MPhil בהנדסה אזרחית (ריכוז ננוטכנולוגיה)

כללי

תיאור התכנית

civil eng

בתור סטודנט לתואר שני במחלקה להנדסה אזרחית וסביבתית , יהיו לך הזדמנויות לעשות עולם של הבדל על ידי בניית ידע בחוד החנית של המגרש, עוזר למזער סיכונים סביבתיים ושיפור איכות חייהם של אנשים.

תחום הנדסה אזרחית מתפתח במהירות. כמעט לכל פתרון לבעיה חברתית יש קשר כלשהו עם אלט = "הנדסה אזרחית", כגון פתרונות לפיתוח, לניצול ולבקרה של משאבים לטובת אנשים.ידע רחב ומעמיק של המשמעת יחד עם הבנה של מושגים וטכנולוגיות עיצוב חדשים הוא חיוני עבור אלה המעוניינים להפוך למנהיגים בחלק זה של מקצוע ההנדסה.הסטודנטים לתואר ראשון של המחלקה מבקשים לפתח ידע וכישורים כאלה ולהתייחס מאמצי המחקר מקרוב לאינטרסים ולצרכים של החברה, כך המחקר שלנו הוא רלוונטי ובעל ערך מעשי.בוגרים יכולים להתמקד בהנדסת מבנים, איכות הסביבה, גיאוטכניקה, משאבי מים, תחבורה, הנדסת בניין או פיתוח תשתיות.

תכנית " מפיל " מתמקדת בחיזוק הידע של התלמידים בתחומים מסוימים של הנדסה אזרחית והנדסת מבנים וחשיפתם לנושאים הקשורים בתפיסה, תכנון, הקמה, תחזוקה ושימוש במבנים ובמתקנים. הסטודנטים נדרשים לבצע קורסים ולהשלים בהצלחה תזה כדי להוכיח יכולת במחקר.


מוקדי מחקר

המחקר של המחלקה טמון בארבעה תחומים נרחבים עם קבוצות משנה רבות בכל אחד מהם:

פיתוח תשתיות ותכנון

תכנון ובניית מערכות בניה, ניטור וניתוח של גשרי כבישים, הנדסת רוח וסייסמה, הנדסה גיאוטכנית ואינטראקציה במבנה הקרקע, חומרי בנייה, מודלים ותובלה של מערכות תחבורה, הערכת סיכונים משולבת ואמינות ושיפור מערכות תשתית.

בנייה ירוקה ופיתוח בר קיימא

זהו אזור בינתחומי, עם פרויקטים הכוללים פיתוח של תקני תכנון ירוקים לבנייה, חומרים וטכנולוגיות ידידותיים לסביבה, מיחזור חומרי בנייה, רטרופית ירוקה וטכנולוגיות שיפוץ ואופטימיזציה של צריכת אנרגיה ומים.

חומרי בנייה חכמים

פיתוח חומרים מרוכבים מתקדמים, חומרים פונקציונליים מבוססי מלט וחומרים צמנטים בר קיימא, יישום חומרים מרוכבים לתיקוני תשתיות וננוטכנולוגיה בתכנון בטון.

מחקר סביבתי ומקורות מים

תהליכים חדשניים בתחום הפיזי, הכימי והביולוגי וטיפול בשפכים, ניהול איכות הסביבה, תיקון קרקעות מזוהמות ותופעות מי תהום, ערבוב ותובלה של מזהמים במערכות טבעיות ומערכות מעשה ידי אדם, ניהול משאבי מים והנדסה, אופטימיזציה אקוסטית של איכות המים וסטוכסטיים משאבים, מכניקת נוזלים סביבתיים.

civil eng

ריכוז ננוטכנולוגיה

ננו-טכנולוגיה וטכנולוגיה הפכו לאחד מתחומי המחקר הרב-תחומיים הגלויים והמתרחבים ביותר. ננו-טכנולוגיה וטכנולוגיה, החל מחומרים ננו-אלקטרוניים ועד ננו-אלקטרוניקה, מכסה תחומים מגוונים בתחומים רבים, כגון רפואה ובריאות, אווירונאוטיקה וחלל, מחקרים סביבתיים ואנרגיה, ביוטכנולוגיה וחקלאות, ביטחון לאומי וחינוך. תוכנית משותפת לתואר שני במדעי הננו וטכנולוגיה , ביוזמת בתי הספר למדעים והנדסה, יכולה להציע תמיכה ארוכת טווח למחקר השוטף ולהדרכה שלנו, כמו גם לפיתוח הטכנולוגיה ולמאמצי המסחור. בגלל הטבע המגוון והרב-תחומי של ננוטכנולוגיה, המחקר וההדרכה שלה יכולים להשתלב בצורה הטובה ביותר בדיסציפלינות שונות. מטרת הריכוז היא לצייד את התלמידים עם הידע הדרוש בתחומים בהם הם מעוניינים להתמקד.

students

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

המבקשים המבקשים להתקבל לתואר שני צריך:

  • השג תואר ראשון ממוסד מוכר, או תואר מקביל אושר.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות