MSc פיזיקה בינלאומית

כללי

תיאור התכנית

מטרות תכנית המאסטר ומטרת הבחינה

כתואר רצוף מהפקולטה לפיזיקה ואסטרונומיה באוניברסיטת יוליוס מקסימיליאנס בוירצבורג, מוצע התואר השני בפיזיקה בינלאומית עם הסמכה מקצועית לתואר שני במדעים. הקורס מעוצב בעיקרון באנגלית. לכן רוב המודולים מוצעים באנגלית. התואר השני במדע מכין את הסטודנטים לפעילויות מדעיות בתחום הפיזיקה ולדוקטורט בד"ר. rer. nat. לפני.

מטרת ההדרכה היא להעניק לתלמידים ידע מעמיק בעבודה מדעית במחקר ויישום הפיזיקה ותכניה הבסיסיים. באמצעות הכשרה וחינוך של חשיבה אנליטית, התלמיד צריך לרכוש את היכולת בהמשך להכיר את תחומי העבודה המגוונים שהופקדו עליו, ובמיוחד ליישם באופן עצמאי את הידע הבסיסי שנרכש כבר מהתואר הראשון בתכנית לתואר ראשון ברציפות ולהחיל אותו על חדשים. הקצה משימות.

עבודת המאסטר מיועדת להראות לתלמידים שהם יכולים לעבוד באופן עצמאי במשימה ניסיונית או תיאורטית המוגבלת מבחינת הנושא והזמן, תוך שימוש בשיטות ידועות ובקריטריונים מדעיים. הבחינה מאפשרת לסטודנטים לרכוש תואר השוואה בין-לאומי בתחום הפיזיקה, ובמסגרת תוכנית לימודים ראשונה לתואר ראשון ושני מייצגת את ההסמכה המקצועית להתכונן לעבודה במחקר ופיתוח.

הוענק תואר שני אקדמי

התואר האקדמי של תואר שני במדע (מקוצר M. Sc.) מוענק על סמך הבחינה שעברה. תואר שני במדע שווה לתואר בפיזיקה (אוניברסיטה); על כך מעידים התלמידים במוסף הדיפלומה.

תנאי קבלה לקורס

תנאי מוקדם הוא הוכחת תואר בוגר תואר ראשון (180 נקודות בניין) במכללת JMU או באוניברסיטה אחרת מבית או זר או תואר מקומי או זר שווה ערך (למשל בחינת מדינה) והכישורים המפורטים להלן. מועצת הבחינות לתואר שני בפיזיקה בינלאומית מחליטה על שוויון התארים.

על המועמדים להפגין מיומנויות בשפה האנגלית ברמה B2 של מסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת לשפות (GER). מועמדים ומועמדים שלא קבלו במוסד גרמנית HZB שלהם או מהדרגה הראשונה הרלוונטית מומלצים במהלך הידע הבסיסי מספיק אקדמית בשנה הראשונה של השפה הגרמניה (למשל הרמה A2 לרכוש את המדד האירופי להערכת שפות (CEFR). הוכחה כישורי שפה גרמנית אינם נדרשים להתקבל לקורס תואר שני בפיסיקה בינלאומית.

גישה מיידית לתואר שני ניתנת אם הוכח תואר ראשון בפיזיקה (רכישת 180 נק ') או תואר דומה או תואר מקומי או זר שווה ערך (למשל בחינת מדינה), כמו גם המיומנויות שצוינו לעיל

ניתן לקבל קבלה מקדימה אם הוכחו לפחות 150 נקודות ECTS בתואר הראשון והכישורים הנ"ל. במקרה זה, הוכחת תואר ראשון נדרשת לכל המאוחר עד לתום תקופת ההרשמה המחודשת לסמסטר המאסטר השלישי.

מועדים ליישום

יש להגיש בקשה להתקבל לתכנית לתואר שני בזמן ובטופס בזמן טוב לאוניברסיטת יוליוס מקסימיליאנס בוירצבורג לסמסטר הקיץ או החורף הרצוי. אם אין לך תעודת כניסה לאוניברסיטה גרמנית (אביטור, תעודת כניסה ללימודי השכלה גבוהה או דומה) ועדיין אין לך תואר ראשון מאוניברסיטה גרמנית, אנא הגש בקשה באמצעות המשרד הבינלאומי .

יש לצרף את היישום למסמכים הבאים:

  1. הוכחת תואר אוניברסיטאי או הסמכה מקבילה או הוכחה של לפחות 150 נקודות ECTS או הישגים בהיקף המקביל למקצועות שאינם מודולריים במובן של ECTS
  2. הישגי לימודים ובחינה (תמליל רשומות)
  3. במקרה של יישום זמני (בקשה לבקשה מותנית בהחלט) יש להוסיף רשימת הישגי הלימוד והבדיקה שטרם הושלמה.

תכני הקורס ותכנית הלימודים של הקורס

תכנית המאסטר מחולקת לתחומים הבאים:

שדה בחירה (60 נ"ז)

1. פיזיקה של תת-שדה (מינימום 55 נ"ז):

  • תואר שני במעבדה מתקדמת (מינימום 9 נ"ז)
  • סמינר מתקדם (מינימום 5 נ"ז)
  • פיזיקה ניסיונית (מינימום 10 נ"ז)
  • פיסיקה תיאורטית (מינימום 10 נ"ז)

2. קטינים תת-גופניים (0-5 נ"ז)

מודולי פרויקט אב (60 נ"ז):

  • התמחות מקצועית בפיזיקה בינלאומית (15 נ"ז)
  • שיטות מדעיות וניהול פרויקטים בפיזיקה בינלאומית (15 נ"ז)
  • עבודת גמר פיזיקה בינלאומית (30 נ"ז)

בכל תחום יש להשיג את ציון ה- ECTS המינימלי הניתן בסוגריים לצורך סיום תואר שני בהצלחה. בתת-הבחירה האלקטיבית "התמחות בפיזיקה", בוודאי הושלמו בהצלחה מודולים עם בחינות מדורגות בהיקף של לפחות 40 נקודות. אין מספר מינימלי של נקודות ECTS בתת-החובה "קטינים שאינם פיזיים". מתקבלות לפחות 120 נקודות ECTS, תלוי בסמסטר המוצע על ידי הפקולטה לפיזיקה ואסטרונומיה, את הסטודנטים ניתן לקחת את המודולים של תחומי המודול.

הקצאת המודולים האישיים לתחומים השונים נובעת מתיאור נושא המחקר (SFB).

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU), founded in 1402, is one of the universities in the German-speaking world that have a long and rich tradition. Numerous famous scholars and scientists ... קרא יותר

The Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU), founded in 1402, is one of the universities in the German-speaking world that have a long and rich tradition. Numerous famous scholars and scientists have made their mark here, such as Carl Siebold, Rudolf Virchow, and Franz Brentano. So far, 14 Nobel laureates have conducted their research here, including Wilhelm Conrad Röntgen, who discovered X-rays at Würzburg. In 1985, the physicist Klaus von Klitzing received this distinction for his discovery of the quantum Hall effect. Harald zur Hausen was given the Nobel Prize in Medicine in 2008 for discovering that viruses trigger cervical cancer. More than 28,000 students, including some 2,300 young people from abroad, are registered with ten faculties. These can be divided into four main areas: Humanities, Law and Economics, Life Sciences, and Natural Sciences and Technology. The university and its hospital provide employment for 10,000 people. Around 3,000 are on the academic staff, more than 400 as professors. קרא פחות
וירצבורג , בייג'ינג + 1 יותר פחות