MMus Music (מוזיקולוגיה, קומפוזיציה, ביצועים, טכנולוגיה)

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית על הקורס

הפוך למוזיקאי שאתה רוצה להיות עם תואר שני גמיש בהוראה בהול.

תכנית MMus הינה מובילה במגזר המאפשרת התמחות ושילוב של תחומי עניין ללא תחרות במגוון רחב של תחומים הכוללים ביצועים, קומפוזיציה (אקוסטית, אלקטרו אקוסטית, אומנות קולית), ניצוח, טכנולוגיית מוזיקה, הקלטה, הפקה, פדגוגיה, מוזיקת קולנוע, אסתטיקה, פילוסופיה, סמיוטיקה, מוזיקולוגיה היסטורית וביקורתית, לימודי ג'אז, לימודי מוזיקה פופולרית, פסיכולוגיה של מוזיקה, תיאוריה וניתוח.

קורס זה מיועד לאלה שיש להם אינטרס מסוים להמשיך ללמוד את המוזיקה לרמה גבוהה יותר ומצייד את התלמידים במגוון רחב של מיומנויות הניתנות להעברה. השגת ה- MMus פותחת אפשרויות קריירה במוזיקה ובתחומים רבים אחרים שבהם כישורים בחקירה ביקורתית והדגמה של יכולת מתקדמת הם חיוניים.

תוכנית זו מספקת לך שלל הזדמנויות, כגון סטאז ', דרך השותפויות המקצועיות שלנו ומגוון דוברי ביקור בינלאומיים, כולל מלחינים, מבצעים ואקדמאים, כדי לחשוף אותך בפני אנשים מרכזיים בתחום.

מה תלמד

תוכלו לפתח מיומנויות בהתמחות שלכם שבחרתם בתוך אחד או יותר מארבעת תחומי הלימוד הרחבים - מוזיקולוגיה, קומפוזיציה, ביצועים וטכנולוגיית מוזיקה - וכן תוכלו לרכוש מגוון רחב של מיומנויות הניתנות להעברה אחרות בהיגיון ביקורתי ובחקירה אינטלקטואלית.

המודולים כוללים

כל המודולים כפופים לזמינות ורשימה זו עשויה להשתנות בכל עת.

  • לימודי מוסיקה 1 ו -2
  • כישורים טכניים 1
  • כישורים טכניים 2
  • הקשרים של מוסיקה
  • שיטות מחקר (מוסיקה)
  • לימוד מיוחד

122472_photo-1511671782779-c97d3d27a1d4.jpgpalacio ישראל / Unsplash

סיכויי העתיד שלך

מטרת הלימודים בנושא MMus היא לקשר את היכולות שלך ישירות לתחומי המוסיקה והתעסוקה המובילים בתעשייה. כיוון שכך, ההכנה לתעסוקה היא מכוונת מקצועית והן מרחיבה אינטלקטואלית.

תוכל להסתבך עם מגוון הזדמנויות מוזיקה כמו השתתפות בהרכבים, הפעלת פרויקטים שיתופיים, ארגון פרויקטים משלך והכנת הופעות. הזדמנויות אלה יפתחו מיומנויות הניתנות להעברה מועילות במגוון רחב של קריירות כמו גם מוזיקה.

תהיה לך הזדמנות להסתבך עם תוכניות מבוססות קריירה, כמו תוכנית התלמידים להשכרה של בית הספר, ותתן לך את ההזדמנות לקיים התקשרויות חיצוניות. בית הספר פיתח מגוון סטאז 'בשותפות עם ארגונים מקצועיים, כולל תיאטרון הול משאיות ואופרה צפון.

בית הספר מפעיל פעילויות אירוסין בהן תקבלו הזדמנות לעבוד עם חברי הקהל בהקשרים ארגוניים שונים, כולל בתי ספר מקומיים, הגלריה לאמנות של פרנס, תיאטרון הול משאיות, ספריות מועצת העיר הול, עמותת שבץ (לטיפול במוזיקה) וקבוצות קהילתיות.

חקור את הסיור הווירטואלי

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/music

דרישות כניסה

בדרך כלל עליך להיות בעל תואר הצטיינות במוסיקה (2.1 ומעלה) או שווה ערך בינלאומי. במקרים מסוימים אנו עשויים לדרוש מכם להשתתף בראיון.

בבקשתך, אנא שלח דוגמה רלוונטית לעבודה כמפורט להלן בהתאם לאזור / תחומי הלימוד בהם אתה מעוניין:

  • ביצועים: הקלטת וידיאו של הופעה אחרונה המכילה שני קטעים מנוגדים של עד 10 דקות בסך הכל.
  • קומפוזיציה: דגימה של שתי יצירות קומפוזיציה אחרונות בעבודה בניקוד ו / או בפורמט מוקלט של עד 10 דקות בסך הכל.
  • טכנולוגיה: שתי יצירות אחרונות (זה יכול לכלול הפקת אולפנים, עיצוב סאונד, תכנות וכו ') בפורמט מתאים הכולל 10 דקות (או שווה ערך)
  • מוזיקולוגיה: מדגם של יצירות כתובות, כולל מסה אחת או שתיים בהיקף של כ -5,000 מילים.

ביישום שלך אתה יכול לספק קישור לעבודה שלך שמתארח באופן חיצוני.

סטודנטים בינלאומיים

אם אתה זקוק לויזת סטודנט של רובד 4 ללמוד או אם השפה הראשונה שלך אינה אנגלית, תידרש לספק עדות מקובלת לרמת מיומנותך בשפה האנגלית.

לקורס זה דרושים IELTS 6.0 אקדמיים בסך הכל, עם לא פחות מ- 5.5 בכל מיומנות.

אם האנגלית שלך כרגע לא תגיע לתקן הנדרש של האוניברסיטה לתכנית זו, יתכן שתהיה מעוניין באחד מקורסי השפה שלנו באנגלית.

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על תוכנית זו University of Hull מלא את הטופס וקרא את מדיניות הפרטיות שלנו.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... קרא יותר

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. קרא פחות