MPP במדיניות ציבורית

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

המאסטרס שלנו במדיניות ציבורית מאפשר לך לפתח את המיומנויות המושגיות, האנליטיות והמעשיות שתצטרך להגדיר מחדש את עולם קביעת המדיניות. אנו מכינים אותך לקריירה במגזר הציבורי ועיסוקים התורמים לפיתוח או למסירה של מדיניות ציבורית.

קורס זה הוא גמיש ביותר, ואתה יכול להתאים אותו כדי שיתאימו לתחומי העניין שלך. מודולי הליבה על תורת המדיניות והעיסוק משולבים עם מודולים אופציונליים במחקרים חברתיים ודיסציפלינות רלוונטיות למדיניות. אם אתה מעוניין להתעניין בתחומים אחרים הקשורים למדיניות, תוכל גם לשלב מיקוד במדיניות ובמחקר עם אפשרויות בתחומים כגון:

  • חוֹק
  • כלכלה
  • מדעי ההתנהגות
  • שיווק חברתי
  • אֵנֶרְגִיָה
  • הפוליטיקה הסביבתית והבינלאומית

אתה יכול גם להשתמש תואר זה כמו Pathway לעסוק במחקר לרמה PhD ידי לקיחת שלושה מודולים ב למחקר חברתי יישומי.

במסגרת קורס המאסטר, עליך להשלים עבודת הדוקטורט. כמו כן, תהיה לך אפשרות לקבל ניסיון מעשי על ידי רודף מיקום עם ארגון רלוונטי - המאפשר לך להתאים את המחקר שלך לקובעי המדיניות או קהל המשפיעים על המדיניות.

הצוות שלנו בנתה מגוון רחב של קשרים עם ארגונים במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי. אלה יכולים לשמש לא רק כדי להמשיך את המיקום מבוסס coursework אלא גם לבנות את הרשתות האישיות שלך.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 מצב הידע האמנותי של מומחים מובילים בעולם

# 2 הקורס הוא גמיש, ואתה יכול להתאים אותו האינטרסים שלך

# 3 תוכל להמשיך עם ארגון רלוונטי

מקומות עבודה

כדי לקבל את התואר השני, אתה חייב לייצר מסה של כ -12,000 מילים זה חל קריטית אינטלקטואלית לבעיה מדיניות בעולם האמיתי. תהיה לך אפשרות להמשיך במיקום עם ארגון רלוונטי, המאפשר לך להתאים את המחקר שלך לקובעי המדיניות או לקבוצת המשפיעים על המדיניות.

פרטי הקורס

המודולים המרכזיים של הקורס מתמקדים במדיניות רב-שנתית ומזהים את האחריות והמדיניות של מקבלי החלטות מקומיים, מפוקחים, לאומיים ובינלאומיים. לאחר מכן אנו מזהים את המושגים, המודלים והתיאוריות המשמשים למדיניות מדיניות וקביעת מדיניות - השוואת תיאוריות במדע המדינה עם מגוון של דיסציפלינות רלוונטיות למדיניות. דיסציפלינות אלו כוללות כל דבר, החל בכלכלה ועד תקשורת, פסיכולוגיה, ניהול ושיווק חברתי. אנו גם משלבים תיאוריה ומעשה על ידי הזמנת מגוון של שחקני מדיניות כדי לספק סמינרים אורחים כחלק מודולים הליבה.

הוֹרָאָה

כל אחד מהמודולים המרכזיים בקורס זה מועבר באמצעות סמינרים שבועיים.

מודול הלימוד הראשון של הסמסטר "כיצד עובד תהליך המדיניות" כולל סמינר בן שעתיים כל שבוע, לצד דוח בן 3,000 מילים. מודול הליבה השני של הסמסטר "מדיניות: תיאוריות וגישות" כולל סמינר בן שלוש שעות בכל שבוע - המשלב דיונים שבועיים עם תיאוריה מדעית עם סמינרים אורחים שבועיים של מתרגלים ומדיניות רלוונטית אחרת במדיניות - וכן דוח בן 5,000 מילים.

רוב המודולים יישומי מחקר חברתי מועברים באמצעות סדרה של חצי יום, יום אחד או שלושה ימים חוסם, וכן לערב קורסים מ 3,000 עד 4000 מילים. רוב האפשרויות הרלוונטיות למדיניות עומדות באותה תבנית כמו מודולי הליבה שלך - סמינרים שבועיים וחתיכה אחת של קורסים.

מרכיב המחקר החברתי היישומי של הקורס שלך מסופק על ידי הפקולטה למדעי החברה, שהוא מרכז להכשרה לתארים מתקדמים של ESRC. במחקר האחרון שנערך בבריטניה, מחקר שנערך ב -95% ממחקרו של הפקולטה נחשב "מעולה בעולם" - והוא קיבל את הציון הגבוה ביותר האפשרי בתרגול ההוראה האחרון.

הערכה

אתה תוערך באמצעות מגוון רחב של קורסים שונים כחלק מודולים לימד שלך. הקורסים כוללים מסות, מסות ביקורת ביקורתיות, ביקורות ספרים, הצעות מחקר, הערכת מעבדה מבוססת מחשב לניתוח נתונים כמותי, דוחות פרויקטים קבוצתיים ועבודת המחקר.

אין בחינות.

מנהל הקורס

פרופסור פול קיירני

(0) 1786 467598

pacairney@stir.ac.uk

עמלות - 2018/2019

  • בחו"ל 15,250 £
  • בית / האיחוד האירופי 6,300 £
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות