תוכניות תואר שני

תואר שני במדעים (MSc או בקיצור) הוא תואר הוענק באוניברסיטאות ברחבי העולם להשלמת מחקר ברמת התואר השני בתחום הקשורים טכנולוגית מדע או. להירשם לתכנית לימודי תואר שני מתרגמת לביצוע השקעה משמעותית בקריירה של אחד מקצועית. בנוסף לסיכויי קריירה המשופרת שיכול להיות שנרכשו על ידי לקיחת מגיסטר למדעים, תלמידים גם לפתח כישורים אישיים יקרי ערך ולמלא את תנאי מוקדם חיוני למחקר לתואר שלישי. ביולוגי ומדעי חיים, עסקים, הנדסה וטכנולוגיה, ומדעי הטבע הם השדות האקדמיים המרכזיים של מחקר המציעים תואר שני בתואר מדע. ריבונו של מועמדים למדע בדרך כלל צריך לעשות מחקר עצמאי ולהציג את תזה כדרישה לסיום הלימודים. המגוון של מאסטר שונה של תוכניות מדע יכול להיות מכריע - לא לא לתת לזה לעצור אותך! התחל את החיפוש שלך על ידי ההתבוננות במאסטר הפופולרי ביותר של מעלות מדע ומפורט להלן.

תארים שניים במדעים MSc שנוספו לאחרונה

CIFFOP

תואר שני בניהול משאבי אנוש בינלאומי

אוקטובר 23, 2017
תואר שני במנהל משאבי אנוש בינלאומי, מוכר על ידי משרד החינוך והחינוך הצרפתי.

Malmö University

שני בלימודי עירוניים

אוקטובר 22, 2017
מטרת התוכנית היא להעמיק את הידע של התלמידים על מחקרים עירוניים כדי להיות מסוגל להשתתף במחקר או מוסמך חקירות הפיתוח העירוני.

Cracow University of Technology

הורים בטכנולוגיות כימיות חדשניות (ict)

אוקטובר 23, 2017
הפקולטה להנדסה כימית וטכנולוגיה מזמינה סטודנטים זרים להירשם ללימודי תואר שני בארבעה סמסטרים באנגלית עבור חברה מרכזית בטכנולוגיות כימיה חדשניות (ICT).

אוניברסיטאות במדינת ישראל

שנה מיקום

מהו תואר מגיסטר למדעים?