MFA התכשיטים בת זמננו וקישוט הגוף

כללי

תיאור התכנית

תוכנית MFA של Alchimia מתפתחת על פני תקופה של שנתיים, במטרה להרחיב ולהעמיק את הידע והמיומנויות של התלמידים בתכשיטים מבוססי אולפן. התוכנית מיועדת ליצור הבנה קריטית נוספת בתחומי המשמעת, לחזק גישות ומיקומים אמנותיים בודדים, ולחקור אפשרויות חדשות לשיווק וקידום.

מטרת הקורס היא להפוך את התלמידים עצמאיים ומוכנים איכותית בכל היבט של עבודתם, לא רק כולל מחקר, יצירה, ייצור, אלא גם ברשת, וכן התערוכה והצגה עצמית ביחס גלריות ואספנים. לכן, בשנה השנייה של התוכנית, התלמידים אינם נדרשים לחיות בפירנצה, אבל יכול לבחור כל עיר באירופה כבסיס שלהם. מורה אישי שימנה בית הספר יעקוב אחר התפתחותם, בעוד שבפרנצה יתקיימו סדנאות אינטנסיביות, ימי עיון והדרכות.

תשומת לב מיוחדת מוקדשת ליכולת למקם את היצירה שלכם בהקשר עכשווי ולהעריך באופן ביקורתי את התקדמותכם. התוכנית כוללת גם פעילויות קולקטיביות יותר, כגון מימוש אירועים, המהווים את תהליך הייצור המלא - כולל גיוס כספים, אוצרות, וכתיבת הטקסטים המתאימים.

הסטודנטים שנרשמו השנה השנייה של משרד החוץ, אשר רוצה להישאר בפירנצה, יש גישה שטח סדנה תוכנן במיוחד עבורם.

שנה ראשונה

נוכחות בפירנצה היא חובה בשנה הראשונה של התוכנית.

במהלך השנה הראשונה, ההתמקדות העיקרית של התלמידים היא הגדרת הפרויקט האישי שלהם. השלב הראשון של המחקר בוחן מתודולוגיות עיצוב בהקשרים שונים, אינדוקציות טכניות ודיגיטליות, מציג טכנולוגיות מתפתחות וחומרים חדשים ומסייע לתלמידים לחדד את כישורי המצגת שלהם. מיזמים, כגון סמינרים, סדנאות טכניות ורעיוניות, תערוכות וביקורות קבוצתיות, יפעלו במקביל לביצוע מחקר אישי.

הסטודנטים צפויים לפתח ולהעמיק את הרעיונות להגדרת הפרוייקט האישי על בסיס פרטני, תוך ניהול זמנם בין הפעילויות היותר קבוצתיות. עד סוף השנה, הסטודנטים צפויים לפתח את מיומנויות הקשר שלהם, קריטיים, מחקר כדי להתרכז באופן מלא על הפרויקט האישי שלהם במהלך השנה השנייה שלהם.

תוכנית הלימודים מסתיימת בתערוכה, המציגה את תוצאות שנת הניסיון הראשונה, וכן בהגשת עבודת הדוקטורט על הפרוייקט האישי, שתבוצע בשנה השנייה.

תחומי לימוד עיקריים:

לקטלוג מפורט של הקורס, יש לפנות למשרד בית הספר.

פרספקטיבות חדשות מודרניות

צורף

צילום תכשיטים

חומר הניסוי - קורס זה ילמד את התלמידים שיטות מתקדמות בבחירה, בדיקה, ושימוש הולם של חומרים, תהליכים וטכניקות הקשורים בעיצוב תכשיטים ייצור באמצעות שתי הידיים על מיומנויות וטכנולוגיה מודרנית. הם ישפרו את יכולתם בבחירת החומרים המתאימים, התקשורת, השיטות, הטכניקות, הטכנולוגיות וכלים מדויקים המאפשרים להם לשלב בהצלחה ולאזן את ההיבטים היצירתיים והמעשיים של הפרויקטים שלהם. הסטודנטים יקבעו את אופי הפרויקטים שלהם ואת הכיוון שלהם, ולכן הם מעודדים לקחת אחריות מלאה על ניהול הניסויים שלהם. הם צפויים להפגין יכולת מחקר מעמיק ברמה גבוהה של תובנה, שיפוט ביקורתי, יצירתיות, וכישורים טכניים בהתאם לרמה של בוגר המחקר.

מתודולוגיות מחקר

שנה שניה

נוכחות בפירנצה אינה חובה במהלך השנה השנייה.

הסטודנטים שנרשמו בשנה השנייה ללימודי מאסטר, המעוניינים להישאר בפירנצה, נהנים מגישה לסדנה שתוכננה במיוחד עבורם.

במהלך השנה השנייה, התלמידים לסיים את הפרוייקט האישי שלהם על ידי הגדרת שטח סטודיו משלהם במקום לפי בחירתם, איסוף בפירנצה רק במרווחי זמן קצרים לביקורת ביקורתית, סמינרים, וסדנאות. בשלב זה, התלמידים ישקפו באופן רחב יותר את עבודתם ביחס לייצור ולשיח התרבותי העכשווי. מטרת השלב הזה היא לחזק את מעמדם האישי כמעצבים ולאמנים, ללמוד כיצד להעריך בצורה ביקורתית את עבודתם, וכיצד להציג אותה במסגרת התערוכה. הסטודנטים אחראים על פיתוח הפרוייקט שלהם, על פי לוח זמנים הכפוף ללוח זמנים של מועדי אספקה ​​ומסירה לאורך כל השנה. השנה השנייה מסתיימת במימוש תערוכת יחיד וקטלוג או ספר אמן של כל תלמיד.

תחומי לימוד עיקריים:

לקטלוג מפורט של הקורסים והתוכניות, אנא צרו קשר עם בית הספר.

מתקדם 3D עיצוב דיגיטלי - בקורס זה, התלמידים יהיו הציג את הטכניקות של עיצוב עבור ייצור דיגיטלי באמצעות תרגום של העיצובים שלהם לתוך אובייקטים דיגיטליים. התלמידים יכירו את התוכנה הדרושה כדי לייצר קונסטרוקציות להדפסה בתלת-ממד וכיצד לתכנן בצורה יעילה את החלקים שלהם בצורה שתתאים בפורמט תלת-ממדי מודפס. סוגיות של האומנות הדיגיטלית הרכבה הרכבה יהיה הודיע ​​על ידי פונקציונלי, אסתטי, ואת השאיפות התיאורטיות של העבודה.

ניתוח תרבותי שוקת האמנות - תוכנן לחקור את המורשת התרבותית ואת היחסים הבין-תרבותיים כדי לנהל ולפתח זהויות אמנותיות אינדיבידואליות, אינטראקציה יעילה עם אחרים, הקורס מנחה את התלמידים בתהליך של שיתוף פעולה, עבודה קבוצתית ומשא ומתן. המורשת התרבותית והזהות הן חששות מרכזיים בחברה העכשווית ומציגות אפשרויות יצירתיות אדירות. השיעורים נועדו לעורר מודעות למורשת התרבותית האישית של האדם ולהבין ולקדם את המגוון. מטרתו הסופית היא להגביר ולפתח את ההסתמכות העצמית, החשיבה המקורית, העצמאות והביטחון העצמי כאמן.

אוצרת התערוכה לאמנויות שימושיות - תכונות מעשיות ותיאורטיות באוצרות עוסקות בתרגיל מבוסס תרגול שבו מציגים התלמידים הצעה לתערוכה, הכוללת השתקפות בכל היבטי האוצרות, כגון אמנותית, לוגיסטית, כלכלית ו פיננסיים. מיקוד מיוחד יינתן לפיתוח מיומנויות תקשורת בעל פה וכתב כדי להגדיר בבירור את דעותיהם, רעיונותיהם, כוונותיהם ותוצאותיהם. התלמידים ילמדו לפקח על כל פרט בהפקה וארגון של תערוכה. זה יכלול לחקור את ההקשר החברתי, קהל אפשרי, ואת כל ההיבטים תוספות שעשויות להתעורר. השילוב של מחקר היסטורי / ביקורתי, ניתוח חקר מקרה ומחקר אמפירי איכותי יעזור להגדיר ולבחון את פרקטיקת האוצרות מנקודות מבט שונות לסיוע בהצגה מוצלחת.

פיתוח תקשורת חזותית - קורס זה בוחן את המצבים המגוונים בשוק התכשיטים העכשווי ומסביר כיצד לבצע את התכשיטים בבטחה וביעילות, תוך שמירה על נוהלי עבודה מקצועיים. זה עוזר ללמד את התלמידים לתקשר רעיונות ומידע ביעילות בצורות חזותיות להציג את החומרים במגוון מצבים. בסיום תכנית זו של הקורס, יוכל התלמיד להשתמש במגוון רחב של מקורות ליצור, לבחור, לפתח ולהציג פתרונות חדשניים לתקשורת עבודתו באמצעות הפקת ספר, אתר, אמן הצהרה, ומצגת סופית.

מחקר מקצועי מודרך - באמצעות דיונים עם הפרופסורים הראשיים, התלמידים יוזמים תוכנית לימודים במסגרת מפגשים. התלמידים קובעים את אופי עבודתם המעשית ואת כיוון עבודתם, ולכן מעודדים אותם לקחת אחריות מלאה על ניהול הפרויקט שלהם. הם צריכים לפתח מגוון של אסטרטגיות ושיטות כדי לשפר את הפרקטיקה היצירתית שלהם, מחקר, מחקר, ואת ההסתפקות. הם צריכים לפתח את הרעיונות הראשוניים שלהם עד סיים חתיכות המדגימות ידע והבנה של עיצובים תכשיטים שונים ותהליכים. מטרת הקורס היא לתת לתלמידים את האמצעים לזהות כוחות וצרכים אישיים, להתאים לשינויים ולעבוד בתוך הקשרים של עמימות, חוסר ודאות ואי-היכרות.

עיסוק מקצועי עצמאי - בשלב סופי זה של התכנית ניתנים לתלמידים מורים שעוקבים אחריהם כשהם מעדנים גוף עבודה רחב ידיים במשך תקופה של 6 חודשים. העבודה תשקף את יכולתו של הפרט בתחום ההתמחות הנבחר, ותתן הזדמנות לאמן לשקף את התפתחותם המעשית והאקדמית. בנוסף, הקורס מאפשר לסטודנטים לאשר ולנצל באופן מלא את הידע והידע המתפתח שלהם על החומרים, התהליכים והטכניקות בהתמחות שנבחרה. זה מאפשר להם לאשר את זהות העיצוב האישי שלהם. זוהי הזדמנות למקד את האנרגיות שלהם על ייצור של מושג או נושא מבוסס, אוסף החתימה המתאימה להכללה בתערוכה ציבורית של עבודתם.

שיווק ופיתוח אינטרנט - קורס זה יכסה את ההתפתחויות העיקריות בתקשורת ובטכנולוגיות שוטפות ומתפתחות, ואת השלכותיהן ופוטנציאליהן על תקשורת של מושגים, רעיונות ויצירות אמנות. התלמידים ילמדו כיצד להשתמש ביעילות בכלי השיווק העכשוויים והם ילמדו לנתח ולהעסיק תחזיות מגמות ולבחון באופן שיטתי נושאים תרבותיים וסוציולוגיים על מנת לנצל אותם בהצלחה בתפיסות העיצוב והשיווק שלהם.

עבודת תזה - בסיום תכנית הלימודים במשרד החוץ, התלמידים נדרשים להציג את כל מחקריהם החשובים, אשר הושלמו במהלך 2 שנות לימוד בצורה של ספר ותערוכת יחיד. הדגשת כל מה שלמדו בקורסים של כתיבה, כתיבה יצירתית, ניתוח תרבותי ותהליכים יצירתיים בצורה מוחשית ומוחשית. מטרת התוכנית היא להשלים גוף מקצועי של עבודה שהוצג לציבור כנקודת התחלה של קריירה עצמאית.

אגרות

  • לסטודנטים של האיחוד האירופי, המחיר הכולל הוא 27.816 €.
  • עבור סטודנטים בחו"ל בחו"ל, המחיר הכולל הוא 32.696 €.

כל המחירים כוללים מס

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Alchimia’s objective is to teach students to express their creativity through contemporary jewelry, developing high-quality technical and theoretical skills. By adopting the technological developments ... קרא יותר

Alchimia’s objective is to teach students to express their creativity through contemporary jewelry, developing high-quality technical and theoretical skills. By adopting the technological developments of our time and the most experimental cultural trends, Alchimia encourages its students to enhance their talents. Its focus draws on the revision and adoption of traditional techniques and carefully selected materials combined with experimental and groundbreaking approaches to design, teaching students how to transform ideas and research paths in jewelry and design objects, and how to access the working context. קרא פחות