MPhil בהנדסת מכונות

כללי

תיאור התכנית

המחלקה להנדסת מכונות וחלל (MAE) היא אחת מחלקות MAE המובילות באסיה. הוא מציע הכשרה אקדמית ומקצועית קפדנית במגוון רחב של תחומים, כולל נושאים מסורתיים וחדשים באנרגיה, מכניקה, חומרים מתקדמים, ננו / ביוטכנולוגיה וייצור.

תוכניות המאסטר מתמקדות בחיזוק הרקע של התלמידים בהנדסת מכונות , הגדלת המיומנות המתמטית וחשיפתם לסביבה של מחקר ופיתוח הנדסי.

הסטודנטים נדרשים לבצע קורסים ולהשלים בהצלחה תזה כדי להוכיח יכולת בתחום ההנדסה. על התלמידים להשתתף בסמינרים. הם חייבים גם לקחת ולהעביר קורס תקשורת בשפה האנגלית. התוכנית בדרך כלל לוקח שנתיים של עבודה במשרה מלאה כדי להשלים.


מוקדי מחקר

המחקר של המחלקה מתמקד בהנדסת אנרגיה וסביבה, מכניקה וחומרים, מכטרוניקה וייצור.

מכניקה מוצקה ודינמיקה

אלה הם שני מעמודי היסוד של מחקר מכניקה. במחלקה מגוון רחב של מומחיות בתחומים אלה. פעילויות המחקר נע בין בעיות יישומיות לבין בעיות תיאורטיות, והן בעלות אופי רב-תחומי מובהק. הם כרוכים במתמטיקה שימושית, מכניקה מוצקה, דינמיקה לא לינאארית, חישובים, פיסיקה של מצב מוצק, מדע חומרים וניסויים לסוגים שונים של חומרים / מערכות מוצקים והתנהגויות מכניות. חברי הסגל עובדים על בעיות של טבע סטטי ודינאמי עם סוגים שונים של אבולוציונים. בעיות אלה גם כרוך צימוד רב שדה על קשקשים שונים של זמן ואורך, מ מיקרו השני לתהליכים זחילה זמן רב ו nanotube פחמן קטן מאוד או תא חומרים מרוכבים בקנה מידה macroscopic והתקנים אלקטרו מכניים / מערכות.

טכנולוגיות חומרים

הנדסת חומרים מתמקדת אפיון ועיבוד של חומרים חדשים, פיתוח תהליכים לשליטה על הנכסים שלהם הייצור הכלכלי שלהם, ייצור נתונים הנדסיים הדרושים לתכנון, ולחזות את הביצועים של מוצרים. נושאי מחקר כוללים חומרים חכמים, biomaterials, סרטים דקים, מרוכבים, שבר ועייפות, הערכת חיים שיורית, בעיות חומרים באריזה אלקטרונית, מיחזור חומרים, זרימת פלסטיק בהזרקה דפוס, עיבוד אבקה מתקדמים, ייצור שולחן העבודה, מכשור וטכניקות מדידה.

תכנון וייצור אוטומציה

אלמנטים אלה נמצאים בלב ההנדסה המכנית שבה מהנדסים חושבים, מעצבים, בונים ומבצעים פתרונות חדשניים לבעיות "אמיתיות". המחקר מתבצע בתחומים של מודלים גיאומטריים, תכנון אינטליגנטי ואופטימיזציה של תהליכי ייצור, ניטור בתהליך ובקרה על תהליכי ייצור, בקרת מערכות שרתים, רובוטיקה, מכטרוניקה, בקרת מערכת ראש הממשלה, טכנולוגיית חיישנים וטכניקות מדידה וביו - תכנון מערכות ומערכות רפואיות.

מיקרוסיסטמס והנדסת דיוק

MicroElectroMechanical Systems (MEMS) הוא תחום מחקר רב תחומי אשר השפיע רבות על חיי היומיום שלנו, כולל microsensors שונים המשמשים האלקטרוניקה אישי, תחבורה, תקשורת, אבחון ביו. עבודת מחקר יסודית ויישומית נערכת בתחום זה. בסיסי מיקרו / ננומכניקה, כגון מכניקת נוזל מוצק, העברת חום וחומרים בעיות ייחודיים מיקרו / מערכות ננו-מכניות נלמדים. רעיונות חדשים לייצר microsystems עבור אנרגיה, ביו - רפואה וננו, חיישנים מיקרו ו actuators מיקרו נבדקים. נושאים טכנולוגיים הקשורים מיקרו / nanofabrication של מכשירים אלה נמצאים לטפל.

civil eng

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

המבקשים המבקשים להתקבל לתואר שני צריך:

  • השג תואר ראשון ממוסד מוכר, או תואר מקביל אושר.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות