MSc באיכות מזון ובטיחות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המזון שונה באופן מהותי מסחורות אחרות: הוא מורכב מחלקים (של) אורגניזמים שהיו חיים או שעדיין הם. בנוסף למורכבות הגבוהה יותר בהרכבו והשונות בחומרי ההתחלה שלו, הדבר מביא לסיכון גדול יותר להשתנות במהלך ייצור, הובלה ואחסון. כיצד אנו מספקים לכמה שיותר אנשים בדרכים בר-קיימא ביותר מזון בריא ואיכותי? אתם תתמודדו עם שאלות דומות ודומות אלו בתוכנית המאסטר “איכות ובטיחות המזון”.

תחום המחקר באיכות ובטיחות המזון משתנה במהירות. אוכלוסיית העולם צומחת והגלובליזציה משנה סגנון חיים ודיאטות. חידושים בתחום ניתוחים ביוכימיים, טכנולוגיית חיישנים מודרניים, עיבוד נתונים חכם ושיטות רבייה פותחים כעת הזדמנויות חדשות ומרתקות. במקביל, הביקוש לקיימות בייצור והפצת מזון גדל והבעיות ברשתות הייצור והאספקה המורכבות, וכתוצאה מכך, למשל, "שערוריות מזון" מגלות רמות גבוהות של רגישות וחוסר וודאות בקרב הצרכנים.

פרופיל תכנית לתואר שני

כישורי הליבה הנלמדים בתכנית יאפשרו לסטודנטים לתואר שני הבוגר שלנו להבין ולפתור בעיות בתחום איכות הבטיחות והבטיחות מבחינה אינטגרטיבית, תחומית. לשם כך הקורס הוא תחומי עיצובי, המשלב מיקוד במדעי החיים (למשל ביולוגיה של גידולים וחיות משק, מיקרוביולוגיה של מזון, תזונה אנושית, שיטות אנליטיות, ביוכימיה של מזון) עם חלק שווה בערך של מחקרים משפטיים וכלכליים. המודולים של תכנית הלימודים לתואר שני כוללים ביולוגיה וביוכימיה של מזון, ביולוגיה אנושית, כימיית מזון, מדעי נתונים / ביואינפורמטיקה / סטטיסטיקה, דיני מזון, דיני סחר במזון, דיני ניהול בטיחות וניהול סיכונים, ניהול איכות, ניהול שרשרת אספקת מזון ותקשורת מדעית. .

תחומי התעסוקה

שאלות על איכות ובטיחות המזון הן תחום של מחקר שמתפתח בקצב מהיר, ולכן ידרוש ממומחים עתידיים מידה גבוהה של גמישות והתאמה. כבוגרת תכנית המאסטר "איכות ובטיחות המזון", אתה כשיר לקריירה במחקר כמו גם לתפקידים מובילים בתעשיית המזון, ברשויות, בתקשורת ובתחומים אחרים של פוליטיקה, מינהל ועסקים. .

Bayreuth Spirit בקמפוס קולמבאך

הפקולטה למדעי החיים של האוניברסיטה ממוקמת בעיירה קולמבאך הסמוכה. זה בית לא רק למספר חברות מזון המפעילות בינלאומיות, אלא גם למכון מקס רובנר, הרשות לבקרת בוואריה לבטיחות מזון ורפואה וטרינרית, המכללה הטכנית הממלכתית לטכנולוגיית מזון, מרכז הכישורים לתזונה והמרכז הקליני בקולמבאך. . כל הגופים הללו מעורבים בפרויקטים מחקריים שונים ובפעילות ההוראה של הפקולטה.

דרישות קבלה

  • תנאי הקבלה הם תואר ראשון (או שווה ערך) במדעי הטבע או במדעי החיים עם ציון גרמני סופי "2.5" ומעלה.
  • כישורי שפה אנגלית מתקדמים (לפחות ברמה C1, על בסיס המסגרת האירופית המשותפת להתייחסות לשפות) ומיומנויות מוכחות בשפה גרמנית (A1).
  • אינטרס בינתחומי ממוצע, שיש לציין בקצרה במכתב בקשתך.

הליך הקבלה

ההסמכה שלך תוערך בתהליך הערכת יכולת. ההחלטה על קבלת התלמידים מתקבלת על ידי ועדה על בסיס הבקשות שהתקבלו (מבחן יכולת דו-שלבי). תנאי הקבלה מופיעים יחד עם מידע היישום הכללי בדף הבית של הפקולטה השביעית University of Bayreuth .

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... קרא יותר

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. קרא פחות