תוכניות תואר שני

תואר שני במדעים (MSc או בקיצור) הוא תואר הוענק באוניברסיטאות ברחבי העולם להשלמת מחקר ברמת התואר השני בתחום הקשורים טכנולוגית מדע או. להירשם לתכנית לימודי תואר שני מתרגמת לביצוע השקעה משמעותית בקריירה של אחד מקצועית. בנוסף לסיכויי קריירה המשופרת שיכול להיות שנרכשו על ידי לקיחת מגיסטר למדעים, תלמידים גם לפתח כישורים אישיים יקרי ערך ולמלא את תנאי מוקדם חיוני למחקר לתואר שלישי. ביולוגי ומדעי חיים, עסקים, הנדסה וטכנולוגיה, ומדעי הטבע הם השדות האקדמיים המרכזיים של מחקר המציעים תואר שני בתואר מדע. ריבונו של מועמדים למדע בדרך כלל צריך לעשות מחקר עצמאי ולהציג את תזה כדרישה לסיום הלימודים. המגוון של מאסטר שונה של תוכניות מדע יכול להיות מכריע - לא לא לתת לזה לעצור אותך! התחל את החיפוש שלך על ידי ההתבוננות במאסטר הפופולרי ביותר של מעלות מדע ומפורט להלן.

תארים שניים במדעים MSc שנוספו לאחרונה

Clarkson University Graduate School

תואר שני בפיסיקה

ינואר 20, 2018
המחלקה לפיסיקה מציעה תכנית לתואר שני המסייעת לתואר שני בפיסיקה. אנו מציעים אינטראקציה אישית הדוקה בינך לבין הפקולטה, ומעניקים תשומת לב אישית לצרכים ולאינטרסים שלך בעת המעבר לתוכנית.

BPP University

פיתוח מקצועי ו מודולים העסקה

ינואר 20, 2018
ב BPP University עסקים בית הספר אנו משלבים מודולים פיתוח מקצועי לתוך תוכניות של 18 חודש מאסטר שלנו, אשר נועדו להשלים את הנתיב הקריירה שבחרת בסופו של דבר לשפר את ההשמה שלך במגזר שבחרת.

Central European University

מגיסטר למדעים במדעי הסביבה, מדיניות וניהול (MESPOM)

ינואר 20, 2018
תוכנית MESPOM הוא קורס ארסמוס מונדוס מאסטרס במדעי הסביבה, מדיניות וניהול המופעלים על ידי ארבעה מובילים באירופה שתי אוניברסיטאות צפון אמריקה. MESPOM מכין תלמידים לזיהוי ויישום פתרונות לאתגרים סביבתיים מורכבים, במיוחד בהקשר בינלאומי.… [+] [-]

אוניברסיטאות במדינת ישראל

שנה מיקום

מהו תואר מגיסטר למדעים?