MSc פסיכולוגיה תעסוקתית וארגונית

כללי

תיאור התכנית

מידע בסיסי

 • משך הפעילות: שנה אחת במשרה מלאה, 2 שנים במשרה חלקית
 • תאריך התחלה: ספטמבר 2020
 • הגש מועמדות עד: 1 באוגוסט 2020 (בינלאומי), 1 בספטמבר 2020 (בריטניה / האיחוד האירופי)

אם אתם מעוניינים כיצד אנשים חושבים ומתנהגים בעבודה - ובעזרתם לייעל את רווחתם וביצועיהם - זה הקורס בשבילכם. תלמד למלא תפקיד מפתח בפיתוח הידע, ולהשפיע על התרגול והמדיניות הטובים ביותר במקום העבודה, גם כיום וגם במקום העבודה המשתנה במהירות של העתיד.

נלמד על ידי בית הספר לפסיכולוגיה ובית University of Sussex Business School , תוכלו לרכוש מיומנויות וידע רב ערך ב:

 • הערכה פסיכולוגית בעבודה;
 • למידה, הכשרה והתפתחות;
 • מנהיגות, מעורבות ומוטיבציה;
 • רווחה ועבודה;
 • תכנון ארגוני, שינוי ופיתוח.

הקורס יעסוק גם בנושאים הרלוונטיים לעתיד העבודה, ומביא לכם את החשיבה העדכנית ביותר במגוון נושאים כמו קישוריות דיגיטלית, חיבור יחסי בעבודה, כיתה וגבריות, עמדות למגוון, פסיכולוגיה צרכנית ומנהיגות מודרנית.

התמחות

יתכן ותהיה לך הזדמנות להבטיח התמחות באמצעות השותפויות המקומיות המקומיות שלנו, יחד עם הצעות פרויקט מחקר יישומי.

הסמכה ושותפויות

קורס זה מבקש הסמכה כנגד הדרישות לבסיס הבוגרים לחברות מוסמך (GBC) של האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS). השתתפות בקורס מוסמך BPS היא הכרחית אם ברצונך להמשיך בקריירה כפסיכולוג תעסוקתי ולפעול למעמד שכר. מי שרוצה להשיג הסמכה שלב 1 חייב להחזיק GBC מה- BPS.

הרשתות המקצועיות שלנו כוללות את מכון רופי פארק והמכון ללימודי תעסוקה (IES). שניהם מעורבים עם התלמידים שלנו באמצעות מתן פגישות מומחים, חונכות מקצועית והזדמנויות אד-הוק אחרות.

עבודה מלאה במשרה חלקית

בחר ללמוד קורס זה במשרה מלאה או במשרה חלקית. כסטודנטית במשרה חלקית, תלמדו בעיקר ביום חול אחד לאורך השנה, עם כשבועיים של מודולים שנלמדו באינטנסיביות לאורך תקופת הקיץ של שנה 1 כדי להתאים את התחייבויות העבודה שלכם.

קורס זה כפוף כעת לאימות, בהתאם לנהלים שלנו להבטחת איכות התארים שלנו. משמעות הדבר היא כי חלק מהקורס עשוי להשתנות. תהליך האימות יסתיים לפני תחילת הקורס.

עמלות ומלגות

כמה זה עולה?

אגרות

 • סטודנטים בבריטניה / האיחוד האירופי: 12,450 ליש"ט בשנה
 • תלמידי איי התעלה והאי מאן: 12,450 ליש"ט לשנה
 • סטודנטים בינלאומיים: 22,500 ליש"ט בשנה

שים לב כי העמלות שלך, לאחר שתוגדרנה, עשויות להיות כפופות לעלייה על בסיס שנתי.

אם אתה סטודנט בינלאומי במימון עצמי, שמתחיל קורס תואר שני בספטמבר 2020, אתה נדרש לשלם פיקדון שכר לימוד.

עלויות נוספות

החברה לפסיכולוגיה הבריטית (BPS)

אתה יכול לבחור להיות חבר סטודנט בחברה הפסיכולוגית הבריטית (BPS). זה עולה בסביבות £ 26 (מידע נוסף זמין באתר BPS). אינך צריך להיות חבר בקורס שלך.

האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS) אימתה הכשרה

יש לך הזדמנות לקחת אימונים מאומתים של החברה הפסיכולוגית הבריטית (BPS), למשל בשימוש ביכולות פסיכומטריות ובמבחני אישיות. ההדרכה מועברת על ידי ספקים חיצוניים, תלוי בזמינותם. כל קורס עולה בסביבות 400 פאונד. אינך צריך לבצע את ההכשרה לקורס שלך.

טיולי קורס

יתכנו הזדמנויות לטיולי קורסים כמו ביקורים בפרקטיקות מקצועיות. אלה אינם חובה לקורס. העלויות משתנות אך ינועו בין 50 ל -100 ליש"ט. תצטרך לשלם עבור הובלה ואוכל משלך.

איך אני יכול לממן את הקורס שלי?

לתואר שני תואר שני הלוואות

אתה יכול לשאול עד 11,222 ליש"ט כדי לעזור בתשלום ובעלויות מחייה אם הקורס שלך מתחיל ב -1 באוגוסט 2020 או לאחריו. ניתן להשיג הלוואות מחברת הלוואות הסטודנטים אם אתה מבריטניה או אם אתה אזרח האיחוד האירופי הלומד אדון.

מלגות

מטרתנו היא להבטיח שכל סטודנט שרוצה ללמוד איתנו יוכל למרות חסמים כלכליים, כך שנמשיך למשוך אנשים מוכשרים וייחודיים. מלגות לקורס זה טרם אושרו.

מלגות תואר שני - אלכסנדרה טרזובה, עיתונות לתואר שני University of Sussex ב- Vimeo.

עובדים בזמן הלימודים

מרכז הקריירה והתעסוקה שלנו יכול לעזור לכם למצוא עבודה חלקית בזמן הלימודים.

קריירה

עם סיום הלימודים תהיה מוכן היטב לתרגול מקצועי כפסיכולוג תעסוקתי או ארגוני / עסקי בתחומים כמו:

 • פנים המגזר הפרטי והמגזר הציבורי (MI6, צבא, שירותי בריאות, שירותי חירום, ממשלה ושירות המדינה);
 • בתי פרסום-מבחן;
 • ייעוץ ומכוני מחקר;
 • טנקי חשיבה מדיניות;
 • יעוץ מנהלי;
 • יעוץ בתחום משאבי אנוש, ובתוך משאבי אנוש / אנשים / מחלקות רווחה בארגונים;
 • תעסוקה עצמית.

בקורס אתם מוזמנים לפגוש פסיכולוגים מענפים שונים ולהשתתף בימי הערכה בעולם האמיתי. תוכלו גם לכסות תחומים חשובים הרלוונטיים לעתיד העבודה כולל השפעת הטכנולוגיה, עמדות למגוון והמהפכה התעשייתית הרביעית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... קרא יותר

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. קרא פחות