MSc בניהול תעופה - משרה חלקית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

אנו עובדים מרחוק וזמינים כדי לתמוך בך בכל שאלה שיש לך - אנא שלח דוא"ל לברנדון לכתובת brandon.mclean@portobelloinstitute.ie או התקשר אליו בטלפון 01-8920035.
צוותי הלימוד האקדמיים שלנו עובדים גם הם מרחוק ותומכים בסטודנטים שלנו להמשיך בלימודים באמצעות למידה מקוונת או כדי להתחיל בעבור אלו שרק מתחילים את מסע הלמידה שלהם.

ה- MSc בניהול תעופה היא תכנית מוסמך חדשנית המתמקדת בסחר אלקטרוני ובאסטרטגיות אלקטרוניות לניהול בעולם התעופה. תוכנית זו תפתח מיומנויות ביקורתיות ומעשיות המיושמות בתחום ניהול תעופה. תהיו מצוידים לניהול ומנהיגות בתחום תעופה, שנע בין ניהול תפעולי, סקירה אסטרטגית ותכנון, תקנות ותאימות וניהול פיננסי.

תוכנית MSc זו בונה על הידע שנצבר מלימודי תואר ראשון ו / או למידה חווייתית במקום העבודה, וכן מציבה אותך בעמדה חזקה להתקדמות בקריירה בתחום זה.

MSc מציעה לך הזדמנות לקדם את הידע, ההבנה והתרגול המקצועי שלך, כמו גם לתת לך במה שתוכל להתקדם בקריירה שלך.

מה אלמד במהלך לימודי תואר שני בניהול תעופה?

במהלך תכנית Masters זו, תלמד על המערכות והטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום התעופה, ומבטיח שיש לך את הידע המעודכן ביותר, בענף שמתפתח ללא הרף. תוכלו ללמוד על מושג המסחר האלקטרוני בניהול תעופה ועל ההשפעה של העידן הדיגיטלי על המשך פעילותם האסטרטגית של חברות תעופה ושדות תעופה. תלמדו על תיאוריות מנהיגות וניהול אסטרטגי ותפתחו עוד יותר את כישורי המנהיגות שלכם באמצעות יישום התיאוריה לתרגול.

לימוד ניהול פרויקטים ופיתוח היכולת ליצור, לנהל ולסגור פרויקטים בצורה יעילה זו מיומנות חשובה שפותחה במהלך תוכנית זו. השימוש בתוכנות לניהול פרויקטים הוא מיומנות מפתח נוספת שתפתח. תוכלו להכיר את התיאוריות, המתודולוגיות ומקורות הנתונים השונים אשר יאפשרו לכם לפקח ולהבין את האסטרטגיות הלוגיסטיות שפותחו על ידי המפיקים הגלובאליים הגדולים ומוצרים מתוצרי צריכה.

בחינת ההקשר לקיימות וכיצד נדרשים התנהלות עסקית להתפתח בכדי לשקף את המציאות בהפעלת מערכת סחר גלובלית החותרת ליישום עקרונות הקיימות היא יתרון מרכזי בלימוד תוכנית זו. זהו אזור חשוב לבחינה הולכת וגוברת עבור חברות תעופה ושדות תעופה.

למידה להעריך את המגוון המורכב של הסוגיות הכספיות שעל מנהלי חברות התעופה להתמודד כדי להבטיח עסק בר-קיימא לטווח הרחוק וכיצד לנהל את ההיבטים הקריטיים של חשיפה פיננסית שלילית הנפוצה בענף.

מדוע עלי ללמוד את התואר השני בניהול תעופה?

עם סיום הלימודים, יהיו לך מגוון דרכי קריירה זמינים עבורך, הן באירלנד והן בינלאומית. אתה תהיה מצויד לניהול ומנהיגות בתחום תעופה, שנע בין ניהול תפעולי, סקירה אסטרטגית ותכנון, תקנות ותאימות וניהול פיננסי.

בתור תואר ראשון תוכלו לפתח קריירה מרגשת במחקר דוקטורט, ייעוץ תעופה, וחברות תעופה מרכזיות ושדות תעופה. Pathways קריירה אחרים כוללים עבודה עבור מוסדות כמו בקרת תנועה אווירית לאומית ורשות התעופה האזרחית.

תחומי ניהול התעופה בהם תוכלו לעבוד כוללים:

 • ניהול טיפול בנוסעים
 • ניהול תפעולי תעופה - תחת חסות
 • ניהול מטענים אוויריים
 • ניהול מכירות של חברות תעופה
 • ניהול שיווק של חברות תעופה
 • ניהול הכנסות
 • ניהול הנדסה
 • ניהול צוות בקתה
 • ניהול סיפון טיסה

תחומי המומחיות של תעופה בהם תוכלו לעבוד כוללים:

 • מימון ורכש של חברות תעופה
 • אסטרטגיית חברות תעופה
 • מיתוג חברות תעופה
 • תמיכת IT בחברת תעופה
 • שירותי משפט חברות תעופה
 • רכש של חברות תעופה

wanderlust

כישורים שנרכשו

MSc ניהול תעופה הוענק על ידי אוניברסיטת לונדון מטרופוליטן (LMU). זה מוכר כפרס ברמה 9 במסגרת המסגרת הלאומית של כישורים.

הסטודנטים רשומים כסטודנטים לתארים מתקדמים באוניברסיטת מטרופוליטן בלונדון והם יקבלו כרטיס סטודנט המאשר את מצב הסטודנטים שלהם.

מסגרות הכישורים באירלנד ובבריטניה

רשויות ההסמכה האירית ובריטניה שיתפו פעולה ביוזמות המקדמות את השקיפות, ההכרה והניידות של הכישורים בין תחומי השיפוט שלנו. רשויות ההסמכה בבריטניה ובאירלנד סיכמו את מסגרות ההסמכה בפעולה, Brexit לא ישפיע על הסכם זה.

דרישות כניסה ותהליך בקשה

דרישות כניסה

הכניסה היא על ידי בקשה ישירה למכון פורטבלו, תידרש:

 • מינימום של 2.2 (או שווה ערך) בתחומי נושא בנושא

הקורס פתוח גם לאנשי מקצוע שכבר עובדים בענף התעופה שלא בהכרח הם בעלי תואר ראשון. עם זאת, עליכם להיות בעלי ניסיון עבודה מינימלי של שנתיים ברמה הניהולית בענף. יהיה צורך לאשר זאת על ידי שני מכתבי הפניה. תצטרך גם להגיש קורות חיים לתמיכה בבקשתך.

אם יש לך ניסיון שנמצא מחוץ למפרט זה ואינו סטנדרטי, אנו רוצים להזמין אותך לראיון / ראיון סקייפ לדיון מפורט יותר הנוגע ליישום שלך.

תהליך היישום

 • שלב 1 - מלא את טופס ההזמנה המקוון.
 • שלב 2 - פונים אל הפונים לאישור / עדות לעמידה בקריטריוני הכניסה ותאשר הכניסה.
 • שלב 3 - אישור מקום יינתן לפונים העומדים מיד בקריטריונים.

שימו לב כי מקומות בקורס זה מוגבלים ומקומות מאושרים רק לאחר קבלת שכר הלימוד. מומלץ ליישם מוקדם.

מבנה הקורס

כל חומר הקורס מוחזק ב- Moodle, שהיא פלטפורמה מקוונת קלה לשימוש שתומכת בשיעורים שלכם. להשלמת קורס זה, התלמידים חייבים להיות בעלי ידע בסיסי בשימוש במחשב ובחיפוש באינטרנט למטרות מחקר.

137560_pexels-photo-912050.jpeg

מודולי קורס והערכות

מטרות הקורס

התלמידים יפתחו עוד יותר מיומנויות כמו ניתוח ביקורתי ופתרון בעיות בהקשר של קבלת החלטות אסטרטגיות. תובנות ומצגות מעשיות בתעשייה מבטיחות כי התלמידים יתייחסו תיאוריה לתרחישים של עבודה אמיתית.

תכנית לימודי תואר שני זו מיועדת לעודד אינטראקציה ותרומה של סטודנטים על ידי פיתוח יכולתם לעבוד באופן עצמאי, בהצעה ופיתוח של פתרונות לבעיות באופן שיטתי ויעיל, וכן בתקשורת בביטחון וברור הן בכתב והן בעל פה.

קורס מודולים

המודולים מופיעים בהמשך. כותרות המודולים ופרטי המודולים מתעדכנים באופן שוטף בכדי לשקף שינויים בחקיקה וכו ', ממצאי מחקר וכו' לכן אלה עשויים להשתנות לאורך זמן.

מודולים שנה א 'כוללים:

פרויקט מחקר עסקי (ליבה, 40 נ"ז)

התלמידים ידגימו הבנה של המגזר ומשמעות הסוגיות שבתוכו באמצעות ניתוח, הטמעה ופרשנות ברמה גבוהה של מידע מפתח וסטטיסטיקה.

מסחר אלקטרוני לניהול תעופה (ליבה, 20 נ"ז)

מודול זה יתמקד במושג המסחר האלקטרוני בתוך ניהול תעופה והשפעת העידן הדיגיטלי תמשיך להיות על הפעילות האסטרטגית של חברות תעופה ושדות תעופה.

מערכות אלקטרוניות וטכנולוגיות חדשות בפעילות תעופה ושדה תעופה (ליבה, 20 נ"ז)

מודול זה מעריך כיצד מנהלים יכולים לעשות שימוש בחדשנות וטכנולוגיות חדשות כדי לשפר את הפרודוקטיביות, שירות לקוחות באמצעות דיגיטליזציה וכיצד ניתן לשפר את יעילות ההדרכה והבטיחות באמצעות הטכנולוגיה. זה יבדוק גם כיצד הטכנולוגיה מספקת לחברות תעופה ושדות תעופה שליטה טובה יותר על חווית הלקוח והצעת השירות.

שיטות חיזוי ופיננסים לפעולות תעופה ושדות תעופה (ליבה, 20 נ"ז)

מודול זה מציג את ההערכה החיונית של ניהול עלויות חברות התעופה כמיומנות ניהול מרכזית עבור מנהלי חברות תעופה מסחריות. המודול נועד להעריך את המגוון המורכב של הסוגיות הכספיות שעל מנהלי חברות התעופה להתמודד כדי להבטיח עסק בר-קיימא לטווח הרחוק וכיצד לנהל את ההיבטים הקריטיים של חשיפה פיננסית שלילית הנפוצים בענף.

שיטות מחקר לניהול תעופה (ליבה, 20 נ"ז)

המודול נועד להכין את הסטודנטים לקריאה וביקורת מחקרית ביקורתית של תחומי הלימודים שנבחרו ואז לתכנן הצעת מחקר לפרויקט המחקר העסקי שלהם.

אסטרטגיה, מנהיגות וניווט אלקטרוני למנהלי תעופה (ליבה, 20 נ"ז)

מודול זה נועד לעורר את המודעות הביקורתית של התלמיד ויישום של תיאוריות מנהיגות מפתח וניהול אסטרטגי לתרגול שלהם ולפתח את יכולתו להעריך את התרגול הנוכחי לאור תיאוריות אקדמיות רלוונטיות.

קיימות בחברות תעופה גלובליות (ליבה, 20 נ"ז)

מודול זה יעסוק בנושא הקריטי של השפעת החשיבה הנוכחית על קיימות על עסקים וארגון תעופה. היא תבחן את הקשר הקיימות, וכיצד יידרשו התנהלות עסקית בכדי לשקף את המציאות שבה פועלת בתוך מערכת מסחר גלובלית החותרת ליישם עקרונות קיימות.

לוגיסטיקה בינלאומית (אפשרות, 20 נ"ז)

מודול זה יאפשר לסטודנט להבין את התהליכים בפועל של חילופי סחורות ושירותים בין שותפים לסחר עולמי, ואת ההסדרים הלוגיסטיים בתוך תאגידים טרנס-לאומיים בגבולות מדינה ואזוריים.

תרגול בינלאומי לניהול פרויקטים (אפשרות, 20 נ"ז)

מודול זה עוסק בפעילויות הליבה של ניהול הפרויקטים כמפורט בגרסת 7 של APM BOK, תוך השוואה בין PMBOK ו- PRINCE. התלמידים יפתחו את היכולת ליצור, לנהל ולסגור פרויקטים בצורה יעילה, ולהשתמש בתוכנת ניהול פרויקטים.

הובלה, ניהול ופיתוח אנשים (אפשרות, 20 נ"ז)

מודול זה נועד לספק ללומדים מסגרת קפדנית של ידע והבנה הנוגעים לניהול אנשים שהם יזדקקו לכל מידת ההתמחות שהם בוחרים במסגרת הקריירה שלהם בתחום HRM / HRD. היא מבקשת להכיר את הלומדים עם עדויות מחקריות עכשוויות בנושא תעסוקה וגישות יעילות לתרגול HRM ו- HRD.

שיווק, תקשורת שיווק ותפעול (MMCO) (אפשרות, 20 נ"ז)

מודול ליבה זה מכסה את הממדים העיקריים של ניהול שיווק, כולל מחקר שיווקי, אסטרטגיית שיווק, תקשורת שיווקית וניהול תפעולי וכיצד הם קשורים זה בזה.

דמי קורס, תוכנית תשלום נוחה

 • מחיר הקורס: 4,795 אירו לשנה אקדמית
 • דמי הערכה LMU 305 אירו המשולמים לשנה אקדמית 14 יום לפני תחילת הקורס.
עדכון אחרון: יול 2020

אודות בית הספר

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continu ... קרא יותר

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continuously advanced by her daughter Rebekah Lyons, another forward-thinking and hard-working woman. קרא פחות