תואר שני באנרגיה מתחדשת (RENE)

כללי

תיאור התכנית

תכנית המאסטר המשותפת באנרגיה מתחדשת (RENE) מוצעת על ידי חמש אוניברסיטאות אירופיות באמצעות InnoEnergy. אנרגיה מתחדשת משנה את ענף האנרגיה במהירות ויוצרת מגזר מגוון יותר עם הזדמנויות ענק לטכנולוגיות חדשות, עסקים חדשים ורעיונות חדשים. התוכנית מספקת ידע מעמיק בכל הטכנולוגיות העיקריות המתחדשות ומאפשרת לכם להתמחות בתחומים שהכי מעניינים אתכם. עם קורסים במיומנויות עסקיות וניהול חדשנות, מטרתנו היא להפוך אותך למהנדס אנרגיה, יזם או מחדש של העתיד.

אנרגיה מתחדשת ב- KTH

שנה 1

בשנה הראשונה תיקח מודולי ליבה בתפיסות ושיטות טכנולוגיות מתקדמות באחת מארבע האוניברסיטאות שמציעה התוכנית, כמו גם בייצור וניצול של אנרגיה בת-קיימא.
התוכנית מכסה את ארבעת המגזרים שבהם ההשפעה של מתחדשים על עלויות, נפחי שוק, פליטת CO2 ושילוב רשת היא הגדולה ביותר: אנרגיות רוח, פוטו-וולטאית סולארית, אנרגיה סולארית ואוקיינוס. התוכנית כוללת גם קורסים על כלכלת אנרגיה ושווקים, כמו גם אנרגיה וסביבה, בכדי לתת לך נקודת מבט רחבה על פוטנציאל האנרגיה המתחדשת.

לאורך כל הלימודים תשתתף בהכשרה לעסקים וניהול של ESADE עם מספר מודולים שהופצו לאורך כל שנה 1 ואחריהם בית הספר לקיץ בסוף השנה הראשונה, הכולל גם סדנת יצירה משותפת ב- UPC: Universitat Politècnica de Catalunya · BarcelonaTech, סמינר החדשנות לצד השותפים התעשייתיים והעסקיים שלנו ומודול 3 של ESADE.

שנה 2

השנה השנייה היא הסיכוי שלך להתמקד בתחומים שהכי מעניינים אותך. הסטודנטים יכולים לבחור מבין מודולים בתחומי ההתמחות הבאים שיקבעו גם באיזו אוניברסיטה תלמדו:

 • פוטו-וולטאיקה סולארית
 • חשמל תרמי סולארי
 • אנרגיית רוח
 • כוח הידראולי
 • אוקיינוס ​​ואנרגיה מהחוף
 • ביומסה ודלק ביולוגי
 • שילוב מערכות מתחדשות עם מערכת האנרגיה

בשנה 2 תוכל לבחור כל אחת מארבע האוניברסיטאות שמציעה התוכנית. זה צריך להיות שונה מהאוניברסיטה שלך בשנה 1.

פרויקט התואר השני שלך

אתה מסיים את השנה השנייה עם פרויקט תואר שני בסמסטר הרביעי והאחרון. אנו ממליצים לך בחום לבצע את פרויקט התואר שלך במסגרת התמחות אצל אחד השותפים התעשייתיים או הסטארט-אפ שלנו, או במרכז מחקר. נכון לעכשיו, יותר מ 90 אחוז מהסטודנטים שלנו מבצעים פרויקטים לתארים באחת מחברות השותף שלנו. פיקוח על פרויקט התואר שלך על ידי פרופסור באוניברסיטה שלך וחוקר מהשותף התעשייתי או המחקר המארח שלך. פרויקט התואר שווה 30 נקודות זכות. זה צריך להיות מיושר לפרויקטים מחקריים או טכנולוגיים באנרגיה מתחדשת וצריך להיות בעל מרכיב מעשי חזק. אנו מרתיעים תיזות הממוקדות במאה אחוז.

אוניברסיטאות שותפים

התוכנית מועברת באוניברסיטאות הבאות:

 • IST: Instituto Superior Técnico, ליסבון, פורטוגל
 • KTH : המכון המלכותי לטכנולוגיה, שטוקהולם, שוודיה
 • אקול פוליטכניק, פריז, צרפת
 • UPC: Universitat Politècnica de Catalunya · BarcelonaTech, ברצלונה, ספרד

המרכיבים העסקיים והיזמיים של התוכנית מועברים על ידי בית הספר לעסקים בינלאומי:

 • בית הספר לעסקים של ESADE, ספרד

קריירה

מעניקה לך השכלה ייחודית הכוללת תרגול תעשייתי, מומחיות בחדשנות ויזמות, ומיומנויות מנהיגות מתקדמות, המשלימות על ידי השתתפות פעילה של שותפים תעשייתיים של InnoEnergy, התוכנית מאפשרת לך להשיק את הקריירה שלך במגוון רחב של עסקים או אנרגיה מתחדשת.

במיוחד תרוויחו:

 • ידע נרחב במערכות ובמקורות אנרגיה בר קיימא, והיכולת לשפוט את ההשפעות הטכניות, הכלכליות, החברתיות והסביבתיות של כל אחת מהן.
 • הבנה מעמיקה של טכנולוגיות אנרגיה מתחדשת אינדיבידואליות, כמו גם בהקשרים של ניהול אנרגיה, תכנון, כלכלה ושוק.
 • יכולות אנליטיות, המאפשרות לנסח ולנהל בעיות טכניות מנקודת מבט מערכתית ולפתור בעיות סביב המרת אנרגיה, תחבורה, אחסון וניצול.
 • מיומנויות בין-אישיות, כולל מנהיגות, ניהול פרויקטים, עבודת צוות, ניהול עסקים ותקשורת.

"יש צורך בחינוך הוליסטי - כזה המכסה את כל תחומי הידע הטכני ועד ליצירה עסקית בפועל - זהו חובה למהנדסים כעת. וזה בדיוק מה שמספק להם בית הספר לתואר שני ב- InnoEnergy. " רפאל סוליס הרננדז, EDP מתחדשת, שותפה לתכנית

"תווית ה- EIT היא חותם איכות שהוענק על ידי המכון האירופי לחדשנות וטכנולוגיה (EIT) לתכנית חינוכית של ה- KIC אשר הוערכה באופן חיובי על ידי ה- EIT על יישום מערכת הבטחת איכות ושיפור למידה (EIT QALE) ו- יישום של קריטריוני איכות ספציפיים תוך התמקדות בתוצאות הלמידה הכוללות של EIT (EO OLOs), חינוך יזמות חזק, שילוב תכניות לימוד 'חדשניות', חדשנות מאוד, ניידות בינלאומית וההגעה. "

EIT InnoEnergy

EIT InnoEnergy היא חברה אירופאית המטפחת שילוב של חינוך, טכנולוגיה, עסקים ויזמות ומחזקת את תרבות החדשנות. EIT InnoEnergy מתייחסת לאנרגיה בת-קיימא כתחום העדיפויות שלה וכברית של שחקנים מובילים באירופה עם קונסורציום של 27 בעלי מניות ועוד למעלה ממאה שותפים - חברות, מכוני מחקר, אוניברסיטאות ובתי ספר לעסקים המכסים את כל תערובת האנרגיה.

123127_InnoEnergy_Support_Sign.jpg

בית הספר לתואר שני ב- EIT InnoEnergy מציע שבע תוכניות באנרגיה בת קיימא שנותנות שילוב נדיר של הנדסה ויזמות. כולם מספקים ידע חדשני בתחומים החשובים לעמידה באתגרי האנרגיה העולמיים של ימינו. לכל התוכניות יש מושג ניידות חזק כאשר השנה הראשונה בילתה באוניברסיטה אחת והשנה השנייה בילתה באוניברסיטה אחרת. EIT InnoEnergy ממומן על ידי הנציבות האירופית באמצעות EIT (המכון האירופי לחדשנות וטכנולוגיה).

עדכון אחרון: אוקטובר 2019

אודות בית הספר

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical univer ... קרא יותר

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical university, KTH is also the country’s oldest and largest. With over 12,000 students and an international reputation for excellence, the university continues to nurture the world’s brightest minds, helping to shape the future. קרא פחות