MLIT בדמיון הגותי

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

התרבות בת זמננו מדגישה התעניינות מחודשת בגותית - החל באופנה הנוכחית לסרט אימה ולהצלחה יוצאת דופן של סופרים כמו סטיבן קינג וסטיפני מאייר, לביטויים של דחף גותי חלופי באופנה, במוסיקה ובאורח חיים.

University of Stirling 's MLitt קורס הדמיון גותי נותן לך את ההזדמנות הייחודית לטבול את עצמך הערכה מדעית של הגותי. שלנו הוא אחד הקורסים מאסטרס כמה בעולם, כי הוא מוקדש אך ורק המחקר האקדמי של שדה דינמי ומתרחב של מחקרים גותיים.

אנו מספקים סקירה היסטורית קפדנית ואינטנסיבית על מקורותיה הספרותיים של גותיקה והתפתחויותיה, ומציגים את פיזורו על פני מגוון רחב של אמצעי תקשורת והקשרים לאומיים.

הקורס יספק לך את אוצר המילים התיאורטי הנדרש כדי להתייחס, ולהעריך באופן ביקורתי, את הגותי כתופעה תרבותית מורכבת ורבת פנים. זה גם מכין אותך למחקר נוסף לתואר ראשון בתחום עשיר ותוסס של מחקרים גותיים. הבוגרים יעזבו עם מיומנויות רבות להעברה, כולל חשיבה ביקורתית, תפיסה תיאורטית, תקופתיות היסטורית ומחקר עצמאי.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 זהו אחד הקורסים מאסטרס מעטים בעולם המוקדש אך ורק ללימודים אקדמיים של שדה דינמי ומתרחב של מחקרים גותיים

# 2 אנו מספקים את החשיפה העשירה והמגוונת ביותר למחקר האקדמי של הגותי

# 3 עם רמות גבוהות של בחירה וגמישות מובנית המבנה כמובן שלה, MLIT שלנו מאפשר לך לפתח את האינטרסים הקריטיים שלך

מטרות הקורס

לונג הודה כמרכז מצוינות לחקר האסתטיקה הגותית ברחבי העולם, וחלוקה ללימודי אנגלית בסטירלינג הייתה בעבר ביתם של חוקרים גותיים מובילים בשני העשורים האחרונים. כלומר, תהיה לך הזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם כמה מהחוקרים המובילים בתחום. אתה מוזמן להציג את המחקר שלך בהקשרים המתאימים, כולל כנסים שאורגנו על ידי האיגוד הגותי הבינלאומי.

שלנו MLIT ב הדמיון גותי נהנה מוניטין בינלאומי חזק, ואנחנו גאים לקבל בברכה סטודנטים מארגנטינה, קנדה, יוון, מקסיקו, הודו, אינדונזיה, לוקסמבורג, הולנד, דרום אפריקה, ספרד, שבדיה וארצות הברית.

עם רמות גבוהות של בחירה וגמישות מובנית המבנה כמובן שלה, MLIT שלנו מאפשר לך לפתח את האינטרסים הקריטיים שלך תחת הדרכת מומחה של מומחים מוכרים בתחום רחב ומלהיב של מחקרים גותיים.

פרטי הקורס

קורס זה מורכב מארבעה מודולי ליבה, שני מודולים אופציונליים ועבודת דיסרטציה. המודולים הליבה מאפשרים לך לקרקע את עצמך טקסטים גותיים מפתח, מבקרים ותיאוריות, ואילו המודולים אופציונלי לספק הזדמנות לך לפתח את האינטרסים שלך. הם גם נותנים לך הכשרה קפדנית במחקר ומיומנויות העסקה. המודולים המוצעים משתנים בהתאם לסגל ההוראה.

עבודת הדוקטורט היא חלק משמעותי של כתיבה אקדמית, אשר מאפשר לך להדגים את ההתקשרות שלך עם השדה במשך השנה. מטרת הקורס היא לספק חשיפה עשירה ומגוונת למחקר האקדמי של הגותי ככל האפשר.

הוֹרָאָה

תוכלו להשתתף שעתיים של סמינרים לכל מודול בשבוע, בתוספת התייעצויות בודדות ופיקוח עם אנשי צוות.

The MLIT הדמיון הגותי מחובר למרכז הבינלאומי ללימודי גות, ואתה יכול לצפות להשתתף בשיחות שניתנו על ידי חוקרים ציינו בתחום. מומלץ גם לערב את עצמך בעבודת המרכז.

עבודת שדה

הקרנות וטיולים לאירועים בעלי עניין לתלמידים בלימודי גותיקה מסודרים.

הערכה

הערכה היא באמצעות חיבור 4,000 מילים עבור כל מודול הליבה. מגוון של מיומנויות מבוססות מיומנויות כגון מצגות, תיקי בלוגים ערכים משמשים מודולים אופציונליים. כל התלמידים משלימים דיסרטציה של 15,000 מילים על נושא לבחירתם לאחר השלמת המודולים האופציונליים והליבה.

מנהל הקורס

פרופסור ג'סטין אדוארדס

(0) 1786 467512

justin.edwards@stir.ac.uk

צוות מפתח

MLIT הדמיון הגותי נותן לך את ההזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם חוקרים מובילים בעולם בתחום לימודי הגותיקה. המורה הראשי בקורס, ד"ר דייל טאונסנד, הוא חוקר פעיל, ומשתתף בקביעות בכנסים ובסימפוזיונים אקדמיים, הן בחו"ל והן בבריטניה.

עמלות - 2018/2019

  • בחו"ל 15,250 £
  • בית / האיחוד האירופי 4,700 £
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות