MPhil בהנדסה אזרחית (ריכוז טכנולוגיה אנרגיה)

כללי

תיאור התכנית

civil eng

בתור סטודנט לתואר שני במחלקה להנדסה אזרחית וסביבתית , יהיו לך הזדמנויות לעשות עולם של הבדל על ידי בניית ידע בחוד החנית של המגרש, עוזר למזער סיכונים סביבתיים ושיפור איכות חייהם של אנשים.

תחום הנדסה אזרחית מתפתח במהירות. כמעט לכל פתרון לבעיה חברתית יש קשר כלשהו עם אלט = "הנדסה אזרחית", כגון פתרונות לפיתוח, לניצול ולבקרה של משאבים לטובת אנשים.ידע רחב ומעמיק של המשמעת יחד עם הבנה של מושגים וטכנולוגיות עיצוב חדש הוא חיוני עבור אלה שרוצים להיות מנהיגים בחלק זה של מקצוע ההנדסה.

תוכניות הלימודים לתואר ראשון של המחלקה מבקשות לפתח ידע וכישורים כאלה ולהתייחס למאמצי המחקר מקרוב לאינטרסים ולצרכים של החברה, כך שהמחקר שלנו רלוונטי ובעל ערך מעשי. בוגרי תואר ראשון יכולים להתרכז בהיבטים מבניים, סביבתיים, גיאוטכניים, משאבי מים, תחבורה, הנדסת בניין או פיתוח תשתיות.

תכנית " מפיל " מתמקדת בחיזוק הידע של התלמידים בתחומים מסוימים של הנדסה אזרחית והנדסת מבנים וחשיפתם לנושאים הקשורים בתפיסה, תכנון, הקמה, תחזוקה ושימוש במבנים ובמתקנים. הסטודנטים נדרשים לבצע קורסים ולהשלים בהצלחה תזה כדי להוכיח יכולת במחקר.


מוקדי מחקר

המחקר של המחלקה טמון בארבעה תחומים נרחבים עם קבוצות משנה רבות בכל אחד מהם:

פיתוח תשתיות ותכנון

תכנון ובניית מערכות בניה, ניטור וניתוח של גשרי כבישים, הנדסת רוח וסייסמה, הנדסה גיאוטכנית ואינטראקציה במבנה הקרקע, חומרי בנייה, מודלים ותובלה של מערכות תחבורה, הערכת סיכונים משולבת ואמינות ושיפור מערכות תשתית.

בנייה ירוקה ופיתוח בר קיימא

זהו אזור בינתחומי, עם פרויקטים הכוללים פיתוח של תקני תכנון ירוקים לבנייה, חומרים וטכנולוגיות ידידותיים לסביבה, מיחזור חומרי בנייה, רטרופית ירוקה וטכנולוגיות שיפוץ ואופטימיזציה של צריכת אנרגיה ומים.

חומרי בנייה חכמים

פיתוח חומרים מרוכבים מתקדמים, חומרים פונקציונליים מבוססי מלט וחומרים צמנטים בר קיימא, יישום חומרים מרוכבים לתיקוני תשתיות וננוטכנולוגיה בתכנון בטון.

מחקר סביבתי ומקורות מים

תהליכים חדשניים בתחום הפיזי, הכימי והביולוגי וטיפול בשפכים, ניהול איכות הסביבה, תיקון קרקעות מזוהמות ותופעות מי תהום, ערבוב ותובלה של מזהמים במערכות טבעיות ומערכות מעשה ידי אדם, ניהול משאבי מים והנדסה, אופטימיזציה אקוסטית של איכות המים וסטוכסטיים משאבים, מכניקת נוזלים סביבתיים.

civil eng

אנרגיה טכנולוגיה ריכוז

אנרגיה נחשבת תחום מחקר מרכזי בתחום הדיסציפלינות של מדע וטכנולוגיה סביבתיים. זהו אחד הדיסציפלינות המתהוות הבולטות ביותר בקרב רבים בתחומי ההנדסה, המדע ומדעי החברה. אנרגיה טכנולוגיה מחקר מכסה תחומים רבים, כולל טכנולוגיה בת קיימא, טכנולוגיה קונבנציונאלי, יעילות אנרגיה ושימור. תוכנית הלימודים הבין-תחומית הבין-תחומית בטכנולוגיית אנרגיה בבית הספר להנדסה באוניברסיטת The Hong Kong University of Science and Technology מספקת תמיכה לטווח ארוך להכשרה החינוכית המתמשכת שלנו ולטכנולוגיות המתפתחות במהירות בטכנולוגיה באופן כללי.

בשל האופי הרב-תחומי של טכנולוגיית האנרגיה, המחקר וההדרכה בתחום משולבים בדיסציפלינות שונות, כך שהתלמידים יכולים להיות מצוידים בידע ובניסיון הדרושים.

students

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

המבקשים המבקשים להתקבל לתואר שני צריך:

  • השג תואר ראשון ממוסד מוכר, או תואר מקביל אושר.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות