MS בביולוגיה

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

קראו עוד על איך BU בהתמודדות עם המשבר קורונה כאן

המחלקה לביולוגיה מציעה שלושה מסלולים המובילים לטרשת הנפוצה: מסלול קורסים, מסלול עבודות מלומדות ומסלול עבודות מחקר. מסלול הלימודים יכול להסתיים בשנה אחת ואת מסלול העבודות המלומדות ניתן לסיים בשנה ובקיץ. מסלול עבודת המחקר דורש בדרך כלל שנתיים. בשלושת המסלולים מוקצים לסטודנטים יועצי סגל בתחומי העניין שלהם במהלך הסמסטר הראשון בתכנית.

עם סיום תכנית התואר השני, על הסטודנטים להיות מוכנים להכשרה נוספת לתארים מתקדמים או לתעסוקה בסופו של דבר בתפקידי הוראה ו / או מחקר באקדמיה, בתעשייה, בממשלה או בסוכנויות ללא מטרות רווח. התוכנית מקבלת מועמדים לאחר התואר הראשון עם תארים בתחומים קשורים שבהם התמקדה בביולוגיה או בתחום רלוונטי. סטודנטים עם עבודה בוגרת קודמת עשויים להיות מסוגלים להעביר נקודות זכות בקורס.

תוצאות למידה

 1. להפגין שליטה אקדמית באחד משלושה תחומי הביולוגיה: אקולוגיה, התנהגות, אבולוציה וביולוגיה ימית; נוירוביולוגיה; או ביולוגיה סלולרית ומולקולרית.
 2. השג מומחיות בתחום לימודים ספציפי באחד משלושה תחומי מקצוע רחבים המיוצגים במחלקה: אקולוגיה, אבולוציה, התנהגות וביולוגיה ימית; נוירוביולוגיה; או ביולוגיה סלולרית ומולקולרית.
 3. השג מיומנויות וכישורים הדרושים לתעסוקה בתפקיד אקדמי, ממשלתי או במגזר הפרטי הקשור למדעי החיים.

דרישות מסלול קורסים

על התלמידים להשלים 32 נקודות זכות של קורסים 500 ומעלה עם ממוצע ציונים מינימלי של 3.0. כל הזיכויים חייבים להיות קורסי הרצאה, מעבדה או סמינריון. קורסים אלה ייבחרו בהדרכתו של חבר הסגל המשמש כיועץ העיקרי של הסטודנט.

144615_pexels-photo-2280568.jpeg

דרישות מסלול נייר מלומד

דרישות הקורס

על התלמידים להשלים 32 נקודות זכות של קורסים 500 ומעלה עם ממוצע ציונים מינימלי של 3.0. בדרך כלל, קורסים אלה ייבחרו תחת הדרכתו של חבר הסגל המשמש כקורא העיתון מבוסס הספרות המלומדת העיקרית (ראה להלן). לפחות 28 מתוך נקודות זכות אלה לתואר שני חייבות להגיע מעבודה רשמית בקורס (כלומר, לא יכולה לכלול נקודות זכות מקורס מחקר). עד 4 נקודות זכות יכולות להיות קריאות בביולוגיה (BI 701/702).

מאמר מלומד

בנוסף לדרישות הקורס המפורטות לעיל, על הסטודנט להשלים מאמר מבוסס ספרות אקדמי, המבוסס על ספרות עדכנית ועם ביבליוגרפיה נאותה. המאמר המלומד יכלול בדרך כלל כ- 30-80 עמודים בנושא מחקר נבחר בביולוגיה הנוכחית ויכלול לרוב מספר פרקים והפניות נרחבות לספרות. מאמר זה ייכתב בהתייעצות עם חבר סגל מהמחלקה לביולוגיה שישמש כקורא העיקרי. המאמר המלומדי מוגש לאישור ועדת הפקולטה של הסטודנט המונה שני קוראים. יש לתת עותק סופי לכל חברי הוועדה, המחלקה, ועותק אחד צריך להישמר על ידי התלמיד. מאמר זה אינו מוגש ל- GRS.

דרישות מסלול לתזה מחקרית

דרישות הקורס

על התלמידים להשלים 32 נקודות זכות של קורסים 500 ומעלה עם ממוצע ציונים מינימלי של 3.0. לפחות 20 נקודות זכות אלה חייבות להגיע מעבודה רשמית בקורס (כלומר, לא יכולה לכלול נקודות זכות מקורס מחקר). עד 12 נקודות זכות יכולות להיות קריאות בביולוגיה (BI 701/702) או מחקר מאסטר בביולוגיה (BI 595). הקורסים ייבחרו תחת חונכות של יועץ הפקולטה של הסטודנט וישתנו בהתאם למשמעת התכנית. לקבלת פרטים נוספים, עיין במדריך לתארים מתקדמים. את הרשימה המלאה של קורסי הביולוגיה תוכלו למצוא כאן.

ביולוגיה של תאים ומולקולרים

 1. CAS BI 552 ביולוגיה מולקולרית (4 נקודות זכות)
 2. GRS BI 621 ביוכימיה I (4 נקודות זכות)
 3. קורס ביולוגיה תאית אחת (4 נקודות זכות)
 4. בחירות ומחקר (20 נקודות זכות, 500 רמות ומעלה)

אקולוגיה, התנהגות, אבולוציה וביולוגיה ימית

תואר שני בלימודי אקולוגיה, התנהגות, אבולוציה וביולוגיה ימית משתנה מאוד. סטודנטים, בהתייעצות עם יועצים, מפתחים תוכנית של קורסים ומחקר.

נוירוביולוגיה

 1. GRS BI 755 מדעי המוח הסלולר והמערכות (4 נקודות זכות)
 2. GRS BI 756 מערכות ומדעי המוח הקוגניטיביים או BI 741 מערכות עצביות: ניתוח מעגלים פונקציונליים (4 נקודות זכות)
 3. GRS NE 500 גבולות מדעי המוח (2 נקודות זכות)
 4. GRS NE 501 גבולות מדעי המוח (2 נקודות זכות)
 5. בחירות ומחקר (20 נקודות זכות, 500 רמות ומעלה)

פרויקט תזה

בנוסף לדרישות המפורטות לעיל, על הסטודנט להשלים תוכנית מחקר מקובלת על ועדת התזה המובילה להכנת עבודת גמר. תזה זו חייבת להיות מאושרת על ידי ועדה המונה שלושה חברי סגל הכוללת לפחות שני חברי סגל מהמחלקה לביולוגיה. את התזה שאושרה על ידי הקורא הסופי יש להגיש למנהל עבודות הגמר והדיסרטציות (ETD) לאישור סופי של בית הספר לתארים מתקדמים לפני התאריך שפורסם בלוח השנה להגשת GRS.

גבולות זמן

באופן רשמי, דרישות התואר השני בכל שלושת המסלולים חייבות להסתיים בתוך שלוש שנים מיום הרישום הראשון. עם זאת, סטודנטים רשאים לפנות לבית הספר לתארים מתקדמים בבקשה להארכות לאחר המועד האחרון לשלוש שנים.

מימון

המחלקה לביולוגיה אינה מתחייבת לתמיכה כספית לסטודנטים ללימודי תואר שני, אם כי קיימות מלגות חלקיות מוגבלות, ולעתים קרובות קיימות משרות עוזרות הוראה לסטודנטים ללימודי תואר שני, המספקות 6,000 דולר לסמסטר. אם אתה מעוניין בהזדמנויות אלה אנא ציין זאת בבקשה שלך.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the w ... קרא יותר

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the world’s most respected professors, researchers, and professionals in their disciplines. Our alumni are leading innovation and research and making an impact in their fields. Our campus is Boston, a city vibrant with history, culture, and diversity, and teeming with potential for connections and careers. קרא פחות