראת התוכניות הטובות ביותר במדעי הנתונים החלה לאחרונה בארה"ב ובאירופה, קורס זה מאחד את המומחיות של שלוש מחלקות של אוניברסיטת טורינו וקבוצות המחקר שלהם בהסתברות, סטטיסטיקה ומדעי המחשב, והיא כיום ההצעה היחידה של הקלד באיטליה כדי להעניק תואר במתמטיקה.... [-]