MSC רכש, לוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה

University of Salford

תיאור התכנית

Read the Official Description

MSC רכש, לוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה

University of Salford

תוכנית זו היא אחת מעטות מאוד בבריטניה כי הוא עכשיו כפול מוכר על ידי שני CIPS (Chartered המכון של רכש וניהול שרשרת האספקה) ו CILT (Chartered המכון ללוגיסטיקה ותחבורה)

 • שפר את יכולת העבודה שלך והתכונן לתפקיד ניהולי, ייעוץ או תפעולי
 • לשים תורת הלוגיסטיקה לתוך בפועל אמיתי עם פרויקט חדשנות עסקית מרגשת
 • אפשרות למשרה חלקית
 • מחקר בחו"ל זמין
 • עבודה / הזדמנות השמה תעשייתית
 • סטודנטים בינלאומיים יכולים להגיש מועמדות

סיכום הקורס

תוכנית זו תעודד אותך לאתגר אותך לפתח את הידע ואת מיומנויות הרכש העולמי, לוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה. צוות ההוראה שלנו הוא מחקר פעיל ואתה תלמד מהם את הידע התיאורטי עדכני בתחומים כגון אוטומציה ובינה מלאכותית. תוכלו גם לבחון את ההזדמנויות ואתגרים הניתנים על ידי Big Data Analytics, האינטרנט של דברים, ייצור תוסף, 3D הדפסה ורובוטיקה. המומחיות שלנו נתמכת על ידי קלט של שותפים בתעשייה כגון יגואר לנדרובר, האח הבינלאומי מנצ'סטר התעופה אשר סייעו לפתח את התוכנית.

קיים הקשר טכני משמעותי קלט בתחומים של חיזוי ביקוש, ניהול מלאי, תהליך / שרשרת אספקה ​​/ לוגיסטיקה אופטימיזציה ו - Analytics. בפרט, המודול "לוגיסטיקה מתקדמת וניהול פרויקטים" מפגיש בין שני מיומנויות חשובות מאוד מבוקשים בענף.

אתם מוזמנים להרחיב את האופקים שלכם על ידי מעבר לספרות האקדמית כדי לבחון את ההתפתחויות האחרונות שפורסמו בעיתונות המסחרית הרלוונטית. כמו כן, תינתן לך אתגר לבחון את ההשלכות האתיות של המקור הגלובלי, לדוגמה, להסתכל על אירועים קטסטרופליים בעולם ביחס לייצור ולשרות.

בנוסף ללימודים מאקדמאים, תהיה לך הזדמנות ללמוד מתלמידים אחרים, ממרצים אורחים מומחים ומאינטראקציה עם שני הגופים המקצועיים, מכון צ'ארטרד לרכש ואספקה ​​(CIPS) ומכון Chartered for Logistics and Transport (CILT ) בכנסים, אירועים מוזמנים ועוד.

הקורס מציע גם אפשרות למידה מרחוק דרך השותף הרשמי שלנו רוברט קנדי ​​קולג ', ציריך, שוויץ.

פרטי הקורס

התוכנית היא בלוק נמסר ויש כמה נקודות כניסה לאורך כל השנה. התלמידים ייקחו את המודולים להלן ברצף התלוי בתאריך ההתחלה שלהם.

הקורס מועבר בארבעה גושי תקופות לימוד אינטנסיביות. עבור כל בלוק, אתה לומד מודול יחיד במשך 6 שבועות. הוראה פנים אל פנים מועברת בקמפוס במשך 6 שעות בכל שבוע. בנוסף, תוכלו להשתתף אלמנט לימד של תוכנית חדשנות עסקית יום אחד אחר הצהריים בשבוע במהלך בלוקים 6 שבועות.

סטודנטים במשרה חלקית לומדים מודולים חלופיים (מודול אחד, מודול אחד) כדי להשלים את התואר שלהם תוך שנתיים.

במהלך תקופה זו, תוכלו גם לבצע מחקר עצמאי בזמנך עם תמיכה מקוונת באמצעות סביבת למידה וירטואלית של האוניברסיטה, Blackboard.

עבור השליש האחרון של הלימודים שלך, אתה תעבוד על פרויקט חדשנות עסקית, עובד עם הארגון שלך או אחר על תקציר חי.

סמסטר 1

 • ניהול שרשרת אספקה ​​גלובלית
 • תפעול ומידע

סמסטר ב '

 • רכש סיכונים וניהול חוזים
 • ניהול פרויקטים ולוגיסטיקה מתקדמים

סמסטר 3

 • פרויקט חדשנות עסקית (BIP)

זה מודול חשבונות הסופי של 60 נקודות זכות של התואר. תהיה לך הזדמנות לבחור בין פרוייקט חי, מיקום, התמחות או מסה, אשר נועדו כדי להתאים את שאיפות הקריירה שלך ולשפר את החוויה המקצועית שלך.

תוקצו למנחה שינחה אתכם בפרויקט BIP. כמו כן יש לך הזדמנות לעסוק עם רכזת סטודנטים וחיי סטודנט. חיי הסטודנטים יכולים לעזור עם תמיכה מראש בפרויקט / מיקום לסטודנטים והזדמנויות לאלו שעומדים על ההשתלמות להשתתף בסדנאות הכשרה כדי להבטיח את התרגול הטוב ביותר. רכזת סטודנטים יכולה לעזור לך למצוא התמחויות, מיקומים ופרוייקטים חיים עבור פרויקט החדשנות העסקית שלך.

דרישות כניסה

בדרך כלל מינימום 2: 2 בהצטיינות תואר או השלמת שווה או מוצלח של תעודת בוגר.

מגוון רחב של כישורים מקצועיים מתקבל גם במילוי חלקי או מלא של דרישות הכניסה.

כאשר סטודנט קיבל תואר בהצטיינות מוכר אך אינו עומד בדרישות ההסמכה הרגילות, הם עדיין עשויים להיחשב לכניסה אם הם יכולים להוכיח ניסיון עבודה רלוונטי של מחקר מינימלי של שתי שנות לימוד ורמת אחריות מקובלת.

הסמכה של למידה מראש (APL)

אנו מקדמים בברכה בקשות של סטודנטים שעשויים להיות ללא קריטריונים רשמיים / מסורתיים, אך בעלי ניסיון רלוונטי או יכולת להמשיך את הקורס בהצלחה.

ההסמכה של הלמידה מראש (APL) התהליך יכול לעזור לך להפוך את העבודה שלך ואת ניסיון החיים לספור. תהליך APL יכול לשמש כניסה לקורסים או לתת לך פטורים מחלקים של הקורס שלך.

שתי צורות של APL ניתן להשתמש עבור הכניסה: הסמכה של הסמכה מוסמך מראש (APCL) או הסמכה של הלמידה חווייתית מראש (APEL).

דרישות שפה אנגלית

מועמדים בינלאומיים יידרשו להציג מיומנות באנגלית. ציון IELTS של 6.5 (ללא רכיב מתחת 5.5) הוא הוכחה לכך.

אם ההסמכה בשפה האנגלית היא מעט מתחת לרמה זו המועמדים עשויים להיות מסוגלים לקחת אחד הקורסים האנגליים רבים זמינים באוניברסיטה.

מתאים ל

קורס זה הוא אידיאלי עבור בוגרי שרוצים להקים קריירה בתחום הרכש, לוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה, או עבור מנהלים קיימים שרוצים לפתח את כישוריהם ולשפר את העתיד הקריירה שלהם.

פרופיל המבקש

רכש ולוגיסטיקה היא אחת התעשיות הגדל במהירות הרבה ביותר בעולם וזה כמובן אידיאלי אם אתם מחפשים לבנות קריירה בתחום הדינמי הזה. הרקע שלך עשוי להיות משלוח, לוגיסטיקה או עסקים בכלל.

עמלות 2018-1919

 • במשרה מלאה: 8,550 ליש"ט
 • במשרה חלקית: £ 1,425 לכל 30 מודול אשראי
 • במשרה מלאה הבינלאומי: £ 14,400

עלויות נוספות

כמו כן כדאי לשקול עלויות נוספות אשר עשויים לכלול ספרים, נייר מכתבים, הדפסה, מחייב קיום כללי על נסיעות וביקורים.

הוֹרָאָה

הוראה פנים אל פנים מועברת בקמפוס במשך חצי יום בכל שבוע. בנוסף, תוכלו להשתתף אלמנט לימד של תוכנית חדשנות עסקית בכל יום רביעי אחר הצהריים במהלך בלוקים 6 שבועות, עם מחקר עצמאי הושלם בזמן שלך באמצעות סביבת הלמידה של האוניברסיטה, Blackboard. לוחות זמנים לסטודנטים בודדים יסופקו במהלך שבוע האינדוקציה.

ההוראה ניתנת באמצעות שילוב של הרצאות, סמינרים ומדריכים, תוך שימוש במגוון רחב של פעילויות למידה.

הערכה

במהלך הקורס שלך, מגוון של טכניקות הערכה ישמש. סוגי ההערכה כוללים; Essays, הקצאות, בחינות, בדיקות מרובות, בדיקות מקוונות, דוחות קבוצתיים, עבודות תיק. הניפוח בין הבחינות לקורסים משתנה בין מודולים לשנים.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

בוגרי שלנו הם מאוד מבוקש במדינות רבות על הידע שלהם ואת התשוקה העסק הרכש וההיצע.

יעדי הבוגרים החדשים כללו תפקידים עם:

 • רולס רויס
 • טויוטה
 • BASF
 • ארנסט
 • CitiBank

תפקידים איוב כללו אנליסטים המלאי, קציני רכש ומנהלים, מנהלי משלוח, בקרי מחסן, תחבורה, לוגיסטיקה ומנהלי שרשרת האספקה.

קישורים עם התעשייה

University of Salford צמחה מתוך המוסדות של סוף המאה ה -19 שסיפקה כוח עבודה מוכשר, מקצועי ומיומן מבחינה טכנית כדי לתמוך בתעשיות הגדל במהירות בבריטניה. במאה ה -21 זה עדיין חזק. בעוד התעשייה השתנתה באופן משמעותי, הצורך בחינוך ממוקד בתעשייה רלוונטי באותה מידה.

אנחנו מלמדים את הכישורים שמעסיקים צריכים, וכתוצאה מכך, הבוגרים שלנו נהנים מהסיכויים המקצועיים הבינלאומיים.

תכנית הלימודים בקורסים לתארים מתקדמים מאזנת בין ההוראה האקדמית והניסיון המקצועי. השותפים שלנו בתעשייה נותנים לנו את הקלט לתוכנית הלימודים, כך שההוראה משקפת את הצרכים הנוכחיים והעתידיים של התעשייה ואת מפתחת את המיומנויות שמעסיקים רוצים. הפרויקט החדשנות העסקית, המהווה את השליש האחרון של המחקר שלך, נועד לתת לך ניסיון בעולם האמיתי, כך שתוכל ליישם את התיאוריה שלמדת.

This school offers programs in:
 • אנגלית


עודכן לאחרונה {תאריך}
משך ומחיר
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
תאריך התחלה
Aug. 2019
Duration
משך
1 - 2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
מחיר
8,550 GBP
£ 14,400 הבינלאומי / £ 8,550 בבריטניה
Locations
הממלכה המאוחדת - Manchester, England
תאריך התחלה : Aug. 2019
מועד אחרון להגשת בקשה בקשת מידע
תאריך סיום בקשת מידע
Dates
Aug. 2019
הממלכה המאוחדת - Manchester, England
מועד אחרון להגשת בקשה בקשת מידע
תאריך סיום בקשת מידע