MSc ניהול ארגוני

כללי

תיאור התכנית

126794_pexels-photo-3184291.jpeg דביקים / פיקסלים

תכנית לתארים מתקדמים שהוענקה על ידי אוניברסיטת בירמינגהם

רישום קורס לא מקומי מס '252953

סקירה כללית

בסביבה העסקית התחרותית והולכת יותר ויותר, יש ביקוש גבוה ליצירתיות, חדשנות וייחודיות - ודרישה גוברת לעסקים להיות יוזמה. קורס ניהול הארגון שלנו פותח בשיתוף עם אנשי מקצוע בתעשייה בכדי להעניק לך את הידע העסקי ואת חווית העבודה הדרושה לך בכדי להתקדם בתפקידי ניהול בענף השירותים הארגוניים. הקורס ייתן לך גם את הכישורים להקים עסק משלך וללמוד כיצד לצמוח ולהתפתח אסטרטגית. כשאתה חוקר את הבסיס לפעילות יזמית, תוכל לפתח את כישוריך העסקיים והניהוליים ומאפשרים לך לזהות ולהגיב להזדמנויות עסקיות חדשות. אתה יכול לפתח תוכנית עסקית משלך כאופציה לפרויקט המחקר שלך בשנה האחרונה, כאשר שותפינו בתעשייה יתרמו לתהליך הפיתוח העסקי שלך.

מודול

יצירה ופיתוח עסקי

יצירה ופיתוח עסקי יעסקו את התלמידים באלמנטים המעשיים יותר של פעילות ארגונית, לא רק מבחינת יצירת עסקים חדשים, אלא גם מבחינת יזמות בסביבה הארגונית וצמיחה עסקית. המודול בוחן את עקרונות המפתח של הזנק וצמיחה עסקית, כולל יזמות, יצירתיות עסקית, צמיחה עסקית, תכנון עסקי, גיבוש אסטרטגיה ושיפור עסק.

פרויקט ארגוני

המודול מרחיב ומפתח את הידע והיכולת של התלמידים להתמקד במחקר יזמי ולהיערך אליו. זה מציג לסטודנטים את תחומי הדיוק של טכניקות הערכה ומחקר ביקורתיים כמו גם את התכנון והביצוע של פרויקט מחקר ארגוני. הפרויקט יכול ללבוש צורה של תוכנית הפעלה עסקית חדשה או תוכנית פיתוח עסקית קיימת. המטרה היא לפתח את כישוריהם ומומחיותם של הסטודנטים בכלי המחקר החיוניים להם הם יצטרכו הן ללימודים מוצלחים לאחר התואר הראשון והן כיזמים או כמנהלים של העתיד. המודול נוקט בגישה מובנית כדי להציע מגוון מפתח כלים המאפשרים ליישם מיומנויות ביקורתיות ועיצוב מחקרי. התלמידים יעודדו לנסות לשלב מושגים וידע ממספר מודולים של התוכנית, ולשאוב על מגוון רחב של מקורות. ההצעה, התכנון והביצוע של פרויקט הארגון היא פעילות פרטנית שמבוצעת על ידי הלומד תחת פיקוחו של חונך אקדמי / ארגוני מנוסה כראוי.

מימון יזמי

מודול זה נועד לפתח את ההבנה והמודעות של התלמידים למושגי היסוד של מימון מבחינה יזמית מבחינת ניתוח דוחות כספיים, ניהול הון חוזר, מודלי חיזוי, תקצוב הון ושמאות השקעות. המודול שם דגש על האופן בו מנהלים יכולים להשתמש בטכניקות פיננסיות בכדי לשפר מאוד את ההחלטות שהתקבלו במפעלים קטנים ובינוניים ובחברות הזנק.

יזמות בינלאומית

מודול זה נועד לפתח את ההבנה והמודעות של התלמידים לגבי יזמות בינלאומית בתחום השירות. יושם דגש על בחינה וביקורת על פעילויות יזמיות הן בבריטניה והן בינלאומית. תהליך הצמיחה הארגונית של חברות יזמיות כולל אסטרטגיות צמיחה חלופיות ייבחן בפירוט. ישולבו גם הזדמנויות ואתגרים הרווחים בסביבה הבינלאומית.

שיווק ומדיה דיגיטלית

מטרת מודול זה היא לספק לסטודנטים הבנה מעמיקה של מדיה שיווקית ודיגיטאלית במסגרת נסיעות ותיירות עולמיות. באמצעות גישה בין-תחומית, מודול זה ישלב יסוד תיאורטי עם טכניקות ושיטות עכשוויות לשיווק ומדיה דיגיטלית. נושאים עיקריים יכוסו ויעלו הקשר באמצעות יישומים מעשיים.

פיתוח מנהיגות אישית

בסביבה עסקית משתנה ומאתגרת ללא הרף, מנהיגות חזקה חיונית להצלחה עסקית כלשהי. כדי להיות מיומנים בזמנים משתנים כאלה, יזמים צריכים לפתח כישורי מנהיגות אישית. בתחילה, המודול מציג תיאוריות עכשוויות ומודלים של מנהיגות העומדת בבסיס. מכאן תינתן התלמידים הזדמנות לפתח כישורי מנהיגות אישיים, כולל אימון, חונכות ותקשורת. המודול גם יאפשר לסטודנטים להרהר על חוויית מנהיגות קודמת וקיימת, לעבוד על מחקרי מקרה, תובנות עסקיות ולקיים דיאלוג ביקורתי עם אחרים כדי לפתח כישורי מנהיגות ויכולות שלהם.

ניהול סיכונים וניהול אסטרטגי

חברות פועלות בסביבות גלובליות, מורכבות ודינמיות יותר ויותר. עובדה זו מחייבת יזמים ומנהלים לתכנן וליישם אסטרטגיות יעילות להתמודדות עם הסיכונים הטמונים בביצוע עסקים בסביבות נדיפות אלה. מודול זה מספק מסגרת לזיהוי, הערכה, כימות סיכונים ותכנון אסטרטגיות להפחתת סיכונים. זה ייבחן הן מהבחינה העסקית העסקית והן מהעסקים העסקיים. האתגרים העומדים בפני יזמים בניהול הסיכון משולבים גם הם. באמצעות בחינת מסגרות שונות ניתנת לסטודנטים הזדמנות להעריך וליישם כלים וטכניקות לניהול סיכונים במצבים בזמן אמת.

זה עניין של שיקול דעת למעסיקים בודדים להכיר בכל הכשרה שאליה עשוי קורס זה להוביל.

דרישות כניסה

דרישות אקדמיות

 • תואר ראשון רלוונטי (או שווה ערך) ממוסד מוכר.
 • כל הקבלות נקבעות על ידי UCB.
 • יישומים פרטניים אחרים ייחשבו על כל מקרה לגופו.

דרישות שפה אנגלית

 • IELTS 6.0 או
 • מבחן אנגלית עם סיסמא 6.0 או שווה ערך

אגרות

סכום התוכנית הכולל הוא 99,600 דולר HK עבור 7 גושי לימוד, שישולם מעל 6 תשלומים של 16,600 דולר כל אחד. כל חסימת הוראה כוללת הערות הרצאה, חבילת לימודים, סימון הערכה ראשון ומשוב וגישוש חוזר לבחינה או הגשה חוזרת למשימה.

נהלי יישום

הפונים צריכים להגיש את הדברים הבאים Aston Institute :

 1. טופס הבקשה הושלם
 2. שלם עבור דמי בקשה 350 $ בסך של PayPal (ללא החזר כספי)

על האוניברסיטה

אוניברסיטת קולג 'בירמינגהם

אוניברסיטת קולג 'בירמינגהם (UCB) מונה מעל 8,000 סטודנטים מתוכם 1,100 סטודנטים בינלאומיים מ -65 מדינות. אוניברסיטת קולג 'בירמינגהם מוסמכת על ידי אוניברסיטת בירמינגהם (אוניברסיטת קבוצת ראסל) ורבים מתוכניות היסוד שלה, תואר ראשון ותואר שני מובילים לתארים שהוענקו על ידי אוניברסיטת בירמינגהם. זה כולל את התארים העליונים לתואר BA (Hons) Enterprise Business ו- BA (Hons) ניהול שיווק המציעים כיום במכון Aston Institute , הונג קונג.

שותפות אוניברסיטת בירמינגהם והקולג 'אוניברסיטת בירמינגהם

שתי האוניברסיטאות בבירמינגהם חתמו על הסכם הרותם את חוזקותיו של כל מוסד. שיתוף הפעולה חוגג ובונה על מערכת יחסים בת 22 שנה שראתה את אוניברסיטת בירמינגהם ומעניקה 20,000 תארים באוניברסיטת ברמינגהאם.

השותפות יוצרת מודל חדש לשיתוף פעולה, רתימת החוזקות הייחודיות והקולקטיביות של שתי האוניברסיטאות שלנו, לשיפור התוצאות עבור צעירים באמצעות מגוון פעילויות משותפות, כולל:

 • שיפור נוסף של הזדמנויות התלמידים לגשת להשכלה גבוהה בדרכי השכלה נוספת
 • הכשרה ופיתוח של צוות ההוראה האקדמי
 • יצירת חוויה טובה יותר של סטודנטים בברמינגהם על ידי שיתוף מתקנים
 • סיוע לסטודנטים בינלאומיים לגשת להזדמנויות חינוכיות בבירמינגהם
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy f ... קרא יותר

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy focuses on an international perspective, with courses and qualifications benchmarked according to international standards. Our courses aim at improving students’ academic standards and enhancing employability, leading into globally renowned Universities and internationally recognised qualifications. We also represent non-local courses by prestigious overseas Universities and institutions in Hong Kong. קרא פחות