MSc בבינה מלאכותית יישומית וניתוח נתונים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

העולם מונע יותר מתמיד, ובעוד מיומנויות אנליטיות, דיגיטליות, מדעי נתונים ובינה מלאכותית נמצאות בביקוש גבוה, ההיצע עדיין מוגבל מאוד. יש חוסר במומחים בתחום מדעי הנתונים והבינה המלאכותית, וחוסר המומחיות הזה אומר שכעת רק מעט חברות מסוגלות לנצל את מלוא הפוטנציאל של מערכי הנתונים שלהן ולהפוך את זה ליתרון תחרותי.

תוכנית MSc חדשה זו תוכננה כתגובה למחסור במומחי בינה מלאכותית (AI) ו- Data Analytics (DA) בבריטניה. זה ייתן לך את הכישורים ואת התובנה המקצועית שאתה צריך כדי לפתח קריירה במגזרים המגוונים והצומחים הללו במהירות.

60,000 מלגות יוצעו לסטודנטים ביתיים / איחוד אירופי / בינלאומי * אשר יגיעו לתכנית זו, כחלק מהשקעה של 1.4 מיליון ליש"ט של משרד הסטודנטים (OfS), המחלקה לתרבות, מדיה וספורט (DCMS), המשרד לבינה מלאכותית ותרומות בתעשייה.

* אנא בדוק את קריטריוני הזכאות.

התוכנית תעניק לך הבנה מיושמת של בינה מלאכותית ונתוני אנליטיקה. תכנית זו מתאימה למועמדים מכל רקע ולא נדרש ידע טכני קודם . תוכלו לפתח את המיומנויות הטכניות הרלוונטיות הדרושות לכם במסגרת התוכנית.

מיומנויות טכניות שתפתח כוללות ידע על פייתון, R, ג'וליה, ווקה, AWS, MS Azure, SAS, SPSS ו- Excel. כישורים רכים לא טכניים, שפיתוחם הם המפתח להצלחתך לטווח הארוך בכל ענף, כולל קבלת החלטות מונעת נתונים, חשיבה ביקורתית, חריפות עסקית ויזמות, וכישורי תקשורת, עבודת צוות ומנהיגות.

תהיה לך הזדמנות למיקום בתעשייה בת 3 חודשים במסגרת התוכנית, ותעניק לך ניסיון בעולם האמיתי שלא יסולא בפז והזדמנות לבנות קשרים בתעשייה.

כישוריך האינטלקטואלים והשימושיות יפותחו עוד יותר באמצעות גישה לתוכנית הפיתוח המקצועי שלנו. בנוסף, תכנית הלימודים המוצעת תציע לכם את ההזדמנות להשיג אישורים מקצועיים באמצעות AWS Academy ו- SAS.

תוכלו לסיים את לימודיך כמודלים ומתורגמנים עצמאיים, יצירתיים, יוזמים, עצמאיים, ותוכל לבחור בכלי AI ו- DS מתאימים לבעיה מעשית נתונה ולבצע ניתוח אמפירי המזין בקבלת החלטות מונעת נתונים.

הסמכה מקצועית

אנו גאים להיות קבוצה מובחרת של בתי ספר עסקיים להחזיק את הסמכה משולשת של Equis, AMBA ו AACSB, המכונה לעתים קרובות "טריפל הכתר".

לסטודנטים תהיה הזדמנות לפתח את כישוריהם האינטלקטואליים עוד יותר ולהגדיל את סיכויי ההעסקה שלהם באמצעות תווי מיקרו הזמינים באמצעות תוכן SAS ותכני שירותי אינטרנט של אמזון. מדובר באישורים המוכרים בתעשייה שלא יסולא בפז ומכינים אותך לעוד תחומי תפקיד - הם יפתחו את הדלתות לאפשרויות תעסוקה שונות ותוכלו להשתמש בהן בכל מקום בעולם.

SAS היא אחת התוכנות המובילות בעולם לניתוח נתונים, המשמשת כחלק מתואר זה להכשרת סטודנטים. SAS הוא אחד השותפים האסטרטגיים שלנו. הם תומכים בסטודנטים שלנו לקבל הסמכה עם התוכנה, הנמצאת בשימוש נרחב בעולם העסקים, כחלק מתוכנית זו.

לכל הלומדים תהיה הזדמנות לבקש הסמכה מקצועית עם תוכנית AWS Academy מאת שירותי האינטרנט של אמזון, כחלק מהתכנית. כחבר באקדמיה AWS, University of Bradford תעזור לסטודנטים להיות בקיאים ומוסמכים בשימוש בטכנולוגיות AWS ומוכנים להצטרף לכוח העבודה הדינאמי בענן ה- IT.

דרישות כניסה

תואר 2: 2 (ומעלה) בבריטניה בהצטיינות, או תואר שני בעל הכרה בינלאומית שווה ערך, בכל מקצועות STEM או לא קשורים ל- STEM. ניסיון בעבודה אינו נדרש.

סטודנטים בוגרים ייחשבו על כל מקרה לגופו. מועמדים עם כישורים שאינם בעלי תואר ייחשבו גם הם בעלי ניסיון עבודה רלוונטי (מינימום 3 שנים במשרה מלאה) ויוערכו על בסיס ראיון.

דרישות השפה האנגלית

IELTS: 6.0 בסך הכל, ללא מבחן משנה פחות מ- 5.5.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

מה תלמד

תכנית הלימודים המוצעת (בכפוף לאימות) כוללת לימוד של:

 • למידת מכונה
 • נתונים גדולים
 • Visual Analytics
 • אנליטת נתונים ממשלתית
 • נתונים אנליטיים בתחום הבריאות
 • שיווק דיגיטלי
 • AI בטוח, ניהול פרויקטים
 • ייעוץ ניהולי
 • יזמות וחדשנות
 • פיתוח מיומנויות למנהיגות עסקית

תמיכה בקריירה

האוניברסיטה מחויבת לסייע לתלמידים לפתח ולשפר את יכולת ההעסקה וזה חלק בלתי נפרד מתוכניות רבות. תמיכה מומחה זמין לאורך כל הקורס, שירותי העסקה, כולל עזרה למצוא עבודה במשרה חלקית תוך לימוד, מיקומים, חופשה עבודה ו משרות פנויות. מעודדים את התלמידים לגשת לתמיכה זו בשלב מוקדם ולהשתמש במשאבים הנרחבים באתר הקריירה.

דיון באופציות עם יועצים מומחים מסייע להבהיר תוכניות באמצעות בחינת אפשרויות ומיומנויות זיקוק של ציד עבודה. ברוב התוכניות שלנו יש תשומות ישירות על ידי יועצים לפיתוח קריירה לתוכנית הלימודים או באמצעות סדנאות מסודרות.

תוכנית אקדמיה של AWS משירותי האינטרנט של אמזון (AWS)

בית הספר למנהל הצטרף לתוכנית היוקרתית העולמית של AWS מאת Amazon Web Services (AWS). לכל התלמידים תינתן הזדמנות לשפר את כישוריהם התעסוקתיים, ובכך לסייע בהכנתם לעולם העבודה.

AWS Academy היא תוכנית עולמית המספקת למוסדות חינוך גישה לתכני מחשוב ענן לתמיכה בלמידה של סטודנטים במקום עבודה דיגיטלי תחרותי. כחבר באקדמיה AWS, University of Bradford תעזור לסטודנטים להיות בקיאים ומוסמכים בשימוש בטכנולוגיות AWS ומוכנים להצטרף לכוח העבודה הדינאמי בענן ה- IT.

לכל הלומדים תהיה הזדמנות לחפש הסמכה מקצועית עם הכישורים שנצברו באמצעות תוכן אקדמי של AWS, המועברים על ידי צוות האוניברסיטה שהם מוסמכים לאקדמיה AWS.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

תכנית זו תוכננה לאפשר לך כבוגר להשיק או לשפר קריירה בתחום הבינה המלאכותית ו / או מדעי הנתונים, כמו גם להעניק לך את הכישורים הדרושים לך כדי לעבוד בייעוץ קשור או לפתוח עסק טק חדש.

הזדמנויות קריירה כוללות (אך אינן מוגבלות ל):

 • מיושם בבינה מלאכותית ומדעי נתונים
 • אנליסט בוגר
 • מנתח עסקי
 • יועץ אנליטיקס
 • יועץ טכנולוגי
 • אנליסט שיווק דיגיטלי
 • מנהל תובנות דיגיטליות
 • התחל עסק טק חדש
עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... קרא יותר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. קרא פחות