MSC ברכישה

כללי

תיאור התכנית

כסטודנט לניהול רכש ואספקה, אתה נהנה ישירות מהמעמד המוביל שלנו במחקר. אתה לא רק להגיע במגע עם המגמות האחרונות בפועל אבל יהיה גם להתעמת עם מחקר מעורר השראה. ללמוד University of Twente מאפשר לך לעשות את ההבדל בחברות.


מה זה רכש

חברת תעשייה טיפוסית באירופה מוציאה כ -60% ממחזור המכירות שלה על אספקה. נתון זה מציין כי רכש חשוב, כדי להישאר תחרותי, חברות צריך לנהל את האספקה ​​שלהם באופן יעיל. ניהול יעיל של אספקה ​​של המשרד הוא באחריות מנהלי רכש ואספקה: הם מחפשים, בוחרים, חוזים ובסופו של דבר מנהלים את הספקים על מנת להבטיח את אספקת החומרים והשירותים שהחברה זקוקה להם.

חשיבותו של ניהול אספקה ​​גדול מתמיד. בשנים האחרונות רכשה רכש חשיבות רבה עם חברות. כתוצאה מכך, כוח אדם מאומנים כראוי נדרש סיכויי עבודה מצוינת עבור הרוכשים לצאת. ההתמחות הראשית בניהול רכש ואספקה ​​מחנכת מנהלי רכש כאלה, מכינה תלמידים לעתיד בתחום מבטיח זה. כמו כן, היא גם אחריות חשובה של מנהיגי הפרויקט, מנהלי הייצור, מנהלי מתקנים וכולי המעורבים באופן חלקי עם רכש וניהול אספקה.

בדרך כלל, מחלקת הרכש של החברה מחולקת המקור האסטרטגי וקבוצות רכש אופרטיבי. הקבוצה הראשונה אחראית על בחירת הספק וקבלנות, האחרונה לביצוע הזמנות רכש. לאחרונה, חברות טכנולוגיה מוכווני החלו ליישם קבוצה שלישית, המכונה לעתים קרובות "מתקדם המקור" או "רכש הנדסה". קבוצות אלה לנהל את הממשק בין המקור האסטרטגי לבין המחקר


למה ללמוד PSM?


1. הסיכויים הטובים ביותר לעבודה עבור בוגרי PSM

משקף את החשיבות הגוברת של ניהול האספקה ​​עקב שינוי שיטות עסקיות, הרלוונטיות של הרכישות הולך וגדל. כתוצאה מכך, יש ביקוש גבוה עבור אנשי מקצוע רכש אקדמי. מתוך אי התאמות אלה, הסיכויים עבודה מעולה עבור משכילים היטב קונים להתעורר.


2. נושא בינלאומי

הפונקציה רכש הוא בינלאומי מאוד. לימוד בשפה האנגלית באוניברסיטה בינלאומית באזור הגבול מכין אותך להזדמנות זו. לצד זה, אנו מציעים אפשרות ייחודית להרחיב את הניסיון הבינלאומי שלך על ידי הצטרפות לתכנית כפול תואר שלנו עם האוניברסיטה השותפה שלנו Lappeenranta, פינלנד.


3. עבודה עם ממשקים רבים להגביר את הקריירה שלך

הרוכשים הם חברי צוותים רבים תפקודית, בדרך כלל התממשקות עם המחקר


למה ללמוד PSM University of Twente ?


1. הצעה ייחודית טוונטה

טוונטה היא האוניברסיטה ההולנדית היחידה להציע ספציפית רכש ואספקה ​​התמחות מאסטר אחד האוניברסיטאות הציבוריות כמה באירופה להציע קורסים כאלה. בעקבות ההנפקה הייחודית של טוונטה, אתה בונה יתרון תחרותי אישי.


2. ללמוד במרכז מצוינות

University of Twente יש מעולה פרופסורים רכש וקבוצות מחקר (ב רכש תעשייתי, רכש ציבורי וניהול אספקה ​​ב בנייה פרויקט הפרויקט, עובדים יחד במרכז UTIPS). אין כמעט מקום עם ריכוז כזה של ידע רכש. הצטרף למרכז המצוינות!


3. לשלב תיאוריה בפועל

תכנית האב בטוונטה מאפשרת לשלב תיאוריה ותרגול כבר בשלב מוקדם של המחקר. התוכנית לשנה מתחילה ברבע מהשיעורים ואז, ברבעון השני, אתה כבר יכול להתחיל עם התזה שלך, רק כדי לעקוב אחר רבע אחר של קורסים ולבסוף לסיים את התזה שלך ברבעון הרביעי.


4. מורים מעוררי השראה מהאקדמיה ומהפרקטיקה

המורים שלנו משלבים מצוינות אקדמית עם יישום מעשי. לדוגמה, פרופסורים Schiele ו Telgen יש 10 בהתאמה 25 שנות ניסיון בענף וייעוץ. ד"ר Loohuis, המציע את הקורס B2B שיווק, עבד כמו accounter המפתח עם ספק הרכב לפני כתיבת הדוקטורט שלו. ד"ר פולס, ד"ר הופמן וד"ר פון רספלד-מאייר הם חוקרים עטורי פרסים. תוכלו גם לעקוב אחר קורסים הניתנים על ידי מתרגלים, כמו המומחה בתחום הבריאות רכישת ד"ר Schotanus או ד"ר הורן וד"ר Mohr, שהוא ראש "רכישת אסטרטגיה ומערכות" בחברה גדולה.


5. בחר פרופיל: רכש תעשייתי או רכש ציבורי

ההתמחויות שלנו במחלקת ניהול האספקה ​​מעניקות לך את האפשרות להיערך לעבודה בחברה תעשייתית או במוסד ציבורי כמו משרדי ממשלה, מוסדות חינוך או עיריות. סטודנטים של וריאנט וריאציה תעשייתית מלומד באוניברסיטה טכנית. לאחר מכן, כדי לרכוש, University of Twente הוא מעולה בטכנולוגיה וניהול חדשנות הלימודים.


6. מצא עבודה ביריד הגיוס שלנו

הסטודנטים הרוכשים של טוונטה מארגנים באופן קבוע את יריד העבודה היחיד באירופה המוקדש באופן בלעדי למעמד של סטודנטים למעסיקים בניהול רכש ואספקה ​​- UTPC (ועידת הרכש University of Twente ).


מי צריך ללמוד PSM?

בוגרי ...

... עם רקע רכש: אם כבר יש לך רקע ברכישה, או דרך הלימודים הקודמים שלך באוניברסיטה או ניסיון בעבודה הראשונה, הורים PSM הוא אידיאלי בשבילך. בהנחה של הבנה של ניהול הסחורות, תוכנית האב מספקת לך את הידע הנוסף הנדרש לצורך נטילת תפקידי ניהול או צוות או הכנה לתפקידים מיוחדים כגון רכש רכש או רכש ציבורי.

... עם רקע כללי מנהל עסקים: אם עדיין אין לך רקע רכש, עדיין, אתה עוקב אחר קורס מבוא בניהול רכש.

... עם רקע טכני: לסטודנטים עם רקע טכני, PSM מציעה הזדמנות מצוינת לרכוש מיומנויות ניהול. במקום לעקוב קורס MBA כללי, PSM מציעה לך תובנה לתוך העסק על ידי ביצוע הקורסים הורים כללי שהם חלק MSc בתוכנית מנהל עסקים. בראש, אתה מוכן לעבודה ברכש או רכש שדות הקשורים / הממשק.


מבנה התוכנית

תואר שני במנהל עסקים התוכנית University of Twente היא תוכנית שנה אחת (60EC). הקורס מורכב מקורס בינתחומי אחד לסמסטר (10EC) והתמחות בניהול רכש ואספקה ​​של ארבעה קורסים (20EC) ותזה ראשית (30EC).

אתה יכול לבחור בנפרד מועמד דיפלומה כפולה. במקרה זה, התוכנית תהיה מורכבת 120EC (שנתיים).

תיאור הקורס

התכנון הכללי של ההתמחות מתבסס על הפריסה של מחלקת הרכש בחברה מודרנית: התלמידים מכירים את הקבוצות והמשימות המכוסות, כולל תפקידו של קצין הרכש הראשי (CPO). באופן דידקטי, אנו משלבים הרצאות עם עבודה קבוצתית והכנת מאמרים אקדמיים עם מטלות תרגול וצורות הוראה חדשות כגון משחקים רציניים. מבחינת תוכן, שלושת ההנחיות הבאות יושמו בעת תכנון הקורסים:

1. שילוב מצוינות אקדמית עם רלוונטיות מעשית

ללמוד באוניברסיטה מחקר מוביל כמו University of Twente מרמז כי קורסים משקפים המדינה- of-the-art מחקר. דגש חזק על חשיבה אקדמית מצייד אותך עם כישורים לפתרון בעיות בעתיד. יחד עם זאת, הקדשנו תשומת לב רבה כדי להבטיח יישום מעשי וחשיפה המחקר הנוכחי של המדינה- of-the-art בפועל. בחרנו שילוב של מורים מצוינים מבחינה אקדמית ואלה שבאו מעשייה.

2. הדרכה לעולם עסקי תכליתי

יותר מרוב העובדים האחרים, הרוכשים אינטראקציה עם חברים מ פונקציות עסקיות רבות אחרות בפירמות ולעתים קרובות להצטרף צוותים חוצה תפקודית. הקורסים שלנו משקפים את המציאות העסקית הבין-תכליתית, למשל, לערבב בין תלמידים לבין אלו שבפרופיל השיווק, כמו גם מאלו של ניהול חדשנות.

3. רוכשים כחברי הנהלה

חברות קיימות על ידי מכירת, אבל - כיום - להרוויח רווחים על ידי פונקציות כמו רכש. עם זאת, לא כל החברות הבינו הזדמנות אסטרטגית זו עדיין. המשמעות היא כי חברות נהנות מאוד בהתחשב בנושאי האספקה ​​שלהם המיקום האסטרטגי הכולל. קורסי המאסטר שלנו עוקבים אחר גישת הפונקציה רכש להיות מיוצג באופן מלא על שולחן הלוח של החברה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Twente, we are pioneers AT infusing technology, science, and engineering with social sciences to impact the world around us. Our driving force as students, scientists and educator ... קרא יותר

At the University of Twente, we are pioneers AT infusing technology, science, and engineering with social sciences to impact the world around us. Our driving force as students, scientists and educators is a deep sense of connection with people who share a curious, entrepreneurial spirit. קרא פחות