MPhil ב הנדסה כימית Biomolecular

כללי

תיאור התכנית

chem eng

התוכנית מוצעת על ידי המחלקה להנדסה כימית וביולוגית עם מוקדי המחקר הבאים ואת המדינה- of-the-art מתקנים, מתן לסטודנטים עם סביבה אידיאלית למחקר.


מוקדי מחקר

הנדסה כימית וביולוגית היא תחום הנדסי ומדעי מגוון. המחקר של המחלקה יכול להיות מסווג לחמישה תחומים עיקריים:

חומרים מתקדמים

ננו, גרפן, חומרים דו-ממדיים, זאוליטים, פולימרים חדשים, פולימרים מרוכבים, תהליך הרכבה עצמית של ה- DNA, ממשקי פולימרים ומשטחים, כמו גם ממברנות פולימריות / קרמיות. מחקרים מעמיקים מתבצעים בסינתזה ננומטית ואפיון, rheology, זרימה לא ניוטונית, חום ההובלה המונית, בקרת תהליך הקשורים בתהליך דפוס ההזרקה.

הנדסה Biomolecular

מולקולרית ברמת התכנון וההנדסה של חומרים טבעיים נגזרים מלאכותיים עבור רפואה רגנרטיבית, משלוחים ותרופות תרופות, אסטרטגיות חישה רומן פלטפורמת אבחון עבור נקודת טיפול, ביולוגיה סינתטית ומערכות, טכנולוגיה אומיקס וביואינפורמטיקה.

טכנולוגיות אנרגיה

טכנולוגיות אחסון ואנרגיה של אנרגיה, כולל תאי דלק, סוללות מתקדמות, תאים סולאריים, אלקטרוליזרים ומיקרי-על. תחומי המחקר העיקריים כוללים אופטימיזציה של מערכות אנרגיה, פיתוח של חומרים מתקדמים ורכיבים קריטיים, הבנת מנגנוני תגובה ודוגמנות / סימולציה.

הנדסה סביבתית

זיהום אוויר, הפחתת זיהום אוויר פנימי, חימצון קטליטי ומתקדם, אלקטרוואגולציה ואלקטרואוקידציה, שיטות מתקדמות לטיפול בשפכים, פסולת מסוכנת ומיקרו-זיהום, צמצום פסולת וטכנולוגיות נקיות.

עיצוב המוצר והתהליך

תכנון אופטימיזציה, תהליכים כימיים, תהליכים ביוכימיים, גורל סביבתי ותחבורה, תופעות פני השטח ואפקטים. העיצוב של מוצרים בעלי ערך מוסף גבוה, כגון תוספי מזון ותרופות, הוא גם אזור מחקר פעיל.


מתקנים

במחלקה יש מכשור אנליטי מתקדם, כולל כרומטוגרפיה נוזלית עתירת ביצועים, כרומטוגרפי גז עם גלאי סלקטיבי, גלאי יינון להבה, ספקטרומטר פלזמה מצמד אינדוקטיבי, מנתח פחמן אורגני, ספקטרופוטומטר UV / גלוי, Raman ו- FTIR ספקטרומטרים, מדידת סריקה דיפרנציאלית, ראומטר נימי, ומכונת בדיקה אוניברסלית. בנוסף, לכל תחום מחקר יש מתקנים ספציפיים העומדים לרשותו.

המתקנים המרכזיים של האוניברסיטה מספקים תמיכה רלוונטית, כולל חנות תמיכה אלקטרונית, מאגר מכשור, חנות מכונות ומכון שירותי תכנון וייצור. יש גם מתקני מחשוב מתקדמים, כולל מחשב עיבוד מקבילי מאסיבי.

chem bio

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

המבקשים המבקשים להתקבל לתואר שני צריך:

  • השג תואר ראשון ממוסד מוכר, או תואר מקביל אושר.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות