MPHil במתמטיקה

כללי

תיאור התכנית

mathematics

הצטרפותו של המחלקה לתואר שני היא בהחלט מהלך טוב. המחלקה מקיימת מחקר חזק הן במתמטיקה טהורה והן בשימושית, כמו גם בליבה המסורתית של המחלקה למתמטיקה, מה שמייחד את המחלקה שלנו הוא המחקר החזק באותה מידה במכניזם נוזל, חישוב מדעי וסטטיסטיקות.

איכות המחקר בדרגת התואר השני משתקפת בהישגים הלימודיים של חברי הסגל, שרבים מהם מוכרים כרשויות מובילות בתחומם. תוכניות מחקר לעתים קרובות כרוך בשיתוף פעולה עם חוקרים ברמה בינלאומית, במיוחד באוניברסיטאות אירופה, צפון אמריקה וסינית. גם אנשי אקדמיה ידועים נוטלים חלק בסדנאות הרגילות של הסמינר ובסמינרים. הפקולטה מורכבת מכמה קבוצות: מתמטיקה טהורה, מתמטיקה שימושית, הסתברות וסטטיסטיקה.

המתמטיקה מחלחלת כמעט לכל משמעת של מדע וטכנולוגיה. אנו מאמינים כי הגישה המקיפה שלנו מאפשרת אינטראקציה מעוררת השראה בקרב חברי סגל שונים ומסייעת ליצור כלים מתמטיים חדשים כדי לענות על האתגרים המדעיים והטכנולוגיים העומדים בפני העולם המשתנה במהירות.

תוכנית MPHil מבקשת לחזק את הרקע הכללי של התלמידים ב - alt = "מתמטיקה ומדעים מתמטיים וכדי לחשוף את התלמידים לסביבה ולהיקף המחקר המתמטי, נדרשת הגשת והגשה מוצלחת של תזה המבוססת על מחקר מקורי.

HKUST" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/46/46998_IMG_4229.jpg" alt="HKUST" />

מוקדי מחקר

אלגברה ותורת המספרים

התיאוריה של שכב קבוצות, שכב באלגבראות ואת ייצוגים לשחק תפקיד חשוב רבים של התפתחות האחרונה במתמטיקה ועל אינטראקציה של מתמטיקה עם פיזיקה. המחקר שלנו כולל תיאוריה ייצוג של קבוצות רדוקטיביות, Kac-Moody באלגבראות, קבוצות קוונטיות, תיאוריה שדה קונפורמי. לתיאורית המספרים יש היסטוריה ארוכה ומובחנת, והמושגים והבעיות הנוגעים לתיאוריה היו ממשיים ביסוד חלק גדול של המתמטיקה. תורת המספרים פרחו בשנים האחרונות, כפי שעולה מהוכחת המשפט האחרון של פרמה. המחקר שלנו מתמחה צורות automorphic.

ניתוח ומשוואות דיפרנציאליות

ניתוח של פונקציות אמיתי ומורכב ממלא תפקיד בסיסי במתמטיקה. זהו נושא קלאסי עדיין תוסס עדיין כי יש מגוון רחב של יישומים. משוואות דיפרנציאליות משמשות לתיאור בעיות מדעיות, הנדסיות וכלכליות רבות. המחקר התיאורטי והמספרי של משוואות כאלה חיוני להבנה ולפתרון בעיות. תחומי המחקר שלנו כוללים ניתוח מורכב, אסימפטוטיות מעריכי, אנליזה פונקציונלית, משוואות לא לינאריות ומערכות דינמיות ומערכות אינטגרביליות.

גיאומטריה וטופולוגיה

גיאומטריה וטופולוגיה מספקים שפה חיונית המתארת ​​כל מיני מבנים בטבע. הנושא הועשר במידה רבה על ידי אינטראקציה הדוקה עם תחומים מתמטיים אחרים ועם תחומי מדע כגון פיזיקה, אסטרונומיה ומכניקה. התוצאה הובילה להתקדמות רבה בנושא, כפי שמודגם בהוכחת השערת Poincaré. תחומי המחקר הפעיל במחלקה כוללים גיאומטריה אלגברית, גיאומטריה דיפרנציאלית, טופולוגיה נמוכה-מימדית, טופולוגיה משתנית, טופולוגיה קומבינטורית ומבנים גיאומטריים בפיסיקה מתמטית.

ניתוח נומרי

המוקד הוא על פיתוח של אלגוריתמים מתקדמים תוכניות חישוב יעיל. תחומי המחקר הנוכחיים כוללים אלגוריתמים מקבילים, מחשוב רשת הטרוגני, תורת הגרפים, עיבוד תמונה, דינמיקה נוזל חישובית, בעיות ייחודיות, שיטת רשת אדפטיבית, סימולציות זרימה מזויפות.

מדע יישומי

היישומים של המתמטיקה לתחומי מדע בינתחומיים כוללים מדע חומרים, מודלים רב-תכליתיים, זרימה רב-תחומית, גנטיקה אבולוציונית, מדעי הסביבה, חיזוי מזג אוויר נומרי, מודלים לחוף ולים, לאסטרופיסיקה ולמדעי החלל.

הסתברות וסטטיסטיקה

סטטיסטיקה, מדע איסוף, ניתוח, פרשנות והצגת נתונים, היא כלי חיוני במגוון רחב של דיסציפלינות אקדמיות, כמו גם עבור עסקים, ממשל, רפואה ותעשייה. המחקר שלנו מתבצע בארבע קטגוריות. סדרת זמן ונתונים תלויים: הסקה מאי-יציבות, אי-לינאריות, התנהגות זיכרון ארוך ודגמי זמן רצופים. מתודולוגיה של resampling: blockstrap לחסום, bootstrap עבור נתונים מצונזרים, ו Edgeworth ו caddlepoint קירובים. תהליכים סטוכסטיים וניתוח סטוכסטי: סינון, דיפוזיה ותהליכים מרקוב, קירוב סטוכסטי ושליטה. ניתוח הישרדות: פונקציית הישרדות וטעויות במשתנים עבור מודלים לינאריים כלליים. הסתברות המחקר הנוכחי כולל תיאוריה גבול.

מתמטיקה פיננסית

זהו אחד תחומי המחקר המהיר גדל במתמטיקה שימושית. חברות בנקאות בינלאומיות ופיננסיות ברחבי העולם משכילות דוקטורט מדעי שיכולים להשתמש בטכניקות אנליטיות ומספריות מתקדמות כדי למצות נגזרים פיננסיים ולנהל סיכוני תיק. המגמה כבר מואצת בשנים האחרונות בחזיתות רבות, מונעת הן על ידי התקדמות תיאורטית משמעותית כמו גם על ידי צורך מעשי בתעשייה לפתח שיטות יעילות במחיר וגידור מכשירים פיננסיים מורכבים יותר ויותר. תחומי המחקר השוטפים כוללים מודלים לתמחור של אופציות אקזוטיות, פיתוח אלגוריתמים לתמחור עבור נגזרים פיננסיים מורכבים, נגזרי אשראי, ניהול סיכונים, ניתוח סטוכסטי של שיעורי הריבית ומודלים קשורים.

students

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

המבקשים המבקשים להתקבל לתואר שני צריך:

  • השג תואר ראשון ממוסד מוכר, או תואר מקביל אושר.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות